סימניות

Alien vs Predator

שמות חלופיים: Alien vs Predator

Alien vs Predator משחק - זה משחק פעולה בסגנון סרט פעולה פנטסטית שבו מתרחשת העלילה בגוף הראשון. זה היורה כיף, אשר זמינות כמצבי שחקן יחיד ומרובים משתתפים. ישנם שלושה קמפיין מעניין בתוספת בלתי נשכח לשחק ביחד. הרבה תלוי בבחירה של זה או תו. עלילת המשחק במידה מסוימת המבוססת על סרט ידוע "הנוסע השמיני" ו "טורף". יזם פרויקט - חברת מרד התפתחויות, ומוציא לאור הראשון - סיירה בידור. מי שיהיה משחק הנוסע השמיני נגד טורף, ישתתף במלחמה האגדית בין שתי דמויות מדעיות והפופולריות ידועות. אתה רגעים בלתי נשכחים של ציד בג'ונגל. בנוסף, אתה יכול לנצח מוקף מושבה ביצות. לא מכחיש את עצמך את התענוג! צריך רק להוריד את הנוסע השמיני נגד טורף המשחק, בחר דמות והרפתקאות הרצויות לא לשמור על המתנה!

מה זה בדיוק משחק נוסע שמיני נגד טורף? הנה כמה תכונות חשובות שמשפיעות על משחק:

- השתמש במנוע המשחק שלך;

- מפות דינמי תאורה כי הם לעתים קרובות שחקן שימושי;

- מצוין, והכי רלוונטי וחשוב, סאונד, יצירת אווירה של חרדה;

- וידאו באיכות גבוהה Alien vs Predator משחק עם אפקטים מיוחדים חיים;

- היכולת לשמור בכל עת.

אז, ברגע שהחלטת לנסות את מה שהוא רוצה לשרוד בעולם כזה מסוכן, לקחת את ידיו של הנוסע השמיני נגד טורף נשק, אומץ ולהצטייד מראש. אתה יכול לשחק עבור אחת מהדמויות הבאות, אשר על ידי עצמו באה לידי הביטוי בסגנון של משחקים ואירועים שקורים מסביב. ובכן, להכיר: אדם (פרטי), ניהול מושבות ימיות. לדרך שבני אדם מתחילה מהתחנה, שבו הוא שכח אותו, כאשר הזרים התקפה. כל חיי האדם - הוא ואת מירוץ אינסופי מאבק להישרדות. הוא ייצא מהתחנה ולברוח מהיצורים שמסביב. הוא - הוא האובייקט שהוא כל הזמן להיות ניצוד, ולכן אנחנו לא יכולים להירגע לרגע. התווים הבאים - Alien, שתפקידה העיקרי הוא להגן על הכוורת מהנחתים, ולאחר מכן לנסות ולהגיע לנחתי התחנה. במקרה זה, השחקן נוטל על עצם את התפקיד של חייזרים רגילים. ודמות אחרת - טורף. הוא מוביל את המצוד אחר הנחתים לחזור הספינה הגנובה שלהם. אבל הוא לעתים קרובות נופל קורבן לאנשים זרים, ולכן צריך להילחם בם. זה קורה כי החייזרים, טורף הריחו וללכת בעקבותיו. צריך לחפש מחסה וסופו של דבר מנסה לפצות על הכוח שאבד לא להפוך לקורבן סופו של דבר. כל אחת מהדמויות הללו הדרכים להתמודדות עם אויבים וכלי נשק מיוחדים, שעוזר לשרוד במאבקים אינסופיים שלהם. אתה יכול לעבור חברה אחת לאחד מהם, ולאחר מכן לקחת את המצבים מרובי משתתפים. זה יהיה מדהים! אתה תראה, אתה פשוט לא יכול לנתק את עצמי ממשחק! מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more