סימניות

אפוקליפסה 2056

שמות חלופיים: אפוקליפסה 2056

אפוקליפסה 2,056 מקוון & ndash; משחק אסטרטגיה חופשי המבוססת על תורות. 2,056, כדור הארץ תפסה אסון לאסון יום הדין, האנשים ימותו, חום חזק אינו חוסך אף אחד. אנטארקטיקה & ndash; מקום שבו שאר & nbsp; תושבי כדור הארץ לפחות כפי שהוא יכול לשרוד בלי יש כמעט שום דבר לחיות. מישהו מעלה קטטה עם ירי, ומישהו עוסק בשלווה במשאבי כרייה. & Nbsp;

ואתה? אני רוצה לחוות את העולם לאחר אסון גלובלי?

משחק האפוקליפסה 2,056 למשחק מקוון ללא בעיות מציע דרישות מערכת כזו:

ושור; הגדרות שבמחשב הממוצעת;

ושור; intrenet חיבור.

אם אתה כבר בלתי נסבל, ורוצה לשחק בצורך האפוקליפסה 2,056 לעבור הגיבוש במשחק. האפוקליפסה רישום 2,056 לא תימשך כדי פשוטה ומהירה. בית בדוק המידע המפורט שלך:

1. בקר באתר האינטרנט הרשמי של האפוקליפסה המשחק 2,056;

2. בחר & ndash; רישום;

3. הזן שם עבור הדמות שלך;

4. קומה בחר;

5. של השיעורים המוצעים, לקרוא את המידע עליהם, ukazhaite שבו אתה רוצה להיות מורכב;

6. בחר גזע שנכנס ל;

7. סמן את התיבה אם יש לך לקרוא ולהסכים לתנאים של הסכם המשתמש;

8. לחץ על החלון & ndash; להירשם.

ועכשיו אתה נמצא כאן. מחזה מפחיד & ndash; לא לבעלי לב החלש. עכשיו המשימה שלך היא פשוטה: כדי לשרוד בעולם הזה של אלימות. כפי שצוין בnbsp משחק &; אפוקליפסה 2,056 אתה יכול לשחק באחת משלוש כיתות מוצעים:

ושור; חיילים;

ושור; התקפה;

ושור; צופים.

חייל & ndash; קרב רב-תכליתי, מדויק כיתה לקרבות הגדולים במרחק הבינוני. גורם נזק מתון. מיומן עם נשק מכל סוג. אין שריון חזק.

stormtrooper & ndash; טוב באים בלחימה קרובה. יש לו את הכישורים החזקה של סכינים. גרימת נזק כבד. יש לו שריון חזק. חולשה & ndash; פגיע במרחקים ארוכים מהאויב, אך יש לו אספקה ​​טובה של חיי.

צופים - & nbsp; מתאים לניהול קרב & ndash מרחוק; מהיר וזריז. ברמה העשירית מחזיק רובה צלפים. יש לו שריון קל, בעוד לא חזק בתגרה, אבל לטווח הארוך הטוב ביותר.

כמו כן, אתה & nbsp; האפוקליפסה 2,056 משחק מציע לבחור גזע:

ושור; הומו;

ושור; DOE;

ושור; אקולוגי.

וחוץ מזה זה תוכל לפגוש באתר, שבה אנו חייבים לקרוא: ייצור, אופי, כישורים, המפה, סחר, חמולות, צ'אט, משימות, כלי נשק, שריון, שתלים, מפלצות, טיפים וההיסטוריה של העולם.

כמובן, לאחר אירועים כאלה בעולם יצורים ספציפיים שבהכרח מפריעים לחיי היומיום & ndash; מפלצות.

בנוסף לייצור הגנה, קרבות ועיסוקים יינתן לך משימות לביצוע שיקבל תמריצים.

ודרך אגב, מה היית לצאת לקרב, יש צורך גם לזרוק את עצמם לבקשה, או קיבל הזמנה למשתמשים נוספים.

לשחק האפוקליפסה משחק המקוונת 2,056 די משעשעים. והכל בזכות איכות גבוהה, גרפיקה & ndash צבעוניים; דמויות מציאותיות, מפלצות, וכל העולם לאחר אסונות. אתה נראה יחד עם הדמויות חווים כל מה שקורה.

אתה יכול לעבור למשחק.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more