סימניות

חרבות אפלים

שמות חלופיים: חרבות אפלים

חרבות אפלה מקוון & ndash; הוא מרובה משתתפים מסיבי באינטרנט משחק התפקידים (MMORPG חינם). בעולם הפנטסיה של משחק מקוון חרבות אפלים, אתה תהיה מתמודד עם כוח הזרוע ועימות קסם, הכוחות של חושך והאור, כמו גם סדר וכאוס.

על מנת להתחיל משחק Darkswords, תצטרך לעבור רישום חרבות אפלה. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא ליצור חשבון ולהעלות את הדמות שלך ofsayta הלקוח משחק. בואו נסתכל מקרוב על התהליך של יצירת דמות:

1) בחר את הגזע שלך (גזע קובע את הרגישות לתחומים שונים של פעילות): האורקים, Elves, בני אדם, גמדים וDrow;

2) מגדיר את תמונת הדמות (התמונה מראה, בו כולם יכולים לראות את זה): שלושה גברים ושלוש נשים;

3) בחר את המפרטים הראשוניים (הם משחקים תפקיד מרכזי בקריירה של דמות): כוח, חוקה, מיומנות, והמודיעין;

4) בחר נשק: חרב, גרזן וסכין חנית;

5) בחר עיר מתנע (ומכאן תתחיל את המשחק שלך): Seastone, Fort Arkijah ואובניים אודם.

שאתה מתחבר במשחק החרבות אפלים נגמרה ואתה מתחיל את המשחק. בכניסה הראשונה שלכם למשחק המקוון החרבות אפלה, הדמות מגיעה למרכז העיר & ndash נבחרה; מיקום וlaquo; Stairway to Heaven & raquo;. לצייד הכשרת הדמות שלך סט של מדים, מקבל לפחות להתחיל שיקויי הריפוי. בעתיד, הדמות שלך כאשר אתה יוצא למשחק, השתמרה, שבו המשחק נגמר בפעם האחרונה.

כדי שתוכל לשחק את המשחק Dark חרבות באינטרנט, אתה יכול לעסוק במלאכות שונות: אלכימיה, דייג, חקלאות, גנטיקה & hellip;

משחק מקוון חרבות אפלים מאפשר לך לקנות נשק, ציוד וביגוד, וכן לחדש ריפוי שיקויים או למכור הגביעים & ndash; כל מה שאתה יכול לעשות ב& nbsp; חנויות ומקומות קמעונאיות אחרים, אשר במשחק הרבה.

בנוסף לחנויות במשחק Dark חרבות באינטרנט, יש אגודה ובית ספר, שבו, לאחר שהעלה את רמת הלחימה שלו, הדמות שלך היא & nbsp; ניתן לאמן ולרכוש מיומנויות, לחשים והגדרות (להגדיל את רמת לחימה חדשים מתרחש באופן אוטומטי כאשר מספר מסוים של ניסיון ברמה הנוכחית).

לאחסון פריטים והדמות שלך כסף במשחק חרבות האפלים יש בתי מלון ובנקים, שהם רבים בערים ובעיירות גדולות של משחק החרבות אפלה.

לשחק החרבות אפלה משחק המקוון, אתה יכול ללכת להרבה, אבל ניווט בטוח על ידי ספינות ובמקומות מיוחדים תחת השם "נמל".

היבט משמעותי של משחק בחרבות אפלה, הם קרבות PvP, שעבורו יש זירת מיקום. תכונה של הזירה, היא קרב הוגן ללא התערבות חיצונית. בזירה באותו הזמן יכול להיות לא יותר משני שחקנים או קבוצות של שחקנים.

לשחק חרבות אפלה, אתה יכול להכיר את שלושת בתי הספר של קסם ולחימה, בהתאמה שלושה אלמנטים: אש, קר וברק. לחימה לחשים על חשבון & laquo; התנגדות & raquo; אחד או אלמנט נוסף, שתלוי במספר הפרמטרים, רמות השכלה באגודות וציוד אופי.

בעולם של חרבות אפלה יש מיומנויות הדתיות כביכול (יש 3 סוגים). עולה מיומנות דתית, אתה מקבל גישה לכתות דתיות, המאפשרים לקבל את המיומנויות הייחודיות, מגדיל באופן משמעותי את האפשרות של הדמות שלך. & Nbsp;

במשחק חרבות האפלים יכול ליצור חמולות (להצטרף לשבט יכול להשתתף במלחמות שבט ולקבל בונוס, כמו גם כדי ללכוד ולשלוט בשטח, מקבל בגביעי שבט או זהב שלו מהשטחים שבשליטה). בחרבות אפלה נעשה באופן אוטומטי בכל טורנירי יום (אתה יכול לגשת לחנות אלכימיה וlaquo; הבנק וraquo זהב; וכדי לזכות בפרס).

בחרבות אפלה יש את האפשרות לקנות חיית מחמד (מוכר): שועל, זאב ופאלאס. אבל שים לב שהמכרים זקוקים לטיפול שלך, תשלום עבור שתהיינה מסירות שלהם ומיומנות שבה הם יסייעו לכם במאבק.

בסיום הסקירה, ניתן לומר כי בחרבות אפלה משחק יהיה מעניין, שכן יש הרבה משימות שונות, מקומות, משימות, יש אפילו האפשרות לאטום את לב קשר של שני אוהבים. לאחר ההרשמה חרבות אפלה, אתה יכול לנסות את זה כל. להיות חלק מהמשחק הזה!

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more