סימניות

Wartune

שמות חלופיים: Wartune

משחק Wartune - MMO חופשי RPG אסטרטגיה, המכיל אלמנטים של אסטרטגיה חברתית ומשחקי תפקידים. & Nbsp; עולם המרתק של היוצר פנטזיה Wartune משחק מקוון יהפוך שחקנים מרגישים בתפקיד קוסם, אביר או קשת. כלומר Wartune משחק מקוון הוא לשמור תחת שליטת העיר ולקבל את המשאבים כדי לבנות בניינים.

לפני לשחק את משחק Wartune, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק Wartune לא ייקח הרבה הזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1.                   בעמוד הראשי, תבחר וlaquo; החשבון ליצור וraquo ;;

2.                   הזן את הכינוי שלך,

3.                   דואר סוג - דואר

4.                   הזן את הסיסמה ולאשר אותה;

5.                   הזן את תאריך לידה שלך

6.                   בחרו & laquo; להגיש וraquo; נגמר Wartune והרישום.

אתה בWartune מקוון לקחת על עצם את התפקיד של גיבור הבריכה שבו אתה יכול לבחור לעצמך כשייך לאחד משלושה סוגים שונים. כיתה קובעת את היכולת של שחקן שיהיה לו במהלך קרבות במשחק מקוון Wartune, ואילו בקומה & ndash; זה לגמרי הבחירה האישית שלך. ברגע שאתה הופך לWartune משחק, תהיה לך גישה לכמה משימות שניתנו לך כהדרכה ראשונית. בתחילה, השחקנים ללמוד ולחקור את העולם ולקחת חלק במשחק המקוון Wartune לחימה קרבות. תוכל לשחק Wartune ובתורו לתקוף אחד את השני באופן אוטומטי, עד שמישהו מוותר ראשון כאשר הכח נגמר, למרות שהשחקן יוכל גם להשתמש בכישורים שרכש, יש להם בדרך כלל השפעות חזקות או מיוחדות. כשחקנים לפתח במשחק Wartune מקוון, לא תהיה להם סיכוי szdavat חיילים נוספים בקבוצה שלהם שיתקפו באופן אוטומטי.

לאחר משימות הקרב ושחקני משחק מקוון חיפושים מקוריים Wartune נשלחות לעיר ומייד לקחת אותו תחת חסותו. בשלב זה של המשחק תוכל לבנות עיר מהכספים והמטבע שנאספו. משחק מקוון Wartune עלילה בסעיף זה דומה מאוד לאסטרטגיות מסוג זה.

במונחים של פונקציות חברתיות, יש את משחק Wartune צ'אט בזמן אמת. שחקנים גם יוכלו להשתמש בפריטים מיוחדים כגון "מגפון" לשדר מסרים לשחקנים אחרים. תכונה זו תהיה שימושית מאוד כאשר גיוס חברים & nbsp גילדה; Wartune מקוון, אך מספר גדול של אנשים שבאמת השתמשו בתכונה זו, הם אומרים שזה חסר תועלת.

בנוסף לצ'אט בזמן אמת, משחק מקוון לשחק Wartune יכול גם להוסיף רשימות חברים אחד של השני, להיכנס לגילדה, לשתף פעולה במגוון רחב של משימות. המשחק & nbsp; Wartune גם אלמנט של מעקב, כלומר. דואר. אתה יכול לברר מה גילדה והשחקנים להתחרות.

בWartune משחק מקוון הוא גם " VIP " תכנית שבו אתה יכול לרכוש את משחק חברות שנותן לך מגוון רחב של הטבות נוספות, לרבות תגמולים נוספים עבור השלים משימות, מתנות, לגשת לעדכונים שוטפים, ומספר מספיק של יתרונות אחרים, לרבות היכולת לעקוף את שעוני התאוששות לבניית העיר שלהם.

באופן כללי, Wartune משחק מקוון הוא משחק די טוב, כמו גם אסטרטגיה אינטנסיבית. משחק Wartune , כמובן, הוא לא משחק המושלם, אבל העלילה והוא, ללא ספק, מגיע הרבה ביצועים גבוהים יותר בהשוואה למתחרים אחרים ברשת החברתית. המשחק מכיל הרבה תוכן לשחקנים, אשר נותנת את ההזדמנות לחקור Wartune משחק מקוון בזמן, ובכך, Wartune ראוי מקוון לשחק אותה!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more