סימניות

מאסטרס ליבה

שמות חלופיים: מאסטרס ליבה

מאסטרס Core מקוון - לקוח מרובה משתתפים בחינם הוא משחק פנטסטי בסגנון של MOBA. קרבות דינמיים, גרפיקת 3D ריאליסטית, מבחר גדול של כיתות אופי, משימה מעניינת רב, מבחר מוצק של מצבי משחק - כל היתרונות של הפרויקט מהאולפן הקוריאני רך המפץ גדול. משתמשים מנוסים יכולים לראות קווי דמיון עם משחקים כמו League of Legends וDotA 2. נהיגה גיבורים, שחקנים להתחרות אחד עם השני במשך כמה ליבה. לפני שתעמוד מטרה - כדי ללכוד כמה שיותר נקודות גיבור נהרג מתנגדים. לפני שאתה משחק, שדרכו לפגוש את יצורים בלתי נתפסים ביותר להתענג הנגדי על מיקומים צבעוניים, לשפוך את כל האנרגיה שהצטברה בקרבות מרגשים, להעלות את רמת האדרנלין בדם ולהיות מסוגל להראות לכל סובבים את יכולותיה יוצאות דופן. אתה חופשי לבחור איך לעשות כיף בעולם סוער זה.

Core תואר שני רישום הוא צעד הכרחי המוביל ליקום המשחקים. אתה בהחלט צריך ליידע את כתובת הדוא"ל שלך, שם חשבון ולבוא עם סיסמא חזקה. לאחר שיהיה זמין לתואר שני Core הורד והתקן את לקוח המשחק במחשב שלך. זה נחמד שזה זמין לכל מי שמתעניייין. דרישות מערכת עבור הפרויקט נמוך מאוד ואם יש לך מחשב מול הפרמטרים הממוצע - ברוכים הבאים למרחב ההרפתקה בלתי נשכח!

אז איך לשחק Core תואר שני אתה תהיה אחת הדמויות צריך להיות ראשון לבחור את המתאים ביותר. הפוטנציאל של מעמד מתגלה בהדרגה ואתה יכול רק להתפעל מכמה חזק וכל יכול אותו הדבר עשוי להיות גיבור צנוע בתחילה. בנוסף, כל ההישגים שלך עודדו את הפרסים, כך שאתה יכול להציל את מטבע המשחק ולרכוש את הציוד הדרוש.

משחק Core תואר שני מורכב של כמה קלפים, אשר משתנים הרבה שקורה להם ואירועים. לדוגמא, תוכל ליהנות מהמשחקים הרגילים PvP, משימות PvE מרגשים, מצבי משחק לזמן מה, שבה המעורב עד 8 שחקנים במפה אחת, כמו גם 4x4 המצב השיתופי. כפי שכבר הוזכר, הגרעין - זו המטרה העיקרית שלך. מספרם גדול יותר, טוב יותר. חוץ מזה, אתה לא רק לאסוף אותם באופן חופשי, אתה תמיד צריך להיזהר מהתקפות אויב ולדאוג להצלת חייהם שלהם. אגב, מתנגדים ושואפים להרוס את הקרנל שאתה יכול להשיג כל מה שאתה צריך גם לשלוט בו. ובתגובה, למה לא לפגוע באויבים?

לפעול ביחד הרבה יותר קל מאשר לנסות להצליח בעצמו. להתאחד עם מי לחלוק את השאיפות שלך ולהתחרות עם שחקנים אחרים לאליפות בהתנגדות קשה כאלה. יש להכיר בכך שהמשחק הזה הוא לא נחותה ממתחרתה, חוץ מזה אתה ממש לא צריך לשלם עבור התענוג של להיות קרבות מחוממים משתתף. אם כבר כמה זמן יש לך לב שהפנאי הפך משעמם ומחפש דרך לשנות את הנסיבות, Core מאסטרס שימושי יעזור לך! נסה לשחק אותו כדי לוודא שהפרויקט הוא ראוי לתשומת הלב שלך! אנחנו יכולים רק לאחל לך מזל טוב

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more