סימניות

שבט מלחמות

שמות חלופיים: שבט מלחמה

שבט מלחמות מקוונים & nbsp; - היא מרובה משתתפים משחק התפקידים, אשר מוגדר בסקוטלנד של ימי הביניים: קרבות עקובים מדם בין חמולות ההיילנדרים.

משחק מקוון & nbsp; שבט המלחמות היא דפדפן, שאינו דורש הורדה והתקנה של תוכנות נוספות, ואינן קובע דרישות מערכת ספציפיות לשחקן המחשב. אתה פשוט צריך חיבור לאינטרנט וגרסה הנוכחית של דפדפן אינטרנט.

הרשם בnbsp משחק &; שבט מלחמות & nbsp; שונה מהרישום במשחקים אחרים. כדי להתחיל עם & nbsp; רישום שבט מלחמות באינטרנט יבקש ממך להציג את עצמך ומצביע על המגדר שלך, ולאחר מכן הציע מייד להחזיק מאבק אימונים. אז אתה יכול לקבוע אם יש לך את זה סוג של משחק או לא, ולהרגיש את ההתרגשות של מאבק מרתק. אחרי הקרב, רישום & nbsp; שבט מלחמות & nbsp; ישאל אותך למלא את השדות סטנדרטיים בטופס ההרשמה: שם ומין שכבר נכתב, יש צורך להזין את הכתובת של תיבת הדואר האלקטרוני וליצור סיסמא.

משחק מקוון שבט המלחמות בנוי על הקרבות. לכן, יינתן לך אופי שמטרתה העיקרית & ndash; בצורה היעילה ביותר להילחם. לכן, המשימה שלך כאשר אתה מתחיל לשחק את המשחק & nbsp; שבט מלחמות באינטרנט הוא ההפצה הנכונה של מאפייניו, במאמרי משחק שנקרא. & Nbsp; הדמות שלך הן כדלקמן:

- כוח (אחראי על סיבולת וכוח של השפעה),

- Agility (צריך להבין uvorotlivosti וantiuvorotlivosti)

- אינטואיציה (אחראית ללהיט קריטי ויכולת antikritu)

- חיים (חשובים מאוד לסכום של השריון השחוק),

- השכל (דרוש לקריאת מילות הקסם וחשוב בכמה מקצועות)

משחק שבט המלחמות & nbsp; באינטרנט מחלק נשק לכיתות, שאליו מתייחס מעדיף נשק להבין פטיש, מועדון, גרזן, סכין, חנית וחרב.

בכל כיתה יש פרמטרים משלו ספציפיים ויכולות. ותיקים מומלץ לקרוא בפורום המשחק להחליט מה טקטיקות של לוחמה חליפות אתה הטוב ביותר. סך הכל שתי: הגנה והתקפה. במהלך אחד, אתה יכול לעשות התקפה אחת פגעה ולשים יחידת מגן.

ברגע שאתה מתחיל לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; שבט מלחמות, הלוחם שלך לצבור ניסיון בלחימה עם בוט מחשב. מצב קרב זה אפשרי לפני שאתה מגיע לרמה 3. אמנם, אם אתה לא מאוד מעניין להילחם עם בינה מלאכותית, עם רמת 1 כבר אתה יכול לקחת חלק בקרבות & ndash; קרב אחד על אחד עם שחקן אחר. ועם 2 הרמה שאתה יכול כבר להיות חבר בשדה קרב כאוטי, שבמהלכו הלחימה תוקצה מחדש באופן אקראי לקבוצה.

לאחר כל קרב מוצלח, כשאתה בשבט מלחמות & nbsp; לשחק, הדמות שלך יהיה לצבור ניסיון, הקובעת את רמה וקופצת מקבל & ndash; משקפיים מיוחדים המשפרים את התכונות שלך. כמו כן, עם כל קרב אתה תגדיל את המיומנות של בעלות אקדח.

מהרמה השנייה אתה יכול להצטרף שבט ולהשתתף בקרבות שבט מיוחדים & ndash; קרבות לגרדיאן. הצד המנצח מקבל מגוון רחב של גביעים, פרסים ובונוסים.

במשחק יש הרבה מקומות שונים & ndash; מקומות ושטחים, שכל אחד מן נושא פונקצית משחק. אלה הם:

- בנק

- האנטר אגודה,

- Outland,

- היער,

- עץ כהה,

- לחצוב

- שלי,

- ההימורים בית.

לשחק & nbsp; שבט מלחמות & nbsp; ולהפוך את הדמות שלך בכלי הנשק, השריון ודברים אחרים שאתה יהיה מסוגל לקבל 2 רמות. & Nbsp; המקצוע הוא: איש רפואה, לוגר, כורה, Rockshaper.

כדי לעשות זאת, אתה צריך ללכת ליער, שלי או של המחצבה. שעות עבודה של האופי & ndash; ח. זה יכול להיות מופעל לחלוטין ללא כלים, עם המכשיר לתיקון או לכלי ללא תקנה. זה תלוי במיצוי משאבים במקום העבודה ולהגדיל את הכישורים הרלוונטיים.

אם אתם מעוניינים במשחק עם הזדמנות טובה להילחם ולהרגיש את התמיכה של השבט שלהם, שבט המלחמות היא בשבילך.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more