סימניות

אייס באינטרנט

שמות חלופיים: אייס באינטרנט

מקוון אייס במשחק מקוון הוא סימולטור לחימה בחלל עם גרפיקה טובה ונופים לייחס גם ושטח. משחק מקוון אייס יאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של טריקים על מטוסים אקזוטיים. מבחר ענק של כל הסוגים וlaquo; קרמים & raquo; למטוסים יספק גם שחקנים התובעניים ביותר. כדי שתוכל לשחק אייס באינטרנט תוכל להתחיל להוריד ולהתקין zapuskatr Fogeym. הרישום המקוון אייס מתבצע רק בנוכחות של zapuskatra הוקם. כניסה אייס מקוון בשתי דרכים: רישום סטנדרטי באייס משחק מקוון בצעד הראשון שאתה צריך להזין כתובת דואר אלקטרוני שנגישה, להציג התמונה של שש ספרות ולחץ כדי ליצור חשבון, או שאתה יכול להשתמש בחשבון שלך בפייסבוק, כדי להירשם בFogeyme. השלב השני של רישום אתה צריך לשים בzapuskatr נשלח קוד מורכב מארבע ספרות ולחץ על & laquo; להיכנס & raquo;. השלב השלישי הוא להיכנס ולאשר את הסיסמה שלך. באייס השלב הרביעי רישום מקוון מציע לך לעיין בהסכמי הרישיון ומשתמש, ולהוריד ולהתקין את המשחק במחשב שלך.

על מנת לשחק אייס משחק מקוון תצטרך להצטרף לאחד משני פלגים, בין שיש בו התנגדות עזה, ורק לך להחליט באיזה צד אתה מעדיף: הממשלה או שכירי חרב. השלב הבא הוא הבחירה של הגוף של המטוס, אשר סווג על ידי אותיות. אז הגוף של המטוס מסוג דומה לטנק ויכול לנוע על פני הקרקע. סוג הדיור B נועד להילחם בטווח ארוך. דיור ברמה ויאפשר לך להילחם במשך זמן רב ללא טעינה. M כיתת מארז לשותף תיקון ספינה. ראוי לציין כי המשחק הוא מאוד מאוזן היטב בכוח, כך שאתה יכול לבחור את המטוס על העיקרון שרוצה.

לאחר שהחלטת על הסיעה ומטוסים ויכולים לעוף. שליטה על המטוס במשחק היא די פשוט, ואתה מתרגל לזה אחרי כמה שעות של משחק, כאשר אתה יכול להרוס את אויבים בהמוניהם וטילי אויב במיומנות השתמטות. שחק אייס המקוון משחק המעניין, שכן בנוסף לכלים סטנדרטיים של המטוסים אתה צריך לפתח מיומנויות ספציפיות וספינת האוויר שלך. אס מקוון יאפשר לך להפוך את המטוס שלך לתוך טנק חסין כדורים או לגרום לו ספינת סופר חזקה, שיפור הכמות הולכות והגדלה של ניסיון. כל רמה החדשה תאפשר לכם להשתמש בסוגים חדשים של מבנים. מלבד כל זה, משחק מקוון אייס מאפשר לך לשפר את המאפיינים סטנדרטיים של הספינה הם שיקול שלך: התקפה, הגנה, דלק, אנרגיה, מגן ורוח. בקיצור, אתה יהיה לאן לפנות.

משחק אייס באינטרנט אתה יכול ליצור קבוצות עם חברים, להצטרף לגילדה של אנשים בעלי דעות דומות, כדי לקחת חלק בקרבות בזירה, כדי לבצע משימות אישיות וקבוצתיות. אייס באינטרנט מציע לשחקנים משימות שונות צריכות ללכת לרמה הבאה. ראוי לציין כי בין טיסות לפעמים אתה צריך לחזור לעיר כדי לצייד מחדש של תחמושת או לשפר כל פריט. ראוי לציין כי יזמי העיר עבדו די חלשים במונחים של גרפיקה, לא די בהרמוניה עם התמונות בהירות ומרהיבות משדה קרב, אך גם עובדה זו לא לקלקל את התמונה הכוללת.

אייס מקוון יהיה נהנה על ידי כל האוהדים של הז'אנר, כי בימינו הוא לא כל כך קל למצוא סימולטור מקוון טוב. שאגות מנוע, המטוס שלך מחכה לך על המסלול. קדימה, כולם במשחק מקוון אייס!

 

רישום מקוון המשחק אייס