סימניות

נהגי משאיות 2

שמות חלופיים: נהגי משאיות 2

נהגי משאיות 2 משחק המשלב אלמנטים של מירוץ לא רק יוצא דופן, אלא גם אסטרטגיה כלכלית יותר. בעיקרון להוריד את המשחק מסיקור. אתה יכול נהגי משאיות 2 משחק להורדה בכמה פורמטים:

1) מורחב Edition עבור ה-PC.

2) מורחב Edition עבור ה-PC.

3) מהדורה רגילה למחשב.

1. תחנות דלק - בתחנת דלק שתמלאנה בהתאם המכונית שלך.

2. STO - כאן תוכל לתקן מכוניות או סתם כדי לשפר אותם.

3. חווות המיכלים - מקום שבו תוכל לקחת את המטען, ולשלוח למיקום שצוין (לדוגמא, הדלק לתחנת הדלק). התנהגות מסוג זה חובה מטען בזהירות רבה, כפי שהם חומר נפץ. אם אתה תיקח אותו בהצלחה, אתה תקבל הרבה כסף.

4. מיכלי דלק - הם אובייקטים מיוחדים הנמצאים במיקומים שונים. הם מסומנים על ידי «דלק» כתובת. איתם, אתה יכול למלא את מחיר הדלק במכונית שלך בהמשך. טנקים ממוקמים בדרך כלל רחוק מתחנת הדלק, כדי שיהיה יותר מועיל כדי לתדלק אותם.

5. קיוסקים התייחסות - אובייקטים שנמצאים בסמוך למחסני המסופים. בהם אתה יכול ללמוד על כל התחבורה וההובלה, אשר נמצא כעת בשלבי הכנה, ולאחר מכן לבחור את המוצרים הטובים ביותר.

6. חצי - אובייקטים שנמצאים בעיקר בצדי דרכים או בהתנחלויות. במשחק יש טרקטורים מיוחדים, שהם רק קדימונים התאמה מתאימים. המשטרה מענישה נהגים שמפרים את הכללים: לרכב על כלי רכב גנוב, שנשא סחורה גנובה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more