סימניות

Call of Juarez

שמות חלופיים: Call of Juarez
משחק

CallofJuarez הרבה לפני הצגתה הרשמית שנגרמה בשורות חשדות חמורים גיימרים ומבקרים. סטודיו Techland עד שהפרויקט הזה באופן בלעדי עם הז'אנר מירוץ , ועכשיו החלטתי לשנות באופן קיצוני לכיוון של התפתחות ומנסה להעמיד פנים [_3_ ] FPS . הסיבה השנייה שגרם לחשד בקרב גיימרים - יכולת מפתח פולנית. רוב האנשים פשוט לא מתאימים בראשו, כפי שהפולנים יכולים לספר את סיפורו של קאובוי טקסס. בתוך CallofJuarezрс מפתחים הצליחו לעשות הכל בדיוק כפי שהוא כמו השחקנים. ראשית, הם היו מסוגלים להתחמש בסכום המקסימאלי של מידע שימושי, בצורה ברורה המציג את האירועים של המערב הפרוע. כלומר, אפילו לא מצפה שתוכל לנחש מה יהיה משחק הגמר, מנסה לשחק אותה במשך חמש דקות.

כדי להתחיל את המשחק, תצטרך משחק לקוח CallofJuarezскачать. לאחר הכניסה לפרויקט שאתה תהיה הציג הדמויות הראשיות שלו: מבחור אמיץ מטיף הרפתקאות חיים בילי ריי, נאלץ לקחת על עצם את התפקיד של פוסק לאחר הרצח האכזרי של אחיו, ועוד רבים אחרים. כל מוצג ב CallofJuarezвидео בכל מקרה עשוי להשפיע על התפתחות העלילה. הקשב בתשומת לב לכל חלקי דיאלוגים ולאכול מערבוני אווירה שאין כמוהו. חלק מהמבקרים הרשו לעצמם גיימר אפילו להשוות את הפרויקט שלך עם ספר מצוין בכתב, אשר ניתן לקרוא במשך ימים ללא הפסקה. האם

נעים והעובדה ש CallofJuarezиграть יהיה מעוניין בזה בשל ערבוב ז'אנרים שונים. בנוסף, כל פריט בהקשר הכולל נראה די אורגני - זה הוא עיבוד הכשרון באיכות.

ראוי גיבור סוס תשומת לב מיוחד שנראה כל כך מציאותי שכמה דקות הראשונות אחרי שהוא מופיע על שם קריאה המסך של חוארז, גיימרים צריכים להשקיע בלימוד זה.

כדי לדמיין איך זה נראה במציאות אתה רק צריך להוריד ולבדוק את המשחק הזה - תאמין לי, אתה לא תצטער!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more