סימניות

גיבורי קרב

שמות חלופיים: גיבורי קרב
משחק קרב גיבורים שפותח על ידי חילזון משחק, והשקיע בזה את כל כוחו ונשמתו של כל צד. כאן אוכל ליישם את עצמך כגיבור, בעת היותו נציג של כל גזע. לא פלא שיש לו את המשחק שם כזה. באופן כללי, אתה צריך להרגיש בכוחות עצמך.

לפני שנמשיך למשחק בפועל, אנו ממליצים לחפש את וידאו גיבורי קרב באינטרנט ולצפות בו, ולאחר שקראנו את ביקורת אחרת שהוגשה. אז אתה יכול להעביר באתר וגיבורי קרב להורדה בחינם.

זה כמה מהר אתה מעביר בעולם הבדיוני. גיבורי הקרב במשחק אתה משחק בשם של הדמות של המין שבחרת. והנה הם ייצגו רק ארבעה

• אנשים;

Elves •

;

ברברה •

;

• בעלי אוב.

אנשים

- יש פרמטרים ממוצע, אבל יש להם צבא חזק מתקדם. הוא האמין כי לאנשים יש את הכישורים הטובים ביותר ושימושיים. ממלכתם Elaziya.

ברברה - נציגי הגזע החזק ביותר מבחינה פיזית. יש גיבורים הכדאיות והתקפה הגבוהות ביותר. בעבר, אנשים היו בעלי ברית. עכשיו מדינה נפרדת.

בעלי אוב - נציגים של המתים, הקוסמים הגדולים ביותר. יש נציגים זולים ומלאי גדול של בריאות, ויש לי ידע מצוין של ההתקפה. כל יום צריך בשר טרי - אנשי התקפה.

לאחר בחירת דמות, לא משנה מה גזע הוא שייך ל, אתה revamping מנעול שבחרת. בעתיד, זה הבית שלך, את הטירה ואת המקום החשוב ביותר במשחק. אתה צריך להגן על הטירה בכל האמצעים. עד שתנצח מבצרים האחרים, ולהוקיר אותם ועדיין ער. אבל יש גם את הבניין החשוב ביותר - הקפיטול - כאשר מרים את הרמה שלו, אתה יכול לשפר את בניינים אחרים.

כמו כן מההתחלה תוכל לעבור משימות מבחן למתחילים שכבר להראות לכם את המשמעות של המשחק. והקלדה היא הרבה ניסיון, תוכל למצוא פתרון לכמה משימות בעיה, בודאות ההתחלה של משחק.

לאורך כל המשחק, אתה גם לאסוף ארבעה סוגים חשובים של משאבים: עץ, עפרות, גופרית וקריסטלים. במהלך המשחק תוכל למצוא כמה מקומות על המפה עם מרבצים גדולים של משאבים. והם כל הזמן נהיה ברשותו.

הקרבות יתקיימו בהדרגה, צעד אחר צעד. יש גם קרבות במצב אוטומטיים. זה נמשך כ 3 דקות - 4. גיבורי קרב משחק לשחק די משעשעים

, במיוחד אם אתה אל תשכח להזמין את החברים שלך.

גרפיקה במשחק, אם כי לא באיכות הגבוהה ביותר, אבל גורם רק רגשות חיוביים, הרצון שלא לשחק.

גיבורי משחק קרב באינטרנט נותן לכם ההזדמנות להרגיש כמו גיבור, להרגיש את הכוח שאתה מסוגל.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more