סימניות

Dayz עצמאי

שמות חלופיים: Dayz עצמאי

עצמאי dayz מקוון & ndash; נושאים פנטסטיים משחק מרובה postapokalipsticheskoy בסגנון של פעולה. נוצר כתוספת Dinnom הול חובבים למשחק Arma 2 . & Nbsp; עם זאת, התוצאה הייתה מנוע משחק עצמאי לחלוטין משמש ריאל וירטואלי 3 & nbsp;. & Nbsp; משחק בפועל הוא מציאותי מאוד. אתה תהיה מופתע לטובה מאיכות הגרפיקה והדינמיקה של האירועים שקורים סביב. אתה צריך לחזור לעתיד ולחוות בדרך הקשה מה יכול & nbsp; להיות חיים אחרי האסון. אתה תמצא את עצמך ב& nbsp; צ 'ארנאראס & ndash; מדינת פוסט-סובייטית. לקראת הקרב על הזכות לחיות. אתה תרגיש מה זה אומר להרעיב, להקפיא, סובל בלי מי שתייה, ואין לו סוף לפגוע וירוסים לא ידועים. נצטרך ללמוד להתגבר על כל אלה וlaquo; & raquo;, קסמים מאז שלקחת משחק עצמאי dayz. אבל זה לא הכל. אתה מוקף זומבים עוינים. וזה, כמו שאתה יודע להיות ללא כל עקרונות והבנה. הם מסוגלים להרוג לשום דבר, והאנשים של העולם האכזרי הזה פשוט צריכים להגן על עצמם. אז & ndash; להרוג זומבים & ndash; המשימה היומית שלך. היזהר! לאחר מותו של המשחק & ndash; תהליך בלתי הפיך. אם אתה מת, צריך להתחיל מחדש לשחק את המשחק dayz העצמאי, ללא שמירה על ההישגים קודמים.

בעתיד עגום שתיקח רישום dayz עצמאי. אתה רק צריך למלא את האתר הרשמי של הטופס המתאים. dayz עצמאי מאפשר לך לנסות את המשחק בחינם. אבל אני רוצה להזהיר שיש לו חשבון בחינם מגבלות מסוימות. אם אתה רוצה לשחק במלוא עוצמה, יש צורך לרכוש מפתח שהוא קבוע וצריכים, באופן עקרוני, לא כל כך הרבה.

במהלך המשחק יצטרך להשתמש הרבה בנושאים שונים. כל מיני סוגים של ציוד, מספר עצום של כל מיני סוגים של כלי נשק, בגדים לגיבור, מכשירי גז, תחבורה & ndash; ללא לא עושה. אגב, יכול להיות שונה נשק. ואל תשכחו שזה ללבוש נשק. וכמו האוויר שאתה צריך תרופות. אחרי הכל, יש סיכון מוגבר לחלות במחלות כגון טיפוס, דיזנטריה, צהבת A, B, C, leptospirosis, שחפת, דלקת קרום מוח, קרה, שפעת. יהיה לך את האנטיביוטיקה הבאה: & nbsp; דוקסיציקלין, טטרציקלין, אמפיצילין, ציפרופלוקסצין, פניצילין, ריפאמפין, וחיסונים. מה עוד אתה צריך לשקול? ובכן, יש הדמות שלך הצרכים פיסיולוגיים, ולכן צריך לחשוב איך לספק אותם. מעניין, את המראה של הדמות יכול להיות שונה. הכל תלוי בסגנון המשחק שלך. לדוגמא, הבגדים להתלכלך, שיער פנים מופיע, הגוף מצולק.

כדי לעשות את זה קל יותר לשמור על המשחק dayz עצמאי מספק ליצירת חמולות. בקבוצה של שחקנים מרגישים בטוח יותר, ו, בהתאמה, ומסוגלים להגיע להישגים משמעותיים. לבסוף אני רוצה לזכור את התכונות של המשחק הבא, כנוף משתנה סביבך כפי שאתה לנוע קדימה, ואת ההשפעה של תנאי מזג אוויר על מה שקורה. מי שמנסה לשחק, אף פעם לא אומרים שהמשחק או קשה תוכנן שזה היה משעמם. אתה יכול לראות בעצמם כיצד בידור נפלא זה, המיועד לפנאי עסוק. מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more