סימניות

Aion Online

שמות חלופיים: Aion Online

במשחק מקוון Aion: מגדל נצח - משחק מקוון מרובה משתתפים שיכולים להתפתח גם על הקרקע ובאוויר. היוצרים של Aion: מגדל נצח בשילוב מקוון Warcraft וLineage 2, ובכך ליצור עולם חדש, יפה להפליא. המשחק מתרחש בAtreia & ndash; העולם התאחד פעם אחת, אבל כתוצאה מתהפוכות שונות, מחולק לשני גזעים: Elyos וAsmodian, מנוגדים ואלאור. הצטרפות במשחק Aion: מגדל נצח הוא קצת שונה מרגיל. ראשית, עליך להוריד את משחק לקוח בכרטיסיית הקובץ, ולהפעיל אותו בהגדרות המחשב שלך. ראשית, עליך לקרוא את הסכם הרישיון, ולאחר מכן לעבור רישום פשוט. Aion: המגדל של רישום נצח ביקש נתונים סטנדרטיים: כתובת דואר אלקטרוני, שם משתמש וסיסמא. לאחר לחיצת Aion הבדיקה: מגדל נצח מוכן לשימוש. כדי שתוכל לשחק Aion משחק המקוון: מגדל נצח אתה צריך לבחור דמות. יצירת דמות במשחק, ללא קשר לגזע, מיוצגת על ידי ארבעה בתי ספר (לוחמים, קוסמים, כוהנים וסיירים), ובכל בית ספר יש לשני סוגים. לכן, בשלב של יצירת דמות במשחק Aion: המגדל של מהפנט מקוון נצח. פיתוח מפורט של דברים קטנים שיכול לעשות את אופי ייחודי באמת בהופעת בחירת השלב יהיה להרשים אפילו frequenter MMORPG, ואת ההזדמנות לשחק עם הגודל של הדמות שאתה תזכור במשך זמן רב. בתחילה במשחק Aion: מגדל נצח באינטרנט אתה בוחר סוג דמות, תלוי בכיוון שבו אתה מתכנן לפתח אותה. המאפיינים העיקריים של לוחם הם הכוח וסיבולת. לוחם בפיתוח נוסף יכול להיות גלדיאטור או אפוטרופוס. הקוסם הוא די פגיע, אבל באותו הזמן יש לו פוטנציאל גדול התקפה. קוסם יכול להפוך לקוסם או גלגלית. כומר הוא דמות תומכת בשדה הקרב. לאחר שהגיע לשיא התפתחותו, הכומר יכול להיות מרפא או קוסם. סקאוט הוא רוצח זריז ומהיר עם התקפה חזקה וכישורים הגנתיים חלשים. צופים יכולים להתפתח לחצים או רוצח.

הגדיר את האופי שיש לנו לבחור מי לשחק: באור של Elyos או כהה Asmodian. המירוץ השלישי & ndash; אלאור הוא לא משחק. של שש ההתמחויות מוצעות (ייצור הנשק ושריון, אלכימיה, בישול, חייט ואומן) אופי יכול לפתח את כל שש, אבל אל תשכח שיותר משני המקצועות המפותחים ביותר הוא לא סביר.

Aion: המגדל של משחק מקוון נצח מאפשר האופי רוכש כנפיים להגיע לרמה עשר. כדאי לזכור כי הזכות לטוס במשך זמן רב לא עובד, ומיומנות זו תצטרך לפתח כישורים מיוחדים ופגושים שאוב. לשחק את המשחק Aion: מגדל נצח באינטרנט הוא מעניין, שכן הטיסות להציע לך את ההזדמנות כדי לאסוף מגוון של חפצים שמוסתרים מעל העננים, וניתן להשתמש בו או נמכרות, והכנפיים נותנים ההזדמנות לבצע את הקרב באוויר, ואם יש צורך, לברוח מאלאור כנפיים הן חלק אין לו תחליף. לאחר שהגיע לרמה של 25 תווים בAion: מגדל נצח של משחק הופך להיות הרבה יותר מעניין. מאותו רגע, אופי המשחק שלך מותר לקחת חלק בקרבות PvP בין אנשים אמיתיים על מיקום תהום, שבו הרצח של הדמויות שאתה מרוויח נקודות תהום, שעבורו זה יהיה אפשרי בעתיד לקנות דברים מעניינים.

לשחק Aion: מגדל נצח ימשוך את כל האוהדים של MMORPG. המשחק לוכד את היופי, ולאחר הניסיון של הקרב באוויר, כאשר אתה יכול לטוס לנוכח האויב בלב חם ובהיר, ואני רוצה לחזור על ההישג פעמים רבות.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more