סימניות

אלפא אימפריה

שמות חלופיים: אלפא אימפריה

אלפא אימפריה מקוון & mdash; דפדפן אסטרטגי צעצוע, לתשומת לבם של הגיימרים קרבות חלל בקנה מידה גדולה מרגשים לשליטה של ​​הגלקסיה אלפא. באף זה סיפור פנטסטי מרתק וגרפיקה המדהימה של אוהדי פנטזיה של הסגנון הוא פשוט לא מסוגל לעזוב אדיש!

על מנת להעריך את הטכנולוגיה העדכנית ביותר, שבה עשה משחק מקוון אלפא אימפריה, המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות המערכת המינימלית הבאות:

1. מעבד: פנטיום 133 MHz (או דומה);

2. MB זיכרון RAM 16;

3. שטח פנוי בדיסק & mdash; 60 MB.

אם הכל ילך כשורה, אל תהסס להמשיך את טופס ההרשמה במשחק אלפא האימפריה:

-Specify את שם המשתמש שלך & mdash; שם שאתה צריך כדי לשחק באימפריה אלפא;

-actions כתובת דואר אלקטרוני כדי לקבל חדשות משחק או שחזור סיסמא;

סיסמא -Pridumayte;

סיסמא -Podtverdite;

-הזן המילה האנגלית שמוצגת בתמונה.

העיתונות וlaquo; לשחק את המשחק & raquo; שלב אלפא האימפריה משלים רישום מקוון. השלב הבא & mdash; בחירה בין הגזעים במשחק, תיאורים קצרים שלו ניתן לראות באתר הרשמי, לפני לעבור לדף הרשמה Athanaton:

1) Terrans (הם - אנשים) & mdash; רוב המרוץ המקומי הצעיר, אבל זה כבר הצהיר על רצונה לשלוט באזורי החלל. תכונה ייחודית של & mdash; שילוב של שריון / כוח / מהירות & mdash; הוא מאפשר להם לכבוש שטחים נרחבים של המרחב.

2) Ksenoborgi (חיפושיות) & mdash; מירוץ להתאמה ורב בצורה מושלמת, שבו אלפא האימפריה לשחק די מעניינת משום שהם הבריאות להתחדש המהירה ביותר והאנרגיה, יש לי ההתפשטות הגדולה ביותר של נזק והספינות & mdash; הזול ביותר.

3) Drakkar & mdash; עתיק מאוד, אבל לא אנושי, גזע. הם רואים את עצמם טובים יותר מגזעים אחרים, אשר, לדעתם, כמעט ולא שונים מבעלי החיים. המתאים ביותר עבור מי שמתכוון להשתתף במשחק, לא יותר מ 1-2 פעמים ביום כספינות אנרגיית Drakkar האיטית ביותר חנות, אבל רבות. כמו כן, אם אתה לא מנסה לשחק את המשחק באינטרנט אלפא האימפריה באמצעות התקפות תכופות על אדמתם של אנשים אחרים, אלא פשוט רוצה לפתח שלווה במערכת שלהם, רק להזדקק להגנה & mdash כפייה; המירוץ הזה יתאים לך הכי טוב.

אז החלטת על & laquo; הלאום & raquo; ולבסוף להתחיל לשחק את המשחק אלפא האימפריה מקוון. מה שתראה במקום הראשון:

-Stars;

-Planetu;

אסטרואידים -Several.

כרגע, אתה תהיה במגזר משקי הבית (וlaquo; מטרופוליס & raquo;) & mdash; המרחב האישי שלך, אבל אתה מקבל בו אף אחד לא יכול. משחק הפעולה הבסיסי אלפא אמפייר אונליין נפרש בגלקסיה כללית, בהיקף של ריבוי של מגזרים שלהכיל 3-7 כוכבי לכת כל אחד. כדי להגיע לגלקסיה הכללית, עליך לפתוח את הפורטל ולשלוח אותו באמצעות המושבה.

הדבר החשוב ביותר הוא לזכור:

-כדי מטרופולין לא יכול לקבל אף אחד, אבל אתה;

"דרך הפורטל חלש יכול לקחת קולוניאלי וסיור;

, אתה יכול לשבת לחיים במטרופולין, אבל ככל הנראה, אתה מתעייף מזה. לבסס את המושבה! במיוחד, ללא מושבות המשחק יהיה חסר משמעות;

און המפה שלא תמצא המערכת שלך פשוט משום שהוא לא שם.

סדר הדברים, אשר מכתיב את המשחק באינטרנט אלפא אימפריה, למעשה, להיות מופחתת לשלבים הבאים: לאגור משאבים, הטכנולוגיה תלת ממדית ללמוד העץ של טכנולוגיות כדי לשפר את כדור הארץ וליישב צי חדש לבנות! בהחלט משהו לעשות ולאן לגדול, כך & hellip; ברוכים הבאים למרחב על סיפון!

הם & nbsp;
 

רישום מקוון אלפא אימפריה