סימניות

Call of Duty 2

שמות חלופיים: Call of Duty 2, מספר חובת משרד, בקלה 2

משחק Call of Duty 2 הוא משחק מחשב מרגש. המשחק הזה הוא המשכו של החלק הראשון של המשחק. ב Call of Duty 2 אירועים מתרחשים בגוף הראשון. שיחת In-Game of Duty 2 נוצר ביורה בסגנון.

משחק Call of Duty 2 יכול רק להוריד מאתר הרשמי של המשחק. התקשר להורדת of Duty 2 יכולים מבוגרים בלבד משתמשים. לקטינים לגשת למשחק הזה סגור.

אתה יכול לראות על משחק Call of Duty 2 קטעי וידאו. בקטעי הווידאו, תוכל לגלות בעצמכם הרבה מידע שימושי: שיעורים, אירועים, כלי נשק ופלגים.

משחק Call of Duty 2 יהיה להכיר אותך עם כל הדמויות שלי:

1. וסילי קוזלוב הוא הצבא האדום של חטיבת רובאי משמרות 13-ה. הוא מיוצג במשחק כדמות הראשית הפועלת בקמפיין הסובייטי. אתה מתחיל את המשחק על הדמות בטווח המונע של הצבא הסובייטי, שהוא 30 קילומטר ממוסקבה. הוא משתתף בקרב של סטלינגרד.

2. ג'ון דייוויס הוא סמל של חטיבת שריון 7 שלי. הוא משתתף במערכה בצפון אפריקה.

3. דייוויד וולש הוא הקפטן של חטיבת שריון 7. הוא היה מפקד טנק בסצנה השנייה של הקמפיין הבריטי. דוד משתתף במתקפת supertankovyh במערכה בצפון אפריקה, כמו גם בלוב בצפון המערב.

4. רב"ט ביל טיילור הוא החברה השנייה של "D" ב2 ריינג'ר הגדוד. הוא הדמות הראשית של הקמפיין האמריקאי. ביל לוקח חלק בנחיתה בנורמנדי ("D-Day"), כמו גם את הקרב ב400 בBergshtayne. הוא גם השתתף בחציית הנהר הריין.

מחולק

In-Game Call of Duty 2 נשק על ידי קמפיין. כל הקמפיינים סוגים נפוצים של כלי נשק, אבל הם דגמים שונים

1. אקדח.

2. שליח.

3. רובה.

4.

במשחק Call of Duty 2 יכול לשחק במצבים שונים במצב שחקן יחיד ומרובה משתתפים.

במשחק Call of Duty 2 מכניקה, אתה יכול להוריד קובץ טורנט, אבל בשביל זה אתה צריך להתקין את התוכנה על המחשב שלך. באירועי הקמפיין האמריקאים יתקיים בברלין.

משחק Call of Duty 2 מוצג במספר דרכים:

1. קרב יריות - האירועים יתקיימו במקומות שונים.

2. Deathmatch קבוצתי - אירוע שנערך מטעמם של שתי קבוצות.

3. ללכוד את הדגל - אתה צריך במצב זה כדי ללכוד את הדגל של יריביהם ולהגן עליך.

4. ראש - מצב חדש שבו אסור לך לתת לי לתפוס את מטהו.

5. חיפוש ולהרוס - זה המצב שבו יש לך גם להטמין פצצה או למנוע אירוע זה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more