סימניות

Berserker

שמות חלופיים: משתולל בטירוף, משתולל בטירוף

משחק Berserker - שזה משחק עבור אוהדים של הוויקינגים עם מצב משחק התפקידים! עם מפה גדולה במיוחד והרבה דרכים של פיתוח, המשחק Berserker להדהים עם היישום היפה ומורכב מאוד שלה אתה. פיתוח דמות מתבצע על ידי מגוון רחב של אפשרויות, ואתה יכול למצוא בקלות שיטה שעובדת הכי טוב בשבילך.

המשחק Berserker אתה יכול להשתמש בכוח הזרוע, זריזות להתחמק מהמכות, סיבולת, להשתפר, או מודיעין להשתמש בכח העתיק של מילות הקסם, אתה תוכל לבנות את הדמות שאתה באמת רוצה! חקור את המרחבים הפתוחים של מידגר דרך מישורים ירוקים, יערות והרים צפופים, מלאים סכנות ב[ 2] Berserker באינטרנט . בכל כפר שאתה יהיה זמין לכלי נשק חדשים, שריון, וכישורים! הוויקינגים תמיד נקשרו עם המאבק, אותו הדבר שתראה במשחק Berserker.

ואכן, משחק דפדפן זה תוכל לגלות את העולם המרתק של מיתולוגיה הנורדית. משחק Berserker יכיר לך הוויקינגים, אחד מהלוחמים החזקים ביותר.

לפני המשחק Berserker , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק Berserker לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1.                   בעמוד הראשי, תבחר וlaquo; הרישום וraquo ;;

​​ 2.                   הזן את השם,

​​ 3.                   יש להזין דואר אלקטרוני חוקית;

​​ 4.                   הזן סיסמא מאובטחת;

5.                   בחר & laquo; רישום וraquo;, ו[ 2] Berserker הרישום נגמר.

עם ההגעה השרת תצטרך לקחת גרזן וללכת לפגוש את המפלצות ושחקנים אחרים, זה יהיה הדרגתי, ובהתחלה אנחנו מתחילים עם קטגוריות שונות של משחק, למשל, בית מרזח, הפקדה, סוחר בזירה. זה לא תמיד קל לראות כיצד יקינג למצוא את דרכם Berserker באינטרנט . למרבה המזל, מערכת הצ'אט "בזמן אמת" נותנת לך את ההזדמנות לשאול שאלות לשחקנים אחרים.

אופי מיומנויות Berserker באינטרנט יצטרך להתפתח משחק אסטרטגית דפדפן המאפשר לך לבחור באחת מארבעת הכישורים חשובים לא פחות: כוח, זריזות ושיפור הביצועים של הוויקינגים, למשל, יכולת מוגברת מאפשרת לך לעשות יותר נזק.

ואז תצטרך לצייד בנשק ופריטי הדמות שלך. מה שמרשים בדפדפן הזה הוא העובדה שהמשחק Berserker יש כמה אפשרויות של ציוד ראויות MMORPG אמיתי, כמו דיאבלו או WOW. אנחנו באמת יכולים לתת לנו ויקינג קסדה, שרשרת, טבעת, או כל מיני לוח. אל תשכחו על הנשק הקלאסי, שריון, מגפיים, וכן הלאה. ד. Berserker באינטרנט .

יתרון נוסף לאופי הוא מיומנות. הם מאפשרים לך לפתוח נשק ולהילחם במומחיות המיוחדת במשחק Berserker . עם זאת, היבט אסטרטגי חשוב מאוד הוא הפיתוח של אופי. יש 4 חלקים Berserker באינטרנט : "נשק", שבו אתה יכול לשדרג את כלי נשק ובונוסים, כמו גם שלטי חוצות; "הגנה" מאפשרת ללבוש השריון הטוב ביותר, המגפיים הטובים ביותר; "טקטיקה" כדי לפתוח את הזירה להביא יותר זהב או להפחית משימות שעות עבודה; "קישוט" נותנת לך את ההזדמנות ללבוש את בונוס טבעות ושרשרות.

אתה Berserker לשחק ולהבין שבכפר לכל בניין ויקינגים חשיבות משלה. מסעדה - משימות, מלאכה - עבודה, הזירה PvP & nbsp; - ללחימה וכן הלאה.

& nbsp;

משחק Berserker הוא משחק דפדפן עם פעולה והרפתקאות מרגשות, כמו גם עבודה בסביבה עוינת. Berserker באינטרנט ייתן לך את ההזדמנות ליהנות מגרפיקה מעולה, כל כך מוצלחת, שבלעדיו לא תהיה האווירה של הוויקינגים בכל אחד מאתנו שהמפתחים רצו לספר לנו !

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more