סימניות

דברי ימי Yitien

שמות חלופיים: Yitien

משחק דברי ימי Yitien הוא משחק מבוסס דפדפן פנטזיה נוצר & nbsp; בנושא אנימציה הסינית. אתה משחק את המשחק דברי ימי Yitien ואב שני כלי נשק אגדיים, ישתתף במשימות, לעסוק בקרבות עם שחקנים אחרים, ללמוד את הדקויות של הסוואה, כמו גם להיות מסוגל לקבל בונוסים נוספים. Yitien הוא משחק מקוון עולה בקנה אחד MMORPG משחק, אשר נוצר המבוססת על הרומן של גו ארוך. הרעיון הוא ששחקן אחד בלבד תוכל להרוס את הרודן ולהשליט סדר ושלום בסין העתיקה! כנראה, שחקן זה אתה?

לפני המשחק Yitien , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp;

רישום במשחק Yitien לא ייקח הרבה הזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; הסימן עד וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן את שם המשתמש;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לכתוב את תאריך לידה שלך;

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; & nbsp; לחץ על & laquo; שלח וraquo; ו[ 2] Yitien דברי הימים הרישום יושלם.

Yitien & nbsp; באינטרנט & nbsp; הוא משחק מבוסס דפדפן המבוסס על מ [R RPG 2] 1 משחקים . אפקטים קוליים להתאמה מושלמת ועלילה להפוך את המשחק הזה מאוד מעניין, אבל הפעולה היא קצת איטית והסיפור הארוך, למרבה הצער, יכול להפחית את ההנאה של Yitien דברי הימים & nbsp; באינטרנט [ 1].

כמובן, Yitien דברי הימים & nbsp; לשחק - זה די מעניין. במשחק מרגש Yitien & nbsp; באינטרנט & nbsp; אתה לא יכול רק לעמוד במספר העצום של דמויות מגוונות מתחומים שונים של חיים, אלא גם יהיה לך את ההזדמנות לגלות את הארץ ומציב את התרבות הסינית עשירה. בנוסף, כמעט בכל מקום עצמו במשחק Yitien יש מסורת תרבותית מסוימת. הר אומיי, אי פריחת אפרסק ומקומות מפורסמים אחרים מוכרים לאוהדים של מגוון רחב של סיני, משום שכל אחד מהמקומות האלה הוא סמל של בתי ספר לאמנויות לחימה או שתואר כמקום קדוש, שבו חי פעם אמן קונג פו. בנוסף לשטחים המשותפים אלה, אשר מסומנים על המפה, תוכל למצוא גם מבנים נפרדים כגון מבצרים, מקדשים ומעברים ב[ 2] Yitien משחק מקוון.

משחק משחקיות Yitien & nbsp; נמשך כבר כמה זמן, השחקנים היו מתוחים וזה גורם לדאגה. משימות מגוונות לשלוח לך המספר העצום של מקומות שבם אתה יכול להתייעץ עם סמלים שונים כדי להביס את הפירטים, הנבלים, או לבקש עצה מהתלמידים, וכן הלאה. n.

Yitien דברי הימים & nbsp; משחק מקוון יציעו לך שלוש כיתות, רקדני חרב עם יכולת ההתקפית מצוינת, לוחמים עם הגנה גבוהה ובריאות טובה ומרפאים עם היכולת לרפא בעלי ברית ואת עצמך. כל כיתה מקבילה לתכונות שונות במונחים של התקפות אבטחה, בלוקים ואגרופים.

בסוף כל מסע Yitien & nbsp; באינטרנט נותן לך פרס בצורה של נקודות ניסיון, וכאשר נקודות הניסיון שלך תהיה למלא את המחוון בחלק התחתון של המסך, אז אתה יהיה זמין לשדרוג וציוד חדש. כמו כן, תוכל לקבל, או הרכב בזמן או לחיות מחמד במשחק Yitien , שיעקוב אחריך ברחבי עולם המשחק Yitien & nbsp; באינטרנט .

המשחק הוא גם זירה שבה אתה יכול לאתגר את היריב שלך כדי לזכות בתהילה וכבוד. ההתאוששות שלך תבוא מייד לאחר הקרב, אבל המשחק כרגע Yitien & nbsp; ניתן להימנע אם אתה רוצה לבלות קצת מטילים. גם אתה יכול להתחרות עם המאסטרים של הכתות השונות הונג-פו כדי לקבל מדלית גיבור. על מנת לשפר את התכונות של הדמות שלך במשחק Yitien , אתה יכול למצוא מרידיאן. כל הפרסים, הכבוד, הפרסים והתהילה יקנו הרבה פריטים מעניינים שאתה יכול לקנות בחנות; הם יתנו לך יתרונות נוספים במאבק Yitien & nbsp; משחק מקוון.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more