סימניות

מלחמות בננה

שמות חלופיים: מלחמות בננה

בננה מלחמות (בננה מלחמות מקוונות) - משחק מקוון כיף בסגנון של וlaquo; voynushki & raquo;.

אם אתה רוצה להיות דיקטטור של רפובליקת בננות, משחק מקוון בננה מלחמה - בשבילך! אתה יכול להוביל ניתוק של שכירי חרב ובריונים חסרי פחד לקחת חלק בקרבות מרגשים, משימות מרגשות וטורנירים שונים.

המשחק הזה באינטרנט & nbsp; בננה המלחמות אינה דורשות התקנה מראש, ניתן להפעיל אותו על כל מחשב שבו יש גישה לאינטרנט. זה לא לוקח הרבה מקום, ולכן משחק בננה מלחמות & nbsp; אתה יכול לשחק גם במחשבים איטיים. כדי להתחיל לשחק, אתה רק צריך לרשום במשחק בננה המלחמות.

הרשמה & nbsp; בננה המלחמות היא כדלקמן: באתר המשחק, תחת רישום להיכנס ההתחברות שלך (כינוי) - השם שבו תוכל להיקרא במשחק, בחר המגדר שלך. לאחר מכן הזן את כתובת הדואר האלקטרוני (כתובת דואר אלקטרוני שאליו אתה תקבל אישור על הרישום), בחר את שם המדינה שבה אתה חי, להקליד את הסיסמה פעמיים ולחץ על & laquo; raquo עד &;. עכשיו אתה יכול להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט בננה מלחמות.

בתחילת המשחק יש לך בכיתה לרשותך של שכירי חרב ויצטרך לעבור וlaquo; בית הספר לצעיר דיקטטור & raquo;, כלומר - לבצע כמה משימות פשוטות שיעזרו לך להתחיל במשחק.

כדי לגלות מי השחקנים קרירים, תצטרכו להשתתף בטורנירים.

המשחק הבא - אתה צריך להשלים טוב הכיתה הקיימת ונשלח לקרב עם קבוצה של שחקנים אחרים ולקבל נצחון, כסף, וכל דבר שימושי. כסף יכול להיות שהוצאה על הגדלת יחידת הכח, רכישת יחידות חדשות (כלומר, לשכור טירונים, לקנות ציוד חדש (ג'יפים, טנקים)), כדי להשלים את הגאדג'טים שלהם - אלה הם אלמנטים המגבירים את יכולות הלחימה של היחידה, (שעשויה להיות לא יותר מ3-1 יחידה). ואז, כדי לתקן את הציוד ולרפא אנשים יכולים לעסוק שוב בקרב ולשחק & nbsp; בננה המלחמות ב.

יש תכונה אחת - משחק מקוון הבננה המלחמות אינו מאפשר לשחקן להשפיע על מהלך הקרב, כלומר, אתה מכוון את הכיתה שלך לקרב, וכי ההשתתפות שלך מסתיימת, היחידות שלך לעשות את הקרב עם יחידות אויב. לכן, במשחק הזה כדי לנצח את מי שהוא מוכן טוב יותר, מהר יותר ותלול יותר השתפרו היחידות הקרביות שלה, כמו גם אחד שחקר הצבא של האויב.

המשחק עוקב אחר נצחונות והפסדים, ולהרוויח מוניטין, אתה יכול ללכת לשלב הבא. כדי לעבור לכל רמה חדשה תוכל שוב תתבקש לבצע מגוון רחב של משימות מעניינות. זה עלול לקחת כמה ניסיונות לפגוש אותם. אבל כל רמה להגביר את הפרודוקטיביות שלך וקרובה יותר למטרה העיקרית.

עם כל רמה חדשה מגדילה את יכולות הלחימה של הקבוצה שלך, יש סוגים חדשים של יחידות עם ביצועים משופרים, הגדלת מספרם.

בננה מלחמות & nbsp; משחק מקוון שבו קרבות ברמות שונות נבדלים במספר הלוחמים ייקח חלק בקרב הזה וכמה פעמים יכולות לצנוח הכיתה שלך בשדה הקרב. לדוגמא, ברמה הראשונה, הכיתה כוללת 5 יחידות, והם יכולים לנחות בשדה פעם אחת בלבד, וברמות מעל עשרות יחידות, ואתה יכול להוריד אותם כמה פעמים. אגב, כוחות חלשים וחזקים במשחק אינו חופף, כי הוא נגד הקבוצה שלך יעמדו תמיד על ידי הכוחות היריב שלך.

אתה יכול לשחק את המשחק & nbsp; בננה מלחמות & nbsp; באינטרנט וליהנות מהגרפיקה הנעימה עין, סגנון הומוריסטי של המשחק, הרבה עבודות מעניינות וטורנירים מרגשים.

אם אתה רוצה ליהנות מהזמן הפנוי שלך, אז המשחק הזה הוא בשבילך! שליטה פשוטה, אינטואיטיבית של המשחק, את ההזדמנות לשחק על כל מחשב עם גישה לאינטרנט (רק חד פעמי רישום הבננה מלחמות, אשר לוקחת כמה דקות בלבד), מאפשרות לך לשחק, כמו גם צ'אט עם שחקנים אחרים.

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more