סימניות

CrossFire מקוון (יריד חוצה)

שמות חלופיים: יריד חוצה, krossfaer, krossfair, krosfayr, אש הצלב, Crossfire, אש הצלב, krosfaer, אש מוצלב, Cross Fire, לחצות הוגנת
צלב מקוון אש [_1_ יורה מרובה עם משחק טוב -] . אש צלב [_2_ הרשמה ] בוצע על ידי ההליך הרגיל. ציין כתובת חוקית לתחילת התיבה האלקטרונית. ru צלב אש לבדוק במשחק במהות ולא צריך - המשחק יזהה אותך כמשתמש של שירות הדואר הזה. רק אחד יש להסכים לשימוש בדואר אלקטרוני זה והזן את הסיסמה אליו. לכל השאר, שרוצה לשחק צלב אש באינטרנט לבדוק [_2_ ] מרחיב עוד יותר לכל הדפוס הרגיל: הזן את שם המשתמש והסיסמה, תקבל הפעלה. כפי שיורה צוות קלאסי, משחק

צלב אש באינטרנט מספק גיימרים בחירה - להצטרף לצוות בפונקציה חיובית, או להצטרף לתוקפנים. צוות "החבר 'ה טוב» בעולם סיכון - קבוצה זו למטרות מיוחדות, אשר אוספת לוחמים בדימוס נלחמים על הקיום בשלום של אזרחים מן השורה. הורה אידיאולוגי - אלכס לויד (RAF המיוחד), המנהיג הנוכחי - יזם האמריקאי מייקל נורמן, מעריץ באדיקות עקרונות יסוד לויד כדי להילחם בטרור ולשמור על שלומה של קהילת העולם. צוות של סוכנים מיוחדים שחורה רשימה (רובם ממדינות מזרח התיכונה) לנסות את זה תתייאש. מי הוא המייסד ועבור חשבון שמממן את הקבוצה - לא ידוע. הם מבצעים משימות של קבוצות שונות וארגוני טרור. זה מהותו של עימות המשחק.

בנוגע לשיטות ודרכים של לחימה. גם אם צלב אש לשחק לך להחליט בפעם הראשונה, זה יהיה די קל לניווט, הארסנל ללחימה הוא: רימונים, אקדחים, מקלעים, רובים וכידון "חטיף".

לשחק משחק מקוון הצלב אש היא מעניינת כי כי כפילוס הדמות שלך בחנות שלך אתה יכול לקנות ציוד ורכיבים של ציוד לחימה, שהמפתחים מבטיחים לעדכן באופן קבוע נוספים. צבירת ניסיון היא גם חשובה, כי בזכותו, יש התקדמות בסולם הקריירה. בנוסף, כאשר אתה משנה את הדרגה (באופן טבעי כלפי מעלה), הדמות צוברת מיומנויות והזדמנויות חדשות.

ממה עוד צריך לדעת מי שלוקח לשחק [ צלב אש _3_ ] אולי לדבר על ארבעה מצבי משחק:

 • קבוצות משחק מוות - קלאסי של הז'אנר, כאן כל הפעילויות במטרה לחסל את האויב;
 • ביעור
 • - כלומר, בעיות במשחק שהמשטר אינו שונה בהרבה מהראשון, טוב, פרט לכך שכמה רגעים;
 • חיפוש & להשמיד את - כאן גברים האמיצים מ[ _3_] גלובלי סיכון [ _2_] הוטל עליהם משימה כדי להציל את האובייקט;
 • מצב
 • Ghost - מצב המשחק המקורי, שבגללו לשחק את המשחק [ צלב אש באינטרנט יהיו _3_] יותר מעניין מיורי צוות האחרים. מחבלים להכיר יהיו על ידי שמיעת קול צעדים על tobish. שמור את הקהל העולמי מקבוצת הטרור מאורגנת - זוהי המשימה לgeympleera ההווה! אל תדחו את המרדפים מרגשים וקרבות קטלניים אז להירשם עכשיו. משחק Krosfayr מחכה לך!
 •  
  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
  Read more