סימניות

אליס: דיווחי טירוף

שמות חלופיים: אליס: דיווחי טירוף

המשחק אליס: דיווחי טירוף & ndash; פרויקט נעשה במיטב המסורת של הז'אנר וlaquo; הרפתקה וraquo פעולה;, שבו כל האירועים נתפסים מצד שלישי. כמפתחים של המשחק נעשו על ידי נציגים של הסוסים פיקנטיים סטודיו הסיני. בפעם הראשונה לקהל רחב הפרויקט הוצג באמצע 2011. המשחק הזה נוצר במיוחד עבור מחשבים אישיים והקונסולות האהובות עליך וממירים.

חזור madnes אליס מספרת לנו את סיפורו הטרגי של ילדה אליס, שהוריהם נהרגו בשריפה נוראה לפני כמה שנים. הדמות הראשית שרדה, אבל הטרגדיה לא עברה לילדה בלי להשאיר עקבות. לאחר השריפה, אליס נלקחה לבית חולים פסיכיאטריים, שבו היא הייתה צריכה להילחם בכל יום עם הזיכרונות והפחדים שלו. אז עשר שנים של טיפול בנפש הבנות ליצור עולם משלהם & ndash; סוג ולא הפלאות לאליס. במהלך תקופה זו הגיבורה הוא התאוששה וכעת יכולה לעזוב את & nbsp; הקירות של בית החולים, אבל טראומה כזו פשוט לא תיעלם & hellip;

אליס: הטירוף חוזר מחשב ידגים לנו את חייו של אליס מחוץ לבית החולים. היא מנסה לחיות בשקט בלונדון, נפגשה באופן סדיר עם פסיכולוגים, לעומת זאת הזיות נוראות עד עכשיו לא להרפות ממנו. אליס מבינה שכדי להיפטר מהם, אתה צריך למצוא ולשחרר את הסיבה לסבל. באליס: טירוף חוזר לשחק, כמנהג הוא מאוד מעניין, כי עלילה יוצאת דופן הופכת לחשוב ברצינות ולפתח משחק טכנולוגיה לא טיפוסי לחלוטין. בלונדון, הדמות הראשית נופלת זמן & ndash קשה; חלומות, זכרונות, כמה תמונות ואז מופיעות בזיכרון. אולי זה יהיה יותר טוב אם הוא יישאר לנצח בארץ הפלאות?

כדי להתחיל את המשחק, תצטרך אליס: דיווחי טירוף להוריד את קובץ ההתקנה. עוקבים אחר סיקור מודרני יעשה את זה במהירות ובקלות. ברגע שאתה נכנסת לטיוטה, אתה יודע שהמקום היחיד שהישועה של הדמות הראשית שלך איבד את כוחה. בכל הזמן, עד שהילדה נמלטה מהבעיות משלו, המדינה הדמיונית שלה השתנתה הרבה, אפילו הצליח להסתנן הרע כאן. & Nbsp; כפי שאתה בוודאי ניחשת, המשחק אליס: הטירוף חוזר לך משימה & ndash עלול; אליס להציל את ארץ הפלאות.

עלילת המשחק מחולקת כמקובל לשני חלקים: הצורך להתמודד עם האירועים המתרחשים בהווה, ועליות והמורדות של עולם דמיוני. גרפיקה מצוינת מאפשרת הדרך הטובה ביותר להמחיש את ההבדלים בין העולמות: האמיתית לונדון משעממת למדי ומשעממים, אבל העולם הדמיוני הוא צבעים פשוט מדהימים בהירים. לעקוב אחר המצב של הדמות הראשית יכול להיות במונחים של ההבנה, אשר עשוי להיות מוגברת על חשבון כמה בונוסים ונפילה בשל ההשפעה של אויבים.

תראו בעצמך את אמיתות לעיל עשוי להיות מחפש אליס: וידאו קרוון החזרות טירוף שהוא בטוח לסקרן אותך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more