סימניות

הכביש דרך כאוס: היוצרים של העולמות

שמות חלופיים: Chaosroad

במשחק מקוון כביש דרך כאוס & ndash; ז'אנר משחקי תפקידים פנטזיה בחינם משחק דפדפן. מאז הקמתה בשנת 2005, המשחק הצליח לעניין את קהל רחב והפך לרבים-משתמשים. יש כל מה שהוא כמו שחקנים: פיתוח דמות, והאימפריה של הבחירה שלך, הביצוע של משימות חיפוש ריבית, היכולת לטייל בעולם, הבחירה של מקצועות, קרבות אפיים, יצירת חמולות. וכל זה מבלי לשלם דמי מנויים! משחק כביש דרך כאוס באינטרנט הוא זמין אם יש חיבור לאינטרנט והמחשב שלך עומד בדרישות המערכת המינימליות. הורד את משחק לקוח אינו נדרש. כדי להגיע לעולם המרהיב הזה יעזור לי כביש דרך הכאוס של רישום באינטרנט. לא חושב שזה לוקח הרבה זמן. הצטרפות במשחק הכביש דרך כאוס & ndash; רק ממלא את טופס ההרשמה. אתה יכול לעבור לדף הראשי של האופי, שיתחיל לשחק והכביש דרך כאוס. קראו בעיון את זה, וייבחן במאפיינים של הדמות, אשר תהיה מסוגל לשפר לאורך כל המשחק.
על מנת לשחק משחק מקוון הכביש דרך כאוס עם נטייה להיות מוגדר. קבל נטייה יכולה להצטרף לשבט, קנה מסוחרים או לקבל תגמול על הישגים מסוימים. לשקול מגוון רחב של הצעות כביש דרך משחק מקוון כאוס
1. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; נטייה & ndash האפל; אוהדי חושך גדולים נוטים ערפדות. ציור כוח באובייקט של פולחן, יכול למצוץ את אנרגיית החיים של קורבנו.
2. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; נטייה & ndash אור; משרתים עליזים אור גרנדיוזי. ליהנות מבריאות טובה, מתאוששת במהירות ובכך מפציעות.
3. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; המשמר הטמאים & ndash; תושבי העולם, שנועדו לאכוף את הצו. ארגוס המחייב את כל לדבוק בחוקים.
4. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; נטייה & ndash הניטרלי; חיילים להישאר על סף בין החושך לאור.
5. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; Outsiders & ndash; מפרי חוק המשחק, שבו הוא קללה. הם לא מכבדים את השחקנים האחרים בהטעיות קבועות.
6. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; האלים & ndash; יצורים חשאיים מלכותיים, רצונות שקשה להבין.
7. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; סוחר & ndash; בעלי מלאכה לעשות כסף, פשוטו כמשמעו, יש מאין. כל שחקן יכול לספק את כל דרוש לאחרון משלם חלק מנשמתו.
הפעילות העיקרית במשחק & ndash; לחימה. מערכת PvP היא יוצרי מחשבה טובים. הכביש דרך הכאוס של אמצעים מקוונים המשתתפים בסוגים אלה של קרבות כמו קרב, קרבות חוזית, הרבה קטן, כמו גם מקיר לקיר. דו קרב & ndash; דו קרב של שני שחקנים לקחת חלק שבבו אפשר בכל רמה. קרבות החוזית הם כסף הימורים בעצם אותו דבר הקרב נעשה רק. ערימה קטנה & ndash; מאבק קבוצה שבשרת קובע את הקשר שלך עם צד. & Nbsp; אבל בקיר הקרב לקיר אתה כבר יכול לבחור באיזה צד להילחם. קרבות שנערכו עם ציוד שונים. מלאי של המשחק לשמש כתחמושת, חומרי קסם, שיקויים ועוד.
על מנת לעשות קצת כיף ולקחת הפסקה מהקרבות המפרכים, תוכל לטייל בשטח. בקר בבניינים שיראו בדרך שלך. אחרי הכל, כדי לשחק את המשחק באינטרנט הכביש דרך כאוס אתה משתמש בחנויות, שווקים, סניף דואר, בנק, לזייף, כנסייה, שלי. בחנויות ובשווקים, למשל, תוכל לקנות את הדברים הנחוצים. בpodremontiruete לזייף תחמושת שבורה. עם חיסכון בבנק לצבור ושולחים כסף לדמויות אחרות. עליי מייצר משאבים יקרי ערך. וזה לא רשימה של מבנים שימצאו המגוון של העולם של משחק ייחודי זה מלא!
הכביש דרך הכאוס של משחק הופך להיות מעניין יותר עם רמות גוברים. כדי לעשות זאת, אתה צריך לצבור ניסיון. בין רמות יש עליות & ndash; סוג של עצירה לרמה הבאה. כל apom גמול בצורה של מזומן או מאמרים נוספים. התקדמות דרך הרמות פותחת הזדמנויות חדשות. וזה היה בתחילה זמין, הוא הופך להיות אמיתי.
הצטרף לכאוס הצפוף של העולם כרגע ולוודא שאתה מתחרט פשוט אין לי! ליהנות מהמשחק!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more