סימניות

טנרטניאב ךרב

שמות חלופיים: טנרטניאב ךרב

BlessOnline & ndash; ז'אנר רב-משתתפים חינם משחק התפקידים הלקוח בדיוני התפתח בסגנון ימי הביניים. הפרויקט על ידי החברה הקוריאנית Neowiz יכול להיות מתחרה רציני למשחקים הנוכחיים של נושאים דומים. הוקם & nbsp; במשחק המודרני BlessOnline מנוע Unreal 3, וגרפיקה היא אחד היתרונות של העולם הווירטואלי. העלילה במבט הראשון אולי נראית מוכרת, אבל סיימה קרוב במשחקים, תוכל לגלות הרבה נקודות מעניינות. אויבים בלתי מתפשרים, המשתייכים לשני פלגים כגון איחוד Hieron ועדיין לא יכולים למצוא שפה משותפת. כחלק מהפלגים היריבים הם נציגים של גזעים שונים. קרב חם ולאחר מכן משתולל במקומות המשחקים. מצפה לקרבות אוויר, טירות מצור, קרבות אפיים בארץ, הרפתקה בלתי נשכחת בכל פינה ביקום העצום. לא פלא שפרויקט מעסיק כ -150 אנשים, המוצר של ממש הגון ומבטיח. למה אתה לא עצמך לעשות את זה?

& nbsp;

כדי להתחיל משחק, אתה צריך להוריד ולהתקין את הלקוח במחשב שלך. אנו שמחים שרוצים לצלול לתוך המערבולת של אירועים פנטסטיים שזה לא צריך להיות מחשב מפואר. גם אם חבר שלך יש פרמטרים ברזל צנועים, זה לא משנה. לדרישות מערכת למשחק הזה הוא די נאמן ולא להרתיע משתמשים, אלא להפך, לתרום לגידול במספרם. כן, ותהליך התקנת הלקוח הוא די פשוט. רק אל תשכחו שקודם צריך ליצור חשבון. BlessOnlineregistratsiya לוקח רק כמה דקות. הזן את כתובת דואר אלקטרוני, שם משתמש וסיסמא. אז אתה בכל עת שנוחה לך להיות מסוגל להיכנס למשחק.

& nbsp;

התחלה לשחק BlessOnline משחק המקוון, אתה צריך להחליט מה יהיה הגיבור שלך. הבחירה ניתנת רב כמו 10 גזעים ומעמדות 8. את היכולות שלך יהיו תלויות במידת השתייכות למעמד. Perechislimihvseh:

& nbsp;

- Bersreker (חוזק, מביא מוות, יריבי אימת רמיזות לא רגילים לתת חומר);

& nbsp;

- Guardian (המגינים האמיצים של האימפריה, שתמיד מוכנים לעמוד מול האחרון, והחרב ומגן הם עוזרים אמין);

& nbsp;

- ריינג'ר (מרגלים מצוינים, מלכודות חליפת האדון מסוגלים לפגוע באויב באופן בלתי צפוי ממרחק);

& nbsp;

- פלדין (חיילים חזקים, מאומנים היטב, יש להם משהו אלוהי ונשגב);

& nbsp;

- קוסם (קסם לחיות על פי החוקים של גברים היגיון וחכמים, רבים מהם מבקשים ליצור לחשים חדשים);

& nbsp;

- וורלוק (מכשפים ערמומיים וקוסמים, שדים מזכירים את המראה שלה מממדים אחרים);

& nbsp;

- מיסטיק (כיתה מאוזנת באופן מושלם, שחבריה הם מתאימים להתקפות והגנה, ואפילו את היכולת לרפא);

& nbsp;

- Assassin (רוצחים מקצועיים, מאופיין פעולות וסודיות בלתי צפויות, יתר על כן, הם מפתיעים זריזים).

& nbsp;

BlessOnlinebesplatno מציע להפוך לאחד מהדמויות הללו. על ידי שליטה הגיבור שלך, אתה צריך לעשות הכל כדי שהוא פיתח. דואג & nbsp; ושהלוחם היה חמוש היטב. שים לב שהנשק זמין תלוי מי אתה. אז, הגיע הזמן ללכת למרחבים של מקומות הימורים ולקחת BlessOnlineigrat במלואם! לבצע כל מיני משימות, באומץ לעסוק בקרבות, תקבל בעלי ברית ולהראות לכולם סביב כי הם מסוגלים לא רק כדי לשרוד בין כל הכאוס הזה, אלא גם לנקוט עמדה הגונה. זכור כי הכוחות צריכים להיות בהשוואה עם שחקנים אמיתיים שיש להם בדיוק אותו הדבר כמו שיש לך השאיפות והשאיפות שלהם. אבל התבוסה של האויב & ndash; תענוג אמיתי!

& nbsp;

המשחק הוא מסוגל ריבית וגיימרים מנוסים ואלו שבפעם הראשונה לעולם של פנטזיה. שיעור כבודו, לחוות את כל מה היד ראשונה. בואו ציפיות מוצדקות הפרועות ביותר!

 

MMORPG יסאלק - טנרטניאב ךרב