סימניות

מועדון קרב

שמות חלופיים: לחימה

מועדון קרב באינטרנט & mdash; משחק מבוסס דפדפן מקוון מרובה, ללא תשלום, הוא תופעה אמיתית בתעשיית המשחקים של חבר העמים. ברגע שמפתחים שחררו את המשחק הזה, זה מייד הפך לקנה מידה להשוואה של מוצרי משחקים דומים אחרים במשך זמן רב. ו, כנראה, רב כבר יודע כי סטנדרטי במשחק המקוון עולם המשחקים כגון מועדון קרב ונשאר עד עצם היום הזה. זה נתון שמספר המשחקים הוא עותק של המשחק הזה מדויק גדל מדי יום, אך מה שלא היו עושה מאמצים אדירים של מפתחים, היצירה שלהם עדיין לא יכולה להתחרות עם מועדון קרב. שחק מועדון קרב משחק מקוון יכול כל גיימר שיש לו גישה לאינטרנט, אין גיל או מגבלות טריטוריאליות. זה הופך את המשחק פופולרי מאוד לא רק במדינות חבר העמים, אלא גם בכל רחבי העולם.

הרשם במועדון קרב משחק לא לוקח הרבה מהזמן שלך, כל מה שאתה צריך לעשות & mdash; הכנס את הכתובה חשבון הדואר האלקטרוני וסיסמא אבטחה כדי לגשת לחשבון. לאחר שכתובת הדוא"ל שלך תקבל מכתב המאשר כי הרישום הושלם מועדון קרב.

מועדון קרב משחק מקוון יפתח לפניך עולם מלא של מאבק ותחרות, שבה מזג נצחון ותבוסה המשכר. יש העלילה כמעט לא משחק, וכל מה שקורה במשחק & mdash; קרבות עזים בין הדמויות בפנטסיה: לוחמים אמיצים ויודעים הרבה על הקסם של קוסמים.

המערכת של שיעורים במשחק אינה מכילה שום דבר מיותר. אתה יכול לבחור באחת משלוש התמחויות גיבור & mdash; הקוסם החכם, לוחם חזק או סוחר predpriimchivovogo. להילחם משחק מקוון מועדון שבו אתה יכול לפתח את הדמות שלך כמו שאתה רוצה את זה בעצמם.

למעשה, הפיתוח של הדמות שלך הוא לא שונה בהרבה משאיבה בהרבה משחקים ברשת כזו. האם יש לך משקפיים לשפר את המיומנויות של הדמות, אשר יהיו זמינים לחלוקה כאשר הרמה של בן חסות המשחק שלך. של גדול זמין ארבעה סוגים של מאפיינים המשפיעים על איך להתנהג בקרב, הגיבור שלך: סיבולת, זריזות, כוח ואינטואיציה. בנוסף לפרמטרים אלה suschestvuyutesche מאפיינים מיוחדים הנקראים האליטה.

זריזות & mdash; זה מה שגורם לך להתחמק מהמכות מוחצות של היריב שלך ובדרכים & mdash רבים; התחייבות של הישרדות בלחימה.

כוחה של ההשפעה הישירה על הכוח שלך וקובע כמה התקפות פיזיות, יגרמו לגיבור שלך. היא משפיעה גם על איזה סוג של שריון וכלי נשק יהיה מסוגל ללבוש הטיפוחים שלך.

אינטואיציה & mdash; היכולת לחזות את הפעולה לפני יריביו, וזה במועדון קרב משחק הוא יתרון מדהים. ובכן, סיבולת & mdash; kollichestva מידה של החיים שלך ומדד של כמה גדול יכול להיות התרמיל שלך עם הציוד.

ברגע שאתה מגיע לרמה הרביעית, תוכל ללמוד מודיעין, שביעי & mdash; זה יהיה מסוגל לשאוב החוכמה, עשירית & mdash; רוחניות. הרמה שלוש עשרה תהיה מאפיינים כגון רצון, בשש העשר & mdash; חופש, והתשע העשר perosnazhu פרמטר כזה פתוח כאלוהות. במבט הראשון זה אולי נראה כי לשחק את המשחק באינטרנט מועדון קרב הוא מאוד פשוט ולא מעניין, אבל כל אשליות אלה הפיגו מייד ברגע שאתה מתחיל לשחק.

המערכת המקורית של לחימה המשמשת במשחק מועדון הקרב, מפתחים השתמשו די הרבה צעצוע מקוון והיא הוכיחה שוב ושוב כי בצדק יכול להיחשב לאחד הטובים שהומצאו אי פעם בigroproma המקומי וזר.

המשחק הוא צעד אחר צעד קרב ברגע שיש לך את הזכות לעשות צעד, אתה צריך לבחור את החלק של הגוף לתקוף והאזור בגוף שיגן. ישנם ארבעה אזורים בסיסיים: מותניים, גוף, רגליים וראש. היחידה גם ניתן לשים על כל זוג האזור אתה רוצה להגן.

הלחימה גם משתנות לפי סוג השימוש בכוח. הם עשויים להיות פיזיים גרידא, קסומים, או קבוצה. למתחילים, יש סוג מיוחד של לחימה, ומאפשר להם בהקדם האפשרי כדי להבין את כל החוכמה של המשחק.

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more