סימניות

אווטרים: גיל של כאוס

שמות חלופיים: אווטרים, אווטר

סקירת המשחק Avatar: העידן של תוהו ובוהו.

העולם של דמות: העידן של תוהו ובוהו באינטרנט הוא פנטזיה קלאסית משחק תפקידים עם כל התכונות של המשחק. משחק העידן של תוהו ובוהו, לתת לך משימות מעניינות, טורנירים מרגשים, מיני משחקים וחידות שדורשות חשיבה לוגית. משחק דפדפן בחינם זה מרובה, משום שהיא גישה בלתי מוגבלת לדרישות המערכת גבוהות מדי. כדי להתחיל לשחק האישי: עידן הכאוס יהיה צורך בחיבור לאינטרנט, מערכת Microsoft Windows 98SE / Me / 2000 / XP, MHz Pentium 300, 128 MB זיכרון RAM, וכרטיס מסך תואם DirectX. להיות חבר של המשחק יעזור לי Avatar: The Age of רישום מקוון כאוס. הורדת משחק לקוח אינה הכרחית. הצטרפות במשחק אווטר: העידן של תוהו ובוהו דורש הבא: & nbsp;

1) מבוא של השם של הדמות במשחק;

2) קוד הקלטה ומחדש המבוא בשורה הבאה;

3) דואר אלקטרוני (דואר אלקטרוני);

4) שים לב תאריך לידה האמיתי שלך;

5) שים לב לרצפה;

6) ספרות Fade בשדה המתאים;

קבלת הסכם המשתמש 7);

8) הסכים לקבל את החוקים של המשחק;

9) לחיצה עד.

הרשמה Avatar: העידן של תוהו ובוהו עבר והיית בחללים הסגורים של העולם. זה הוא בית הגידול של האלים לשעבר, עכשיו הסמל, המקום הפך למעוז האחרון ליקום הגוסס. אתה נכנסת למשחק בתפקיד שלהם כדי ליצור אופי ייחודי. בעתיד, המשחק Avatar: העידן של תוהו ובוהו באינטרנט נותן הזדמנות ללהתגלגל לצורה גבוהה יותר. לכל גזע זמין לצורה הגבוהה ביותר שלה. לדוגמא, דון יכול להידרדר למלאך או ערפד, שד או ג'ין Efreet וכן הלאה. & Nbsp;

בואו נסתכל מקרוב בתוך מירוץ המשחק. בסך הכל 7

- האנשים;

- גמדים;

- אורקים;

- גמדים;

- טרולים;

- דן;

- שדים.

האנשים במשחק הם הגזע הנפוץ ביותר. מגבלות שלהם אינן ידועות. יש גזע צדדי זה פוטנציאל גדול לפיתוח. , אדם קל ללמוד בנוסף. & Nbsp;

Elves & ndash; יצורים מלכותיים עם גופים רזים, בעל זריזות יוצאת דופן. דיוק טבעי מאפשר נציגים של גזע זה נחשבים הקשתים הטובים ביותר. עם זאת, שימוש בצירים ואלה שלהם מוגבל.

Orcs & ndash; לוחמים חזקים מאוד שעבורם אומנות הלחימה היא איכות מולדת. אדם גאה במיומנות להשתמש בכח והגבלתו בשימוש בקשתות וקסם של המוח אינו לעצור אותם.

גמדים & ndash; מירוץ פיימונטה של ​​אדונים, שהם כוח שריון מפורסם. גישה לקשתות וקסם אור עבורם היא מוגבלת, אבל את שאר כלי הנשק שיש להם מאוד בחוכמה.

טרולים להרשים עם הגודל העצום שלהם. יצורים אגדיים קשוחים עם כישורים מיוחדים & ndash; ריפוי פצע. בנוגע לשימוש בנשק, חניתות, חרבות, קשתות וקסם לכל הטרולים מוגבלים.

דנה מטבע נמשכת לקסם וערפדות הכהים. כל תושבי העולם של אווטרים להתייחס אליהם בספקנות, אם לא בשנאה גדולה. יצורים אלה uvorotlivye להשתמש בסוגים שונים של כלי נשק. מוגבל להם רק מועדונים.

שדים לוהטים אלמנט אש מושרה להחזיק עור ונזק פיזי וקסום גם להם מצטמצם. קשתות, קשתות, קסם והאור של סיבה למרוץ הזה הוא מוגבל, אך נראה כי הם לא טורחים בשלב זה.

Avatar: העידן של כאוס אתה יכול לשחק, צובר ניסיון ופיתוח מיומנויות לצורך ההתחדשות. יכולת זו מושגת לאחר סיום מוצלח של סדרה של משימות מאתגרות, והוא נחשב בפרס הגבוה ביותר. & Nbsp;

משחק מקוון פעולה קולקטיבית הוא גם לא במקום האחרון. הצטרף לשבט & ndash; הוא להפוך לחבר בקהילה של שחקנים, שעימם קל יותר לשאת את הנטל של נסיעות למרחקים ארוכים ולנצח בקרבות העקובים מדם. & Nbsp;

תכונה נוספת של המשחק היא נוכחותם של דתות. Avatar: The Age of Chaos משחק מקוון מאפשר לכל מי שרוצה לנסות את עצמו כאלוהים. על ידי ארגון דתם, צריך לאסוף חסידיו של שחקנים אמיתיים. ככל שיש להם, אלוהים החזק יותר.

הבסיס של המשחק & ndash; לחימה בזמן אמת דינמית. אבל אתה לא מבלה את כל זמנך רק לכיבוש זה. כמו כן, חייב לחשוב על דרכים להרוויח. ישנם שני סוגים של מטבע: כסף (מטבע משחק) וזהב (שנרכש באתר האינטרנט של המשחק לאמיתי). להרוויח כסף משחק ניתן לשים על הנתיב של בדיקות, השתתפות בטורנירים וקרבות, למשוך שחקנים חדשים למשחק, פענוח המגילות ועושה מלאכה. בחירת המקצוע היא שלך! החלט מה היא הנשמה שלך. המשחק מציע שבע אפשרויות:

- Pathfinder (בקיא בשטח פתוח, ובכך למעשה אוסף את החומרים לשיקויים ושיקויים);

- רוצח (שכיר חרב, שמסתתר בצללים וההתקפות להרוג);

- רופא (יכול לשחזר בריאות שלהם וכדי לעזור בעלי ברית);

- Witcher (מסוגל לעמוד בקסם, במיוחד עבור מה מכפיף גוף השינויים שלך);

- שכיר החרב (דרך להרוויח & ndash; קסם וחרב);

- האנטר (המתמחה במלכוד מפלצות נדירות);

- ריידר (מחפש אוצרות).

כדי שתוכל לשחק דמות משחק: העידן של תוהו ובוהו באינטרנט הוא הכרחי, נע דרך הרמות. אגב, כאשר הרמה אתה גם מקבל הכנסה. עם כל רמה חדשה, תוכל להתעמק יותר למשחק. אירועי משחק מרגשים ללכוד אפילו גיימרים התובעניים ביותר.

להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט האישי: העידן של תוהו ובוהו ויכול להפוך את עצמם לפרויקט יוצא דופן זה. להיות בטוח שלא צריך להיות מאוכזב! ייתכן שמזלך לבצע את התוכניות השאפתניות ביותר!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more