סימניות

קרבות חלל

שמות חלופיים: Battlespace

קרב חלל מקוון & ndash; הוא משחק חופשי צבאי-אסטרטגי באינטרנט דפדפן שיקבל אותך לעולמות זרים ומרחבים אינסופיים של גלקסיות.
& hellip; סדרה של ניסיונות כושלים הביאה את כדור הארץ לאובדן קטסטרופלי של חיים ו2,240 היו השנה שבי האנושות הייתה על סף ההכחדה. זמן כדי להציל את המצב שם היה קטן מאוד וכל כוכבי הלכת בדרך כלשהי למגורים הלכו ספינות עם מתנחלים & hellip;

רישום בקרבות חלל משחק פשוט & nbsp; וכולל מילוי שדות כגון:
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; כניסה
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; סיסמא
ושור; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; דואר אלקטרוני

הבא תוכל לבחור את מערכת השמש עצמה ואת הכוכב עצמו, שיהיה לאנשים שלך מקום מגורים. נכון לעכשיו המשחק הוא זמין בשני יקומים, Beta Gamma זה ו, שישמחו לקחת אותך בזרועותיו.

כדי שתוכל לשחק קרבות משחק מקוונים החלל כל כך מרגשים שיעברו לצעצוע שונה לא רוצים.
אתה צריך לבנות תחנות כוח סולריות, מתכת, קריסטל ודאוטריום, אשר תהיה צורך לטוס בחלליות וחלל לכוח. נבנה מעבדה, תוכל לחקור טכנולוגיות החלל חדשות שתאפשרנה לך להמשיך ליצור מנועים חזקים לחלליות ולפתח את התשתית של הפלנטה שלכם. בנוסף, יהיה עליך לבנות חנויות ומפעלים שונות לייצור רובוטים. עם כל זה, אתה יכול לבנות מספנה, שבו אתה יכול לבנות חלליות ומבנים מגן שונים.

קרבות חלל במשחק מקוונים יספק הזדמנות לא רק לפתח את התשתית שלה, אלא גם לעסוק בריגול, לתקוף את שכניה ולנהל קרבות חלל.

לשחק חונכים קרבות חלל יעזרו לך אם יש לך צורך בסיוע כזה. מהי המשמעות של סיוע כזה, העובדה שבמהלך משחק מהשחקנים החדשים יכול לחוות מגוון רחב של נושאים שניתן להגדיר על ידי הולך לצ'אט המשחק. אם מישהו מסכים לפעול כמורה ואת העזרה שלך בשלב מוקדם כדי להתמודד עם כל שאלות הנובעות מהצד שלך, לתגמל את המורה שלך לסיוע כזה ישחק בונוסים. לכן, שני הצדדים עם שיתוף פעולה כזה ייקחו כולו.

קרבות חלל משחק מקוון, פרט למורים, המציעים סיוע נוסף לכך שנקרא & laquo; קצינים & raquo;. לא להתבלבל עם מדריכים! קצינים יעזרו לך להגיע במהירות לרמה של פיתוח על ידי שיפור כמה מאפיינים (למשל, להגדיל את הכח של המנוע כדי לשפר את הביצועים של הספינה או מוקשים). לסיוע כזה יצטרך לשלם kuidami (מטבע המשחק הזה).
Kuidy אפשר לקנות בכסף אמיתי (WebMoney, SMS, תשלום ישיר) או על ידי משיכת שחקנים חדשים. לkuidy אתה יכול לקנות כמה דברים ויתרון תחרותי.

בkuidov בנוסף במשחק המקוון קרב החלל הוא מטבע אחר - הלוואות. אתה יכול להרוויח נקודות זכות על ידי לקיחת חלק במשלחות, העוסקים ב, או השלימו משימות. מטבע זה משמש בעיקר לחישוב בין שחקנים.

לשחק קרבות חלל משחק מקוונים, בניית האימפריה שלו, בבדידות מזהרת, אתה יכול, אבל אתה יכול ליצור הברית שלך ולהוביל אותו. אם אתה רוצה, אתה יכול להצטרף לברית הקיימת, אך צריך לדעת שבריתות אינן סטטית, הם תמיד נלחם עם מישהו ולעשות שלום, התקפה ולהגן.

אני רוצה לומר כמה מילות על איך קרבות במשחק הזה: & nbsp; המאבק עצמו, כאמור, לא, זה בצורה של דו"ח המיוצר על ידי פעולות משחקים (כלומר, מי עשה מה).

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more