סימניות

מלחמה

שמות חלופיים: אני מלחמה

& nbsp;

א מלחמה המקוונת & ndash; זה רב-משתתפים חינם משחק התפקידים שנוצר על ידי מפתחים בז'אנר של מדע בדיוני משחק.

משחק מקוון א דוחף את המלחמה לכח של דרישות גבוהות של המחשב שלך. אתה צריך חיבור לאינטרנט ודפדפן אינטרנט. המפתחים ממליצים על השימוש בדפדפן Mozilla Firefox. דפדפן חייב לקבל עוגיות וזה חייב להיות מופעל Javascript. & Nbsp;

רישום בא המשחק המלחמה היא די פשוט. יהיה עליך להזין את השם שתחתיו אתה יודע במשחק, כתובת הסיסמה, הדואר האלקטרוני. הרשם א מלחמה תבקש ממך לבחור את המין של הדמות (זה יכול להיות שונה משלך), ומסכים לתנאים של הסכם זה. בנוסף, תוכל לבחור באחת מכמה עולמות.

& nbsp; כאשר אתה משחק את המשחק & nbsp; א מלחמה מקוונת, הדמות שלך תהיה מאפיינים מסוימים, אשר במשחק נקרא & laquo; raquo &;. הנתונים הסטטיסטיים להלן התכונות:

- זריזות (איך תוכל להתחמק התקפות), & nbsp;

- דיוק (כלומר, איך במדויק תקבל באויב), & nbsp;

- שיעור (מספר הפעימות ליחידה זמן), & nbsp;

- התקשות (מגביר שריון הוא antiskorostyu)

- סיבולת (כמה אתה יכול להימשך בקרב).

בתחילת המשחק יינתן לך ארבע נקודות שאתה יכול להשקיע בשיפור הביצועים שלהם. היכולת שלך לגדול עם רמות גוברים. הרמה שפשפה בהתאם לחוויית ההקלדה שכאשר אתה משחק את המשחק באינטרנט & nbsp; א מלחמה, תקבל גם במהלך הלחימה אחד על אחד, או בעת התקפות בודדות, ביצוע משימה כלשהי.

א יש משחק מקוון מלחמת תכונה מעניינת שנקראה קרב בטיחות. אחרי הקרב, אחד על הדמות שלך הוא אחד בטוח מפני התקפות לעוד שעה. הפעם אתה יכול להשקיע בפיתוח שלהם. אחרי כל קרב שאתה צריך כדי לשקם את הבריאות שלך, וכאן אתה רק מתחיל לשחק & nbsp; א מלחמה, תהיה לך את היתרון של & ndash; עד וכוללים הרמה השלישית, אתה יכול לעשות את זה בחינם בבית החולים. אז צריך לשלם תרופות. & Nbsp;

לאחר התקפה מוצלחת על מישהו תצטרך עוד כסף, והם יכולים להצטייד בדברים שונים, אשר לאחר מכן ניתן גם להשתמש או למכור את העודף בשוק. בזאר הרבה שחקנים כי זה יותר זול מאשר לקנות דברים בסוחר & ndash; דמות מחשב.

על מנת א ' מלחמה לשחק ולפתח, יש צורך לבצע את הפקודות שניתנו לממשל הצבאי. אתה יכול לבחור את רמת הקושי של סדר & ndash; מפשוט למורכב. אולי לבצע קבלה תצטרך לעשות כמה גיחות, אולי מספיק לאחד. הוראה אחת מבוצעת במשך 10 דקות. במהלך ביצוע הצו, בהתאם לרמת מורכבות, אתה יכול לקבל:

- הכסף,

- יהלומים,

- אסימונים מסתוריים (לרכישת דברים מיוחדים בחנות מסתורית),

- נקודות תהילה,

- חפצים,

- דברים.

בנוסף, תהיה לך דירה משלך, שניתן לשנות ריהוט, ושבו תוכל לשחזר את כוח החיים.

מאז הרמה של 7, יהיה לך את ההזדמנות להצטרף לשבט & ndash; קהילת המשחקים של שחקנים, המאוחדת במטרה אחת.

א המשחק מקוון מלחמה היא תכונה נוספת של & ndash; בזמן שאתה באינטרנט, הדמות שלך יכולה לעבוד בבורסה ולקבל תשלום עבור זה.

א מלחמה & nbsp; רישום & nbsp; תיקח אותך לכוכב Meador, אשר מוביל יבואו עם בינה מלאכותית חזקה ופיתוח עצמי ורובוטים.

Saskatoon נערך בשרתים מרובים:

- ארבע רוסי,

- אחד בינלאומי.

להוכיח ללוחמים הטובים ביותר להילחם במכונות מרדו מחשב חזק שאתה שייך!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more