סימניות

Alvegia

שמות חלופיים: Alvegia
Alvegia משחק מקוון, שבו הוא מניפסט אמיתי של אמונה בקלאסיקות בהווה ובמבחן זמן.

הרשם במשחק Alvegia הוא פשוט מאוד ולא לוקח הרבה זמן. כדי להתחיל את המשחק, אנא בקר באתר הרשמי של המשחק, להזין את שם המשתמש, כתובת דואר האלקטרוני שאליה תצטרך לאשר את ההרשמה וסיסמא שתשמש לגישה לחשבון, בדיקה זו Alvegia יהיה סיימתי ו[ 2], אתה יכול להמשיך בבטחה למשחק. אבל קודם להיות בטוח כדי להוריד את משחק לקוח. אתה יכול לעשות את זה באתר הרשמי של המשחק.

לתצורת המערכת של המשחק Alvegia שבו אתה יכול לשחק כמעט בכל מחשבים, לא תובעני מדי. אז, להלן רשימה של דרישות מערכת.
מעבד עם תדר של 1.3 GHz menie, כרטיס מסך 128 MB ו 512 MB של זיכרון RAM. אגב, Alvegia משחק מקוון שבו הרישום יאפשר לך להוריד את הלקוח באופן מיידי.

עיצוב נעימות מרוצה של המשחק. לדוגמא, הממשק לא עמוס עם המספר העצום של כפתורים, אשר בדרך כלל הם חסרי תועלת והם אחראים לפונקציות שצדק יכול להיחשב חסר תועלת. כיום מינימליזם במשחקים מקוונים כמעט באופנה, אבל במשחק הזה אתה יכול בכבוד שהם נהנים. & Nbsp; ובגלל זה אתה משחק את המשחק Alvegia Alvegia באינטרנט הוא כל כך נחמד וקל. העלילה של המשחק היא שילוב די מעניין של פנטזיה ומקורי של קשרים קלאסיים, כמות המידע שיש לקרוא להיות מודע לעסק & ndash; מינימאלי. לשחק Alvegia , כי ערעור זה לכל אוהבי משחק פעיל, קריאה מתוך לא לתשישות מגוון עצום של סיפורים משולהבים חסרי תועלת.
תכונה מעניינת של המשחק היא חוסר מחייב אופי לכיתות השונות מלא. במקום הזה הוא עץ של מיומנויות שזמינות לפיתוח עם הרכישה של נקודות של שיפור, שתהיה זמין בכל גיוס בן חסות המשחק שלך.
עולם המשחק כחדורי מינימליזם ופשטות, נעים לעין. ולתת העיצוב הגרפי של המשחק ולא יכול להתחרות עם תעשיית המשחקים האחרונה, אבל התמונה הכללית של עולם המשחק תהיה מופתעת לטובה באטמוספרה ונעימה. ענקים עצומים, עצים, מים, כמו זכוכית ענקית, נופי שקיעה יפים שניתן לראות מהפסגות של הרים & ndash; כל זה מביא אותנו ליקומים כאלה נעימים קלאסיים פנטזיה, שלעתים קרובות אנו לדמיין במוחנו.

אחרי שהתחיל לשחק את המשחק באינטרנט Alvegia , אתה נתקל natagonistov מספר עצום ומלעיזים, שיתנגדו לך באופן מיידי. זה יכול להיות שלך שארצו מאחלת לכם חולה ומוטציות & ndash; טעות של הטבע, פרי יוזמתם של שינוי גדול. כולם לא לאפשר המעבר של עולי רגל והתושבים. המשחק חסר רב סטנדרטי ויש לי הפריטים האהובים עלינו וכישורי אופי, אבל זה משחק הוא פשוט מקבל מעניין, משום שהחלטות צריכה דרך חדשה לגמרי.

והמשחק הזה הוא אפילו יותר עניין ויש להבטיח שההתנהלות בו עד כמה שניתן שרשותם.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more