סימניות

אנרכיה באינטרנט

שמות חלופיים: אנרכיה באינטרנט, אנרכיה

משחק האנרכיה באינטרנט הוא MMORPG מוכר בעולם, אשר מוגדר בעתיד הרחוק על פני כדור הארץ רובי-ka. & Nbsp;

& nbsp;

כדור הארץ מכוסה על ידי מאבק דמים בין התאגיד Omni-Tek וחמולות המורדים על שליטה בכדור הארץ, כמו גם notum פיקדונות (nanobots דלק). כדי להתחיל לשחק האנרכיה במשחק מקוון יהיה לך כתושב אחד מכוכבי הלכת המחוזיים בגלקסיה, השולטת בתאגיד חזק.

& nbsp;

משחק אנרכיה באינטרנט די יפה עשה גרפי, הוא הרגיש שהמפתחים של קו סיפור היטב מחקר והמוזיקה שנבחרו היטב.

לפני שאתה מתחיל לשחק אנרכיה באינטרנט, אתה צריך להיות רשום. הצטרפות במשחק אנרכיה באינטרנט היא סטנדרטית:

צריך להזין שם משתמש

כתובת דואר אלקטרוני

להיכנס ולאשר את הסיסמה שלך

לקרוא את הסכם הרישיון למשתמש

אם תרצה, תוכל להירשם לעדכוני חדשות Funcom. אם אתה כבר רשום בFuncom, הרישום מחדש שאתה לא צריך, פשוט ללכת ישר לשלב השני. באנרכיה רישום מקוון כולל הורדת משחק לקוח. הורד את הלקוח המשחק המקורי, ולהתקין אותה במחשב שלך, אתה תקבל גישה לא רק למשחק המקורי, אלא גם להשלמתה Notum מלחמות, Shadowlands, פלישת חייזרים, האבוד עדן ומורשת Xan.

& nbsp;

כאשר רישום אנרכיה מקוון הושלם, תתבקש ליצור את הדמות שלך: כדי לקבוע את החלק יחסי (ניטרלי, שבט, Omni-Tek), גזע, מין, כישורים ועיסוקים של האופי ייחודיים העתיד.

& nbsp;

באנרכיה באינטרנט אתה יכול לשחק לאחד מארבעת הגזעים. Solitos הומו יותר מכל מזוהה עם אדם מודרני, ותכונות גזעיות יעזרו השחקן כדי להשיג הצלחה בכל מקצוע, אבל הם לא יכולים להתמחות בכל אזור אחד. Atroksy & ndash; אדם מיני זה עם כוח גדול, סיבולת ומסירות, כך חוזק וסיבולת גבוהה יותר מאלו של גזעים אחרים, ומאפשרים להם להיות לוחמים מעולים.

Opifeksy & ndash; גזע נוצר עבור פעולות מודיעיניות והסמויות מתאפיין ברמה גבוהה של הזריזות ומתחמק, ​​ומאפשר נציגיה להתחמק רוב ההתקפות.

Nanomagi & ndash; המירוץ הצעיר, התפתחות אינטלקטואלית ונפשית, אך עם הפרמטרים המוגבלים של כוח וסיבולת שיכול להתקיים רק בעולם רובי-קה עקב הפעילות הספציפית של אורגניזמים.

& nbsp;

משחק האנרכיה באינטרנט לוקח אותך על שנים רבות לבוא, בעיר העתיד שבו דמויות משחק לנוע ברחבי העיר ברכב ובמטוסים, שבו כל דמות נושאת מגוון של כלי נשק, כוללים נשק חם, ערכה של כל שימושי ולא רק אמצעי מיגון.

& nbsp;

פילוס באנרכיה באינטרנט יכול להיות לכמה מתואם עם הצעצוע של ימי הביניים במידה, רק בתנאים שהקניות לא היו לך קוסמים וספקים שונים, ובחנויות וננוטק אוטומטיים, במקום ללמוד הכישוף ישתמש שתלים במוח .

& nbsp;

באנרכיה באינטרנט, כמו במשחקים של ימי הביניים, שאתה מחכה לקרב, התקפות צוות ומספר עצום של משימות. במשחק אנרכיה באינטרנט תוכל להתמודד עם בעיה אחת רק אחד: איפה ניתן לקבל כמה שעות נוספות ביום שאתה יכול להוציא על המשחק, כמו שאתה לטבול את עצמך בעולם של רובי-קה יום, אתה לא סביר להתנתק ממנה בקרוב. לשחק את המשחק באינטרנט האנרכיה תמשוך את האוהדים של MMORPG הרגיל, ואוהדים של משחקי עתידני.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more