סימניות

גיבורים בשדה קרב

שמות חלופיים: BFH

HEROES & nbsp שדה הקרב; & Nbsp; באינטרנט & ndash; צעצועים באמת יוצא דופן נציג מקוון של מעשי איבה. אם אתה מצפה מהמשחק הזה ברצינות רבה, גרפיקה ריאליסטית, סיפור מתחשב המבוססת על אירועים אמיתיים היסטוריים ונשק התאמה מדויק וצדדים & ndash מדים; שהגעת לכתובת הלא נכונה.

הרשם הגיבורים & nbsp BATTLEFIELD המשחק; הוא הצעד הראשון וחשוב מאוד בעולם של קרבות epochal וזהויות צבאיות פעילים. הרשמה HEROES BATTLEFIELD לא ייקח הרבה מזמנך, אתה רק צריך לבחור כינוי למשחקים בעתיד, לספק את כתובת הדוא"ל וסיסמא, ומסכים לתנאי הסכם הרישיון.

כאשר גיבורים & nbsp שדה קרב; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; הרישום נשאר מאחור, מגיע השלב החשוב הבא & ndash; בחירה של הדמות, יותר שאתה יכול לבחור באופן מיידי משלוש כיתות אפשריות, לא סופר את האפשרות להתאים אישית את המראה של הגיבור של הטעם שלו ושיקול דעתו. אפשרי אופי המחלקה הראשונה & ndash; היורה. היורה חמוש באקדחים, מקלעים ורימונים, רץ מהר והוא הבסיסי ביותר & nbsp; סוג האופי ומאוזן. כיתה נוספת & ndash; כבד, הוא כוח לוחם נורא בשדה הקרב, יש צורך לשלם עבור המהירות של תנועה, כנשק כבד לא כולם יעבור למקום, שלא לדבר על השימוש המלא. לבסוף, גיבורי BATTLEFIELD משחק & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; באינטרנט מציע עדיין סוג שלישי של דמויות & ndash; קומנדו. במהירות ובסתר, יש הזדמנות ייחודית להיעלם לזמן קצר ורובה צלפים חמוש וסכין, קומנדו מסוגל לבד ורחוק להתמודד עם הרבה אויבים. אבל לכישורים כאלה צריכים לשלם בריאות & ndash דקיקים; לתפוס את העין של המקלענים ורובאים לכל קומנדו יהיה כישלון קטלני.

כפי שכבר ציינו, גיבורי BATTLEFIELD משחק מקוונים & nbsp; יש לו יכולות רחבות להתאמה אישית של המראה של הדמות שלך. אם אתה רוצה, אתה יכול ללבוש מדים ונראה כמו חייל אמיתי, ורוצה & ndash; חליפת עסקים או מכנסיים קצרים עם חולצה בצבע. כל זה אין שום השפעה על תהליך המשחק ולא מישהו מספק יתרונות נוספים, אבל באותו הזמן עושה את פעילויות משחק יותר עליזות ובהירות.

כל המבקש לשחק את המשחק HEROES BATTLEFIELD המקוון יקבל בכל מטבע משחק המיוחד vnutreigrovuyu - נקודות גבורה. קבל את זה יכול להיות כמעט כל הישגי משחק, בין אם מדובר ברצח של האויב, לתפוס את הדגל בסוג של משחק או ההשלמה המוצלחת של המשימה. שימוש בנקודתי גבורה, אתה יכול לקנות כלי נשק חדשים או תיקונים מיוחדים, בריאות שחזור. & Nbsp;

כמו שאתם יכולים לראות, לשחק גיבורים & nbsp BATTLEFIELD המשחק; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; מקוון כיף ומעניין להפליא, במיוחד אם אתה עושה את זה עם חברים. התמונות הצבעוניות של הדמויות, גרפיקה מלאת חיים, החדות המקורית של המשחק היא לא לחימה רצינית וכיף כולל לשלם את ולשחק HEROES BATTLEFIELD היום רוצים אלפי שחקנים בעולם. נסה את זה ואתה משחק קרב או שניים במשחק מקוון פשוט וממכר, במיוחד ל& nbsp; & nbsp HEROES שדה קרב; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; לשחק אתה צריך רק חיבור לאינטרנט ודפדפן.

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more