סימניות

עיר של רובוטריקים

שמות חלופיים: trasformery העיר

& nbsp;

העיר של רובוטריקים מקוונים - הוא משחק חדש לקוח בחינם MMORPG מקוון על הדור האחרון של רובוטריקים, נוצר על בסיס מנוע הגרפי משלו. המשחק הזה נעשה בז'אנר של המדע הבדיוני, שבי מטרופולין ענק הפך למקום של מלחמה, והרובוטים דמויי אדם הענק כבר זמן רב תושבי ihnimi מלאים.

לכן, כדי להגיע למשחק שאתה צריך לעבור רישום עיר של רובוטריקים. אתה צריך להיכנס לדואר אלקטרוני, שם המשתמש והסיסמה שלך. אז להוריד את משחק לקוח.

לאחר הרישום במשחק העיר של רובוטריקים תתבקש ליצור דמות svogo: בחר תחילה את הרצפה, ולאחר מכן לבחור בכיתה אופי (של במשחק 6, וכל אחד מהם יש יותר מ -80 פקולטות), אז אתה יכול לשנות את המראה של דמות Svoge ולהקצות שמו. הערה vashogo מאפייני אופי, 23 החתיכות שלהם והם יהיו חשובים בקרבות. ובכן, באופן עקרוני, וכל. עכשיו בואו לשקול יותר בפירוט משחק מקוון העיר הקיימת של שיעורי רובוטריקים, אשר ציינו:

stormtrooper & ndash; תגרה מיוחדת זה פיתחה חוזק ובריאות. הוא שולט בחיתוך שונים ושוצף נשק; & nbsp;

Ghost - היא דמות מהירה, זריזה, וחשאית. מחזיק להבים לזווג;

ציוד - הוא אמן של נשק נע וסוגים שונים של ירי. & Nbsp;

יכול לפטר פרצים, ולשים בדרך של מתנגדי מלכוד;

psionicist - יכול להשפיע על האויב במרחק ולגרום נזק גדול פירושו אסון ולשתק אותם

Defender - יכול לרפא בני ברית (אפילו כל הקבוצה), ודמויות הילת עזר הרמת;

Technomage - משפיע אויבים, מטיל עליהם אפקטים כמו הרעלה, שחיקה, אובדן השליטה מוחי, התנגדות מופחתת, יכול להתקשר לdroids עזרה.

אז אתה בתוך המשחק. על המסך מולך ילמד הודעה שאתה צריך לשקול בזהירות. להיות באחד מהמחנות 2 הקטנים, בהתאם לכיתה שנבחרה, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לדבר עם NPC (תווים שאינם שחקן-), שיצטרכו לקחת את העבודה.

במהלך משחק העיר של רובוטריקים מקוונים, יוצע לך מגוון רחב של משימות מעניינות, מגוונות ומאתגרות, שמחולקות לכמה סוגים: ראשי, סייד, יומי וסדרתי.

ביצע כמה משימות ראשוניות בעיר משחק המקוונת של רובוטריקים, תקבל הגמול שלך בשנאי הראשון. נכון, לא בתחילה יש לו כוח גדול ולא יכול לשאת נוסע, אבל לפני האויב הראשון שלך זה ייראה די הגון. על ידי הריגת מפלצות והשלמת משימות, תקבל באופן קבוע גביעים ופרסים.

כדי שתוכל לשחק בעיר המשחק של רובוטריקים באינטרנט, אתה יהיה קרב אויבים ולהגן על המטריצה ​​שמחזיקה סודות רבים. כל האירועים יהיו להתפתח באזורי 21 של כוכב הלכת שבו אתה מחכה לניסויים וסכנות שונים. אבל זה לא כל משחק בעיר של רובוטריקים יהיה לך את ההזדמנות לבקר בירח, לווין Amikrona, ואפילו בעבר או בעתיד.

אם אתה יודע את אחד הסודות של מטריקס, אתה יכול לשלוט שנאים (שהם במשחק ליותר מ -50 מינים). כל שנאי במשחק העיר של רובוטריקים באינטרנט יכול להפוך לאחד מכלי הרכב (לכל כיתה הסוג של תחבורה שלה), זה aircar, הליכה Aerobayk או AIM.

לשחק את המשחק באינטרנט העיר של רובוטריקים יהיו זמינות 11 מקצועות שבה כדי לחלץ משאבים לייצור פריטים שונים ekipirovok, שיקויים, שבבים, ואפילו רובוטריקים משלך. לסחור במשחק המקוון העיר של רובוטריקים מציע חליפין ומכירה פומבית. & Nbsp;

אתה יכול ליצור אגודות, בנוסף, בעיר של רובוטריקים אתה יכול לשחק להגדיר חיות מחמד (יותר מ -50), שתמיד תהיינה איתך, אבל מעולם לא הצטרף למאבק. במשחק יש חפצים אחרים שאתה יכול לקיים אינטראקציה: מכשירים מכאניים ואלקטרוניים, מחשבים, teleporters, משאבים & hellip שדה;

האם אתה רוצה לנסות? הצטרף לעיר של רובוטריקים תיתן לך את ההזדמנות הזו!

& nbsp;
 

עיר של רישום מקוון רובוטריקים