סימניות

שחור Ops 2: Call of Duty

שמות חלופיים: שחור Ops 2: Call of Duty
משחק

CoDBlackOps 2 - פרויקט אגדי תשיעי התקשר של חובה ואת החלק השני של סדרת המשחק Ops שחור . שחרור עולמי של המשחק התקיים בנובמבר 2012. תכונה ייחודית CallofDuty: Black Ops 2 [_4_ , כמו גם קודמו ] שלה - הנוכחות של עלילה משמעותית ועקבית. עכשיו המשחק הוא לא סט הכאוטי של סצנות מלחמה, היא הייתה מסוגלת לגלם את העלילה המוסמכת. פרויקט הוא כל כך זעזע את המצפון של גיימרים שחלק מהם הם הדמויות העיקריות הקשורים לגיבורים של סרטים הוליוודיים הפופולריים.

Black Ops 2 [_2_ ] לא חל על כל סימנים מיוחדים, אבל באופן בלתי צפוי למפתחים ולשחקנים, הצליח להפוך הכנה ביותר (כן, זה היה כנה) הפרויקט של השנה. היורה היום CoD שחור Ops 2 יכולים להיקרא אחד היורים הפופולריים ביותר. הוא sochetaetv בהצלחה עלילה מבריקה, נוף אטמוספרי, המשימה המקורית.

שתוכל לשחק יכול להתחיל, תצטרך ל( באופן מסורתי) להורדה CoDBlackOps 2. עוקבים Torrent לעזור לעשות את הקפיצה והתקנת הלקוח מהירה ותהליך ללא טרחה. הולך לפרויקט, אתה יכול לראות שלפני תחילת כל משימה חדשה, השחקן מוזמן לבחור שני סוגים עיקריים של כלי נשק ולאסוף את כל חלקים הדרושים ואבזרים שהוכנסו בו.

טיוטה חדשה של הפעולות שלך ואת הדמות שלך תהיה תלויה באופן ישיר על התוצאה נוספת של המשחק. במשחק יש כמה נקודות עלילה מסוימות, שבו דמות תופיע לפני זה. ההחלטה שהתקבלה ב[ _6_] BO שינוי 2 ההתפתחויות הבאות במשחק.

בקמפיין גיבור "כלים" בכל משימה חדשה יוצע בונוסים. זה יכול להיות חבלן אפודים, וזנים חדשים של כלי נשק ומלכודות רבות עוצמה. כל משימה חדשה שנפתחה 10 מקומות עבודה. על פי התנאים של המשחק לבדיקה של הגיבור להסתמך תגמולים בצורה של כלי נשק נוספים. משימות הוסיפו כמה חידושים שהופכים את הניהול של מספר רב של תווים יכול להתבצע בו זמנית.

של התקשר [Duty _3_ Ops שחור [:] _1_] 2 - המשחק , שבו המשימה העיקרית שלך תהיה להנחות. כלומר, תצטרך לתת הוראות ולפתח מגוון של טקטיקות לחימה. צריך ללמוד להגיב במהירות למשימה במהירות הבזק וליצור הזמנות. אתה צריך להגן על נקודות השליטה להסתער מקלט אויב, לפקח ולהגן על הטריטוריה שלך.

כדי לאמת את מהימנותם של הנ"ל, באופן אישי מסתכל על פרויקט חדש, אתה יכול להסתכל על CoDBlackOps 2 וידאו קרוואן, המתאר בפירוט את כל תכונות ויתרונות של המשחק.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more