סימניות

Assassins Creed 2

שמות חלופיים: Assassins Creed 2

אין ספק, אין גיימר כזה שלא שמע על סרט כזה סופר פעולה ככל שמשחק Assassin Creed 2. זה המשך של פרויקט לשבחים. היוצר של החלק השני של המשחק נשאר החברה «Ubisoft», ויש לציין שהמפתחים הצליחו ליצור נס שוב, שחרור לא משחק פחות מעניין ומרגש. אם היית צריך להתמודד עם החלק הראשון של Assassin, אז אתה יודע על כל מעלותיו של הפרויקט. הכשרון המשחק הוא באמת הרבה: גרפיקה מגניב, משחק מצוין, סיפור גדול. זאת הסיבה שגיימרים רבים ברחבי העולם משוגעים על הפרויקט הזה ואוהבים לשחק Assassin Creed 2.

החלק השני יעזור לכל האוהדים במסירתו פעולת הרפתקה הזאת מההיכרות כבר לאורך ולרוחב המזרח התיכון ובאיטליה. מסביב - הרנסנס ומסעי הצלב. הגיבור של המשחק החדש - בחור צעיר אציו Auditore דה פירנצה - בא ממשפחה אריסטוקרטית פלורנטין עשירה. אביו ואחיו של אציו נבגדו על ידי ידיד משפחה, ונתלו כתוצאה מההאשמות. הגיבור של מחשב Assassins Creed 2, להיות זועם, נהרג הבוגד ונאלץ להסתתר עם אמו ואחיותיו מבת הדודה שלו. אציו הוא מוכנים לנקום בכל בני המשפחה, שהיה הבגידה zameshena, ושהוא לא מתכוון לסגת.

Assassins Creed 2 להורדה לעזור הגיבור להיפגש עם אנשים רבים יוצא מן הכלל של הזמן. לדוגמא, אציו להכיר את כל ארבעת חברים של מדיצ'י, רואים לאונרדו דה וינצ'י וניקולו מקיאוולי, ובין האויבים הגרועים ביותר של אדם יהיה לא אחרים מאשר 'פרנצ'סקו דה פזי, ג'ירולמו סבונרולה, רודריגו בורג'יה ואנשים אחרים, פחות ידועים של תקופת הרנסאנס. אציו יהיו לחקור את התעלות של ונציה ולהכיר את כל האינטרסים הבסיסיים של משפחות פסק הזמן.

קרא את כל היתרונות של הפרויקט יכול להיות נראה לקרוון וידאו Assassins Creed 2. מהווידאו, אתה יכול לראות את זה בגרסה החדשה של המשחק יהיה לא רק לשמור את כל המאפיינים העיקריים של המשחק, השחקנים האהובים בחלק הראשון, אלא גם להוסיף פונקציות חדשות לגמרי, שבוודאי ימשכו את גיימרים. לדוגמא, Assassins משחק החדש 2 גיבור קריד להעניק יכולות לצלול ולשחות, והתהליך של התקשרות יהיה משופר הזדמנות לחטוף את הנשק מהידיים של אויב.

כדי להתחיל את המשחק, תצטרך להוריד Assassin Creed 2 במחשב שלך. הפרויקט בצורה מושלמת מעביר את כל הפאר ועידן תאר שיק. שיחקתי בחלק השני של הפרויקט לשבחים, אתה יכול להרגיש את החופש האמיתי. דינמיקה של המשחק לא תשאיר אותך אדישה - כל המתרחש בדרך של הדמות, אתה יכול לקבל הזדמנויות אלה או אחרים.

ובכל זאת לשחק Assassins Creed 2 בחינם ולא תוכל לנהוג עם הפרויקט אתה צריך לרכוש. וקדימה מחכה שיעור של הרוצחים הצעירים - הגיבור שלך ללמוד להשתתף בקרבות ולעבור ברחובות בשקט.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more