סימניות

Astronix. אדוני היקום

שמות חלופיים: Astroniks

כדי שתוכל לשחק Astronix: אדוני היקום, אתה צריך דרישות מערכת המינימליות הבאות:

ושור; מעבד: Celeron, MHz

ושור; רזולוציית מסך: 800x600;

ושור; מערכת הפעלה: Windows;

ושור; דפדפן: Internet Explorer;

ושור; תוסף הנוכחות: 7 Flash-השחקן.

כמו כן, כדי להתחיל לשחק Astronix המקוון המשחק: אדוני היקום, אתה צריך להיות רשום. הצטרף בAstronix המשחק: מאסטרים של היקום הוא כדלקמן:

1) בוא עם כינוי & ndash; את שמו של הדמות שלך.

2) בחר את הרצפה.

3) הזן את הסיסמה שלך.

4) נותן את שמו של העתיד של הספינה.

5) הזן כתובת דואר אלקטרוני.

6) מסכים עם הכללים ואת הסכם משתמשים.

ברגע שכל ששת הפריטים נעשים, Astronix הרישום: מאסטרים של היקום על.

מאז האנושות החלה לחקור את מרחבי החלל שהתקיימו במשך כמה מאות שנים. לנוכח השכנים לאנשי Galaxy פגש חברים ואויבים חדשים. כל ציביליזציה ניצודה משאבים ומנסה לזכות יותר מרחב מחיה. אז, המירוץ החל להרוס אחד את השני & ndash; מלחמות עקובות מדם שלאחר מכן לשים אנשי תרבות בפני הרס מוחלט. באחת המלחמות האחרונות, הצדדים הלוחמים הצבא נעלמו והיו לשים כאוס. האנושות נאלצה לנטוש בית הגידול הרגיל שלו, אמרו שלום לזיכרונות ומערכת השמש וכדור הארץ. & Nbsp;

לאחר זמן רב בשקט גלקסי יש. אבל הכוכב הזה בכבישים לא הפך בטוח יותר, משום שהיו עדיין עושר ציידים נלהבים, חבוי עמוק בתוך כדור הארץ. אתה צריך למצוא את הדרך שלך בחלל העצום והפך לריבונו של העולם!

בAstronix מקוון המטרה העיקרית שלך היא לפתח את הדמות שלך, כדי ליצור אימפריה משלו בחלל, הכפיפות של הגלקסיה והופך אותך, כחזק ביותר ובעל השפעה בגלקסיה. & Nbsp;

בעקבות Astronix: מאסטרים של רישום היקום, תתחילו ההרפתקה שלך עם טאו תחנת החלל, שהוא במערכת הכוכבים. הספינה שלך היא חמושה בכמות קטנה של כלים ומודולים, אתה יכול להחליף את זה עם עלייה ברמה של הדמות שלך. לטוס דרך המרחבים העצומים של הגלקסיה, מבקר מערכות כוכבים שונות, ללמוד ולחקור כוכבי לכת חדשים, אתה צריך להרוויח כסף וניסיון. & Nbsp;

הראשון לרמות רביעי יאתגר פיתוח הדמות שלך, צובר ניסיון בקרבות עם שחקנים אחרים. כדי לתקן את הספינה ולקנות כלי נשק, מטבע & ndash מיוחד; אשראי. אם הבניין יש עבודת Vakantor, אתה יכול להגיש בקשה לאחד מהם ולהרוויח אשראי.

בAstronix מקוון אתה צריך לפתח את המכרה, לבנות מפעלים, פיתוח הכלכלה של גלקסי. כל דמות במאמץ המרחב ללא גבולות, עד כמה שניתן על ידי פיתוח ושיפור הספינה שלך.

ספינה שבורה ניתן לתיקון בDock, אתה יכול להחליף את דיור ניזוקו במספנות ובחנות אתה יכול לקנות נשק, ציוד צבאי ותחמושת.

ההצלחה של המשחק שלך תהיה תלויה בגורמים הבאים:

ושור; תצפית;

ושור; גוף;

ושור; מודיעין;

ושור; תגובה;

ושור; נזק נשק.

שאיבה כל האפשרויות האלה, אתה כל הזמן משתפר המיומנויות של הדמות שלך.

נשק במשחק קיים ארבעה סוגים:

ושור; פלזמה;

ושור; דלק;

ושור; לייזר;

ושור; אנרגיה.

Astronix המשחק: אדוני היקום מקוון מאפשר לכל שחקן לקחת חלק בקרבות שונים:

ושור; קבוצה;

ושור; שבט & ndash; שבט נגד שבט;

ושור; כאוטי & ndash; נוצר על ידי קבוצה של חיילים בבסדר אקראי;

ושור; יחיד.

כל הקרבות מתרחשים בשדות, אשר מורכבים של תאי משושה. כל הקרב מתרחש בשלבים. לנצחון בקרב אתה מקבל נקודות ניסיון שיגדילו מאפייני האופי הכרחי שלך.

בכל רמה של גישה לכלי נשק חדש, ציוד חדש, ספינות והזדמנויות. המשחק מפותחים מאוד השפעה של המרכיב הכלכלי: הכיבוש של כוכבי הלכת, משאבי קבלת, הפיתוח של ייצור. כאשר אתם מגיעים לרמה 32, אתה תהפוך ריבונו של העולם. & Nbsp;

Astronix במשחק מקוון: אדוני היקום ייתן לך למסע בלתי נשכח על פני מרחבי הגלקסיה החלל!

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more