סימניות

אפר אל אפר

שמות חלופיים: אפר אל אפר

משחק אפר לאפר & ndash; נדיר אמיתי. חלק אותו לקח לפני כמעט עשרים שנה, אבל גם היום הוא אמון הגיימרים. בפרויקט זה שהם שיחקו, לשחק וישחקו מיליון מבני ארצנו ו& laquo; עמיתים & raquo; ברחבי העולם. האיכות היא די משחק ישן מרשה לעצמו להתחרות עם יצירות מופת באמנות מודרניות geymerskogo. ולמרות העובדה שהגרפיקה באפר לאפר היא עניה (ש, בעיקרון, משהו לא מפתיע, אנחנו לא צריכים פשוט לשכוח את העובדה שהמשחק נוצר בסוף 1996, ובזמן שלה זה היה מאוד אישי ), המשחק שהם אוהבים. & Nbsp;

אפר למחשב אפר אומר לנו פעמים לא מציאותיות לחלוטין. כמו רוב המחשב & nbsp; משחקים תשעים (שכרגע, יש לציין, לא היה רב), זה מבוסס על התיאור של האירועים מתוחים עתיד. עם זאת, הפרויקט הזה התברר די מוצלח ומקורי & ndash; לא לחינם, בסופו של הדבר, לא לשכוח את זה עד היום. יתר על כן, גיימרים רבים לשקול את זה וlaquo; נדיר & raquo; הרבה יותר מעניין ממה שרוב המשחקים של היום.

כדי להתחיל את המשחק יהיה מספיק כדי להוריד אפר לאפר. התרגלתי למשחקים מודרניים עבור גיימרים לקפוץ אפר הפצות לאפר נראה פטפוט ילדותי. כל קבצי ההתקנה הנחוצים הורדו בעניין של שניות. ולומר שהפרויקט ניתן לפעול בצורה חלקה על כל התקני מחשב מודרניים, כך נראה, אפילו לא שווה את זה.

באפר לאפר יצטרך לשחק מהעת לעת להיכנס לטריטוריה של זירות מיוחדות, שנוצרו כ& laquo; חדר לKill & raquo;. האוכלוסייה של העתיד לא יכולה לדמיין בידור טוב יותר מההתבוננות במעשי רצח. כל זה מזכיר מאוד של קרבות הגלדיאטורים של ימי הביניים. התאגידים הגדולים ביותר בעולם חסות הלחימה בזירה, ואנשים מקבלים ממחזה דמים הזה כיף & ndash מטורף; כך, מתברר, זה נראה כמו המציאות האכזרית של העתיד.

לשחק אפר לאפר מעניין, למרות המחסור בכמה עלילה. הנוף והנופים משתנים כל הזמן. ממקום עבודה אחד לשינויים ונשק לתלבושת. Savory וחומרה של העלילה נותנת את ההיסטוריה של המשחק עם החייזרים, שבגללו, בעצם, ולהתחיל את כל נושאים & ndash הגדולים; חייזרים רעים לעורר את דעתך בגלדיאטורים שנקרא האגרסיביים. בגלל נטיות זו האחרונה האחרונות נשללו מצפון והכבוד, הופכות מכונות הרג בלתי נשלט לחלוטין.

מכל רכובים על אפר לוידאו אפר, אתה יכול להבין מה הדמות שלך תהיה לשחרר את כל תושבי העולם מהפלישה של מפלצות. אתה יהיה נטוש בזירות שטח נגועות, שבו יהיה צורך להשמיד את כל, ללא יוצא מן הכלל, אנשי זאב גלדיאטורים להרוס וlaquo; רע & raquo; מוח נופל מהקורבנות שלך לאחר התבוסה. & Nbsp;

פרויקט זה הוא אידיאלי עבור אלה שאוהבים משחקים כמו דומא או פוסטל & ndash; הפעלה קלה ופעולה מטורפת יעזרו לעבור את דקות בחינם.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more