סימניות

Bioshock Infinite

שמות חלופיים: Bioshock Infinite, bioshok

משחק Bioshock Infinity הוא משחק מחשב מעניין מאוד. פעולות במשחק הזה הן האדם הראשון. הוא נועד עם אלמנטים של מדע בדיוני וקיטור.

הורד Bioshock Infinity אתה יכול מאתר הרשמי של המשחק, למנהלי אתר בקשה מראש הגשה. הורד Bioshock Infinite יכול רק אנשים מבוגרים המתגוררים באזורים מסוימים של כדור הארץ שלנו.

אתה יכול לראות את המשחק פרו משחקי וידאו מקוונים Bioshock Infinite. בקטעי הווידאו שאתה יכול להכיר את כל התכונות של המשחק: דמויות, משחק, ועובדות מעניינות אחרות על המשחק.

המשחק Bioshock Infinite אתה יכול לנגן את התווים הבאים:

1. בוקר דוויט הוא הגיבור של המשחק. הוא נראה 38 שנים אפס, גבר לבן. בפני עצמו זה לא אופי חברותי. הוא מיוצג על יד קעקוע אחד - «לספירת» סמל. ראשי התיבות של בתו האהובה. הוא צריך לשלם את כל חובות ההימורים. כדי לעשות זאת, הוא צריך לשלוח לקולומביה, כדי למצוא בחורה מסתורית, ששמה היה אליזבת.

2. אליזבת - זה נערה בת עשרים. יש לה יכולות על טבעיות. היא נחטפה ונכלאה ב" כבש "מגדל בקולומביה. אליזבת מגנה על מכונה מכונפת מיוחדת נייטינגייל. זה קצב מהיר מאוד תופס את כל מה שמסביב, כי במשך תקופה ארוכה בחיים שלי היה בכלא. אליזבת היא אישה לקרוא היטב. החלום שלה - זה הולך לפריס. בסופו של הדבר, מגלה שהיא בתו של בוקר.

3. זכריה הייל קומסטוק הוא יריבו של המשחק. הוא המייסד ומנהיג עצמי מוצהר של קולומביה היפה. הכינוי שלו - נביא. בסופו של הדבר, זה הורג את הגיבור.

4. זמיר - זה 30 - אוויר נייד רגל מכונה ציפורית מכאנית. הוא מגן על אליזבת. הזמיר מגיע רק כאשר הוא שומע את מנגינה מיוחדת של החליל. כתוצאה מכך, זמיר מת, הזמן והמקום המדויק אינו ידוע.

5. דייזי פיצרוי הוא משחק אמריקאי כהה עור. היא מנהיג הארגון המורד "קול העם". במהלך המשחק, זה דורש גיבור לספק להם נשק, ובתמורה הוא מקבל את ספינת האוויר. שלה הורג את אליזבת.

6. קורנליוס צפחה היא דמות עלילה. בעבר, הוא מוגש עם הדמות הראשית. עכשיו הוא רצה לכוח גרם למרד. כפי שהגה את הדמות הראשית במשחק ידרוש אותו דבר אחד. בסוף הוא היה צריך להחליט: לעזוב קורנליוס חי או נהרג.

7. ירמיהו פינק הוא אחד האנשים העשירים והחזקים ביותר של קולומביה. הוא היה המייסד של "פנקתי Manufactory". דייזי פיצרוי ירה בו במהלך המרד.

8. רוברט ורוזלינד וטס - הם שני אופי מאוד מסתורי. הם ארגנו ביקור בעיירה של דוויט.

יש משחק Bioshock Infinite

מספר עצום של פאזלים שונים ועובדות מעניינות:

- אתה יכול למצוא פריטים נוספים;

- הגיבור עושה 122 פעמים ככל אליזבת;

- Hidden ערכה של מחסניות.

, תוכל ללמוד במחשב Bioshock Infinite משחק איך אתה צריך להיות בעל תושייה.