סימניות

זירה מקוונת

שמות חלופיים: ארנה בשידור חי, ארנה Ultra

זירה מקוונת & nbsp; הוא רב-משתתפים חינם משחק התפקידים בסגנון הפנטסיה.

משחק זירה מקוון הופך את דרישות מערכת המינימליות הבאות עבור שחקן המחשב:

שור

&; מערכת ההפעלה Windows XP / Vista

ושור; חיבור לאינטרנט במהירות גבוהה 256. 0 Kbps,

ושור; מעבד: אינטל או AMD Pentium4 2GHz Athlon64 2000 +

ושור; זיכרון RAM של 512 MB זיכרון RAM & nbsp;

ושור; כרטיס: 128Mb NVIDIA GeForceFX 5600, Radeon של ATI 9600

ושור; לפחות 800 מגה בייט של שטח פנוי בדיסק קשיח & nbsp;

ושור; DirectX 9. 0

כדי שיוכלו לשחק במשחק וnbsp; זירה מקוונת, תצטרך להוריד ולהתקין על המחשב שלך ללקוח & ndash; תכנית מיוחדת, אשר היא הכרחי עבור המשחק הנכון. גודל הלקוח הוא סביב 400 MB.

הרשם בזירת משחק מקוון לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולטבול אותך בעולם שכבר מוערך יותר ממיליון שחקנים. זירת רישום מקוון & nbsp; יבקש ממך להזין את הכתובת של חשבון הדואר האלקטרוני וסיסמא. סיסמא זו יכולה להיות שנוצרה באופן אוטומטי. בנוסף, יהיה עליך לבחור שאלת אבטחה ותשובה, וגם לקרוא את הכללים וקיבלתי את הסכם המשתמשים. אם תרצה, תוכל להירשם מהממשל של המשחק ובכך להיות מודע לכל חדשות המשחקים. רישום באינטרנט זירה יסתיים כאשר אתה לאשר אני האלקטרוני שלך.

משחק מקוון זירה תהיה לטבול אותך בעולם של פנטזיה, שבו אתה יכול לבחור בדרך:

ושור; ברברי

ושור; קוסם

ושור; דון

הדמות שלך תהיה שייכת לאחד מהבריתות שמאבק בלתי פוסק בין

ושור; אחים של דם

ושור; להזמין נוהל

ושור; דומיניון היער

כשאתה מתחיל לשחק זירת משחק מקוונת באינטרנט, הדמות שלך תהיה לפתח מיומנויות רבות. אבל כדי לפתח את כל הכישורים לשלמות אתה לא תצליח, כי ככל שהרמה של הדמות שלך היא, מדויק יותר תהיה המומחיות שלו. עם זאת, אם אתה לא אוהב את הדרך שנבחרה, אתה יכול לאפס את כל הכישורים ונקודות ניסיון אחרים להפיץ.

המשחק כולל מגוון עצום של כלי נשק

ושור; בין תאריכים

ושור; תגרה

ושור; נשק קסם

בנוסף לכך, הדמות שלך תהיה מסוגל לקבל אבזרים שונים שישפרו את הביצועים שלו ולעזור במאבק:

ושור; טבעת

ושור; שרשרת

ושור; מגילות

ושור; חגורה

ושור; תרמיל

ושור; כפפות

ושור; ופריטים אחרים

יש משחק זירה מקוון נופים צבעוניים, מעוצבים היטב של עולם פנטזיה, טבילתך לגמרי בהודות למשחק גרפיקת 3D. כל האזורים במשחק מתחלקים לאלה שאתה לא יכול לפחד של התקפה מכל שחקן אחר, ואלה שבהם בכל פעם שאתה צריך לחכות להתקפה.

כשאתה במשחק הזירה מקוון, כל פריט משחק, נשק, תחמושת, שריון, אתה יכול לקבל בלי להשקיע כסף אמיתי. כדי לעשות זאת אתה רק צריך להילחם טוב ולעשות משימות & ndash; משימות מיוחדות שהונחו גביעים ובונוסים שונים. & Nbsp;

משחק זירה מקוון מאפשר את הדמות שלך להשתלט על מקצועות שלום השונים, למשל, הפכה לחוטב עצים, חייט, נפח, כורה, מטלורגיסט. המקצוע שלך יכול להביא לך כסף, אלא גם לעזור ליצור דברים ייחודיים.

המשחק הוא חמולות מתקדמות מאוד, ואתה יכול להצטרף לשבט המתאים ביותר למטרות המשחק שלך. יתר על כן, חברי חמולות לספק פריטים מיוחדים בונוס, משימות וקרבות כגון המצור על הטירה של האויב. חברים של אותו שבט יכולים להחליף ולשתף עם כל החפצים וכלי הנשק שלהם אחרים. & Nbsp;

המשחק עבד יחסים מאוד חברתיים ועבודת צוות ומסיבי קרבות לא יעזוב אותך אדיש.

לשחק & nbsp; זירה מקוונת יכול להיות לרמה הגבוהה ביותר, הרמה התשיעית של פיתוח דמות.

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more