סימניות

BiteFight

שמות חלופיים: BiteFight 1. מחוז

ייטפייט מקוון & ndash; הוא חופשי מבוסס דפדפן משחק התפקידים, המתייחס לז'אנר של PTG (זמן תקופת משחקים), שהוא, המשחק ניתן לסגור לסירוגין בכל עת, וכל הפעולות של הדמות תהיה, בוצעו & nbsp; לכמה זמן. ייטפייט משחק המקוון, מדבר על עימות הנצחי בין ערפדים ואנשי זאב.

משחק מקוון ייטפייט אינו דורש התקנה של משחק לקוח וזמין כמעט בכל דפדפן.

על מנת להתחיל את המשחק, להירשם בייטפייט המשחק: על לחץ וlaquo דף הבית; הרשמה & raquo; ובעמוד הבא, אתה בוחר לעצמך אחד הגזעים (הערפדים אנשי-זאב או, הם ביחד לא שונים בהרבה, אלא במראה, הסמל של גזע ומזון המיוצר). יתר על כן, שדות הרישום להיכנס כינוי (שם), סיסמא, ו & nbsp; דואר אלקטרוני. אז אתה מסכים לתנאים והגבלות והגנה על נתונים, וברישום זה בייטפייט הושלם, אתה יכול להתחיל לשחק. & Nbsp;

הולך למשחק, התפריט וlaquo; הסקירה & raquo;, יכול לבצע שינויים בפרופיל שלך (לבחור את המין ולהתאים אישית את המראה), מסתכל על הסטטיסטיקה, שיפורי לחימה, לרכוש כשרון.

כל תו יכולות מסוימות: כוח, ביטחון, זריזות, סיבולת, כריזמה, ניסיון וחיוניות. מלבד כישורים, יש 8 היבטים המתארים את הטבע של האופי: אדם, ידע, להזמין, טבע, חיה, הרס, כאוס וריקבון.

משחק מקוון ייטפייט נקרא כדור - הוא כדורי בדולח שיכול באופן זמני לשפר פריטים. ההשפעה פועלת על כל פיסת הציוד, אבל אם אתה משנה את הנשק בתקופת ההיקף, ההשפעה תפעל בנשק החדש. בעזרתו של אזורים מסוימים יכול לקבל גישה לכשרון. & Nbsp;

כדי שיוכלו לשחק את המשחק באינטרנט בייטפייט אפשרי על ידי רכישת חשבון פרמיום (מעמדו של שר הצללים). בשל מצב זה: & nbsp;

1) לא יהיה מידע פרסום של הצד שלישי;

2) להפעלה תקבל תשלום יומי של זהב;

3) זוגי ההתחדשות של נקודות פעולה;

4) 50% יותר נקודות של פעולה;

5) יריבי חיפוש מתקדם;

6) ציד לסטטיסטיקה;

7) התאוששות נוספות שיקוי 100% של בריאות;

8) תמונות אישיות של דמויות (לשנות את מינם, צבע העור והעיניים, כמו גם רבים אחרים. אל. )

9) 5 תיקיות נוספות עבור מערכת העברת ההודעות שלך.

לשחק בייטפייט דברים שונים שאתה יכול לקנות מטבע במשחק: זהב (מטבע בסיס) וignitsit / גבישים (מטבע נוסף לזה, דרך אגב, אתה יכול לקנות את מעמדו של שר הצללים, 14 ימים / 15 ignitsita). Ignitsity ניתן לרכוש וlaquo; raquo האמיתי ו;. & Nbsp;

אם יש לך את הרצון לשנות את הגזע, אפשר לעשות את זה עם העזרה של גלגול נשמות סטון (באופן אוטומטי לעזוב שבט שלך, ואם אתה היוצר של שבט, הוא יפוטר). & Nbsp; אתה יכול לקנות אבן 50 ignitsitov.

כל הפעולות, כולל מערכת לחימה, המתרחש במשחק בעזרת תיבות טקסט משחק מיוחד. שחקנים אינם משפיעים על מהלך אירועים במשחק, כל התוצאות מחושבות באופן אוטומטי ומוצגות על המסך.

לייצור מזון וזהב (ניתן להשתמש בו כדי לשאוב את הכישורים ולשפר את המאורה שלהם), יצטרך לצאת לציד:

המצוד אחר אנשים & ndash; כאן אתה צריך להתרוצץ מחפש אנשים כדי לקבל את החוויה הרצויה, זהב וכרייה;

האנט למרוץ מול & ndash; כאן יש הצורך לתקוף את שחקנים מהגזע ההפוך, שבו זכה בזהב ולקבל ניסיון, ולאבד & ndash; רק לאבד זהב.

לשחק בייטפייט משחק מקוון, להרוויח מטבע משחק, את הדברים הנחוצים ומיומנויות במקומות אלה יכולים להיות: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp;

בית קברות - אתה יכול לשלוח את הדמות שלך לעבוד במשך זמן 1-8 שעות לזהב וניסיון

מערה - אתה יכול להילחם בשדים, 10-30 דקות (עם חשבון פרימיום - 5-15 דקות), אשר ינוכה מתקופת ציד

שוק - אתה יכול לשים את הדברים שלך על מכירה ולקנות אותם משחקנים אחרים (זו הדרך היחידה להעביר דברים במשחק). למציע למכירה צריכה לשלם קצת זהב

Tavern - אתה יכול לקבל למסע, אחד של 4 רמות (קל, בינוני, קשה ומומחה).

המשחק בייטפייט 1. יש מחוז תכונות רבות יותר מעניינות. לדוגמא: אתה יכול לשחק בייטפייט תקשורת עם שחקנים אחרים באמצעות הפורום, ואם אתה רוצה להרחיב את היכולות שלך, אתה יכול להצטרף שבט או ליצור משלך.

באופן כללי, המשחק הוא ראוי לתשומת לב ורישום בייטפייט יפתח את הדלת לעולמה!

& nbsp;

& nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more