סימניות

חייזרים לעומת טורף 2

שמות חלופיים: חייזרים לעומת טורף 2

טורף וזר אופוזיציה החל לפני זמן רב. האם הסיפור הזה אהוב על ידי מיליונים צופים, אשר, כמובן, ופרויקט מחשב לא יכול לשלול את תשומת לב. חייזרים משחק נגד טורף 2 - סיפור נפלא, פשוט כל תכונות חיסכון של הסאגה. כמפתחת של משחק חדש היה Monolith החברה. מפתחי פרויקט פנו אליו ביראת הכבוד ואחריות גדולה, וזה לא יכול להיות מוערך גיימרים מוערכים. נעים הוא העובדה שחברת התוכנה לא רק שמרה על רעיונות הסיפור הבסיסיים המועברים בסרט, אבל לא הזניחה את העלילה הפגינה בפרויקט הקודם.

מייד מזהיר כי אוהדים מקווים הטורף ויהיה מוצדקים במלואו. בחייזרים לעומת טורף 2 Monolith המחשב הצליח להגשים את תרחיש ראוי למבקרים הטובים ביותר בהוליווד הכרה. הנה כל מה שאתה צריך כדי ליצור משחקים ייצוגיות עם כל ההשלכות. הגיבור שלך יצטרך להתמודד עם דמויות מלאות חיים, נוף ריאליסטי, להסלים את האווירה הדרושה ויצירת מצב רוח, דיאלוג מצוין, שלא עושה משם לכוס קפה. אה, ולהיות מוכן לכל מה שחייזרי המשחק מול טורף 2 הוא כמעט ספוגים בהומור מסוים, שמקל על המתח ומרומם באופן משמעותי.

במהלך משחק, אשר, אגב, יתחיל רק לאחר שתוכל להוריד חייזרים נגד טורף 2, תגלו כי בין הדמויות הראשיות יהיו מצטרפים חדשים רבים. לדוגמא, המקרה היה צריך להיות מנהיג אגרסיבי של קבוצה של שכירי חרב רוסיות שסבלו פעם אחת מטורף שיניים רציני. כל הדמויות העיקריות בציוניהם עם חייזרים אלימים. מימוש התנגדותם חדל להיות שטוח וחדגוני - האינטראקציה בין הדמויות הופכת את המשחק למעניין יותר.

חידת סצנה שירתה ולא בדרך יוצאת דופן, מה שהופך את החייזרים לשחק נגד טורף 2 הופך להיות הרבה יותר כיף. יוצרי המשחק החליטו לנטוש את חברות רצופות מדים המסורתיות - במקום זאת, אתה צריך לאסוף את החתיכות של קווי העלילה, במובן המילולי של המילה. בהתחלה, זה אולי נראה כל מבלבל ולא מובן מדי, אבל אחרי כמה דקות אתה מבין שכל כך עשוי להיראות בכל המשחקים, וזה יהיה נפלא!