סימניות

Candy םינמוזמ

שמות חלופיים: מטמון כסף סוכריות סוכריות

אם אי פעם שיחקו אהוב ישן עם דאש יהלומים רב, המשחק הזה הוא בהחלט הטעם שלך. משחק סוכריות מזומנים מטבע דומה מאוד לDD. המשחק מוגדר בחנות ממתקים. אתה צריך למכור יותר סוכריות, וכמובן, לקבל תשלום עבור זה. למכור, עליך להסיר את הרשתות של שלוש או יותר סוכריות מאותו הצבע. מהר לך למצוא את הרשת, יותר נקודות אתה מרוויח. בצד השמאל של המסך מולך יופיע בקנה מידה זמן. האם כל הזמן עם אותו השרשרת של סוכריות, אתה להאריך את הזמן שלך, אבל אם אתה חושב ולא לבצע כל פעולה, בזמן שהולך ונעלמים. כאשר הזמן מגיע לסימן התחתון, הסיור מסתיים. באופן כללי, המזומנים סוכריות מקוונים & ndash; הצעה מצוינת ממפתחי Plinga לשחק עבור בילוי נעים ומרגיע.

אם יש לך כבר בעבר להיפגש עם המשחקים Plinga, אז למהר לשמוח שתהליך ההרשמה הוא בשבילך כדי להישמר עד למינימום, למרות שהוא ייעדר בעיקרון & ndash; אתה יכול להתחבר ישירות באמצעות נתונים שנרשמו בעבר. אם אתה טירון ופעם הראשונה היכרות עם Play Plinga, אז אתה רישום מזומנים סוכריות יהיה חובה. כל השליטה במשחק ניתן באנגלית, אבל אפילו לא לדעת את השפה תוכל לנחש באופן אינטואיטיבי מה לעשות. אם אתה רוצה מראש לבדוק את המשחק, אתה יכול ללחוץ על הכפתור הכחול בתחתית הטופס וlaquo אישור; נסה את זה וraquo;, אז אתה יהיה זמין בגרסת מבחן.

1. אם תרצה, השחקן יכול להירשם בפייסבוק-החשבון שלך, אתה יכול לעשות את זה על ידי לחיצה על הכפתור המתאים. אם אתה מעדיף להירשם בשיטה המסורתית, ואז ללחוץ על הכפתור וlaquo; הרשמה & raquo; בפינה הימנית התחתונה.

2. אתה תראה את טופס ההרשמה, שבו אתה חייב למלא לשחק בסוכריות מזומנים, בתחום העליון, הנקרא & laquo; כתובת & raquo דוא"ל;, כפי שאתה בוודאי לא יהיה קשה לנחש, אתה צריך להזין את הכתובת של תיבת הדואר האלקטרוני שלך.

3. הבא בקו תחת השם & laquo; שם משתמש וraquo; לכתוב כניסה שלך, כך שהמערכת תמשיך לחפש לך, כפי שהם קוראים לאופי המשחק שלך ברוב המשחקים (ניתן להוסיף כמה גיבורים לתת שמות).

4. באופן מסורתי, השדה וlaquo; סיסמא & raquo; למלא את הסיסמה שלך. נסה לבחור סיסמא מאובטחת ביותר לשחק המזומנים סוכריות משחק היו בטוחים ואמין, ויש לך שקט נפשי שאף אחד לא יכול לפרוץ לתיבה שלך.

5. המערכת יכול להמשיך בתהליך הרישום, תצטרך לקבל את הכללים ותנאי שימוש עבור פרויקט זה. אני מסכים עם כל הכללים יכולים, על ידי בדיקת הקו וlaquo; אני מקבל את התנאים & hellip; & raquo;.

6. אם אתה רוצה להירשם לניוזלטר של האתר, לשים את ציפור בתיבה וlaquo; שלח לי מיילים & hellip; & raquo;, אם לא & ndash; לדלג תא.

7. מוכן? העיתונות וlaquo; הרשמה & raquo;.

המשחק הזה & ndash; דרך מצוינת להירגע, רק זמן טוב לבילוי טוב. חוץ מזה ששיחק סוכריות מזומנים בחינם, למה לא לקחת את ההזדמנות הזאת?

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more