סימניות

טנרטניאב תוברת

שמות חלופיים:

תרבות מקוונת & ndash; Multiplayer, משחק היסטורי. החברה מציעה ליצרנים כל האוהדים ההזדמנות לשחק, להיות בעולם האמיתי, משחק שמטרתו היצירה, הבנייה של העולם, ציביליזציה חדשה. וכל זה באופן מקוון.

הוא מאוד שמח שהמשחק Civilization מקוון אינו דורש הספק גבוה הגדרות של המחשב שלך. ורק דרישות כאלה בסיסיות במערכת, כגון:

 • הפרמטרים מערכת מחשב הממוצע;
 • חיבור לאינטרנט.

כיוון שהגרסה של המשחק Civilization מקוון טרם שוחררה לעולם של משחקים, כמובן, היוצרים לא חשבו תהליך של גיבוש השחקנים בתהליך המשחק. אבל ככל הנראה את הרצף ואת הנתונים שבתצטרכו לספק בתהליך - תרבות מקוונת רישום יהיו כדלקמן:

  1. להיכנס לאתר הרשמי של המשחק Civilization מקוון;
  2. יש לכלול את כתובת דואר האלקטרוני חוקית שלך;
  3. לבוא ולרשום את הסיסמה שלך, בהיקף של לא פחות משש אותיות או מספרים;
  4. לחזור על הסיסמה, ולא יחזרו על את הסיסמה & nbsp; רשתות אחרות, על מנת להבטיח את שלומם של חשבון המשחק שלך;
  5. המשיכו למשחק.

סביר להניח, לא כל כך קל לך לעבור תקן זה לכל משחק, בדרך שהיה משחק תרבות האינטרנט. או אולי לבדוק את החשבון שלך יהיה די במהירות ובקלות. אבל זה לא בשבילנו להחליט עם אתה.

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט התרבות באינטרנט אין צורך לחשוב צעד אחר צעד, כגרסה מקוונת זו אינה מצביעה על כך ש.

בתחילת יוצע לך ארבע ציביליזציה. סכום זה עדיין לא יסתיים כשאתה הולך על המשחק יופיע גם תרבות. הדמות שלך לא להתעכב בציביליזציה אחת כל המשחק. באופן אוטומטי זה יהיה להעיף על המשחק, בכל פעם כשאתה תגיע למטרה מסוימת, כדי לבצע את המשימה בשטח ספציפי.

הוא גם מאוד מעניין, כי אתה תבוא בתקופות שונות. הנה הם יהיו שש:

 • עתיק ,
 • קלאסי ,
 • בימי הביניים ,
 • רנסנס ,
 • תעשייתי ,
 • מודרניים .

אתה רואה את העולם בכל הצבעים. וזה יעזור לך גרפיקה באיכות ואנימציה טובה במשחק.

אבל עדיין, כמו כל משחק, יש סוף ניצח. זכייה חיוך עליך, רק כאשר אתה יוצר ציביליזציה חזקה. ההזדמנויות שתהיה ללכוד ביותר של העולם או אחד מהתנאים של נצחון & ndash; כדי להגיע לחלק העליון של העידן המודרני ויצירת המסע בחלל.

אמור לשחק, אתה יהיה חופשי תרבות אינטרנט. האם זה על כסף אמיתי תוכל לרכוש את הפרטים ואלמנטים הדרושים כדי לשפר את האיכות או אופי של המשחק לטוב יותר.

אני מבטיח שהמשחק יהיה הטוב ביותר במדינה. ובכן אתה לא תמיד מציע את התרבות שלהם לעמוד, כביכול, על מנת להפוך לבורא העולם.

& nbsp;

זה שווה לנסות! נראה כי המשחק Civilization מקוון & nbsp; כבר בטח יש לך לגיונות של אוהדים, מתוך רצון שלא לרגע לא חרג מהתהליך המרתק.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more