סימניות

גורלה של אומה

שמות חלופיים: גורלה של אומה

הגורל של אומה מקוונת & ndash; משחק מרובה משתתפים מבוססי דפדפן אסטרטגיה שנפרש בזמן אמת. יתר על כן, הפרויקט אינו דורש השקעת הון, כך גם יש לך את ההזדמנות להרוויח כסף אמיתי. רודף את הבנייה ופיתוח של הערים שלהם, תוכל לעבור את השרשרת ההגיונית של גילים & ndash; מתקופת האבן ועד העתיד. ומסכם את כל שלבים האחרונים להקים אחד מפלאי העולם. כלומר לבניית נס, ואתה יכול לקבל כסף או מטבע במשחק. בעוד אתה מציין שמתגמל הכדאי ביותר עבורכם. הגורל של משחק האומה מספק שחקנים עם היקף רחב לפעולה. גודל מפת המשחק של 1000 על ידי 1000 תאים מאפשר לא רק להרחיב את הבניין, אלא גם כדי לנהל סיור לאורך זמן כדי להרגיש בנוח בכל. לאחר שפגעתי בפעם הראשונה בעולם הנפלא, שנדמה לך שאתה נמצא כאן בעצמך. אבל יש צורך לקחת את המחקר הראשון, שהוא מוצא הרבה שכנים. והם נקבעים ביחס אליך באופן שונה. מישהו ידידותי, כמה עוין. אז כדי שתוכל להושיט יד לאחרים, עדיין יש לך הרבה ל& ndash; וללמוד כיצד להתקשר בחוזים, ועל מנת לשקף את ההתקפות אגרסיביות. קדימה! הגורל של עולם הפתוח רישום אומה מלא הרפתקאות!

דרישות מערכת למשחק הן די צנועות: באחד מהדפדפנים המודרניים (Google Chrome, Mozilla Firefox, האינטרנט 9 אני vische Explorer, Opera אני ספארי), והתרחבות של לפחות 1280x800 תצוגה (רצוי 1440h960). יתר על כן, שום דבר להורדה. אתה יכול לבקר באתר בכל עת, אפילו ממחשב אחר, אפילו מטלפון נייד. הצטרפות במשחק הגורל של אומה כדלקמן:

- הזן את שם המסך;

- חשב את הסיסמה;

- על פי כתובת דואר אלקטרוני;

- סיפק מידע נוסף (הבחירה של עולם המשחק, מתחיל או משתמש מנוסה, צבע הדגל, השם של העיר, שמו אמיתי צופן).

בסוף אתה צריך ללחוץ וlaquo; הזן raquo משחק &;.

משחק גורל האומות נוצר בסגנון של וlaquo; תרבות וraquo;. כבר, אתה יכול לשלוט בשלוש AD & ndash; קדם תקופת אבן וימי ביניים. היוצרים מבטיחים שבקרוב יהיה זמין העידן & ndash הבא; זמנים מודרניים, בהווה ובעתיד. כל תקופה מלווה בתכונות המיוחדות שלו. לכל אחד יש זמן משלו יחידות מסוימות ומבנים זמינים. וגם, כמובן, ככל שאתה מתרחק, טוב יותר את הסיכויים שלך. לדוגמא, בתקופת אבן הדבר ככל האפשר לבצע חקירות על מנת למנוע מתחרים להשתלט על שטחים אלה, אשר יהיו שימושיים. כסף ממשל שונה עתיקה. עכשיו, בלעדיהם אי אפשר להכיל את היחידות, בניינים עירוניים, והם צריכים לבצע עסקות מסחריות. גילאי נושאת בשורה המשמחות שסופו של דבר אתה יכול ליצור אומה. כמה שחקנים יכולים לבוא ביחד ולהמשיך במשחק תחת דגלן אחד, מודרכים על ידי מטרות משותפות. זמן חדש וירטואלי דומה מאוד להווה. לוקח ריגול מקום, גניבה להתרחש בכל מקום, האווירה היא זוהם בפסולת תעשייתית. אבל המפעלים, תחנות הכח שלך עובדות עכשיו באופן אינטנסיבי.

בואו לראות את מה שאתה צריך כדי לשחק בהצלחה את משחק הגורל של אומה. כפי שכבר הוזכר, המחקר תופס מקום מיוחד במשחק. אבל אל תדאגו לגבי מה שהיית צריך להשקיע הזמן היקר שלהם. אתה פשוט לציין את מה שאתה מעוניין, לתת את עבודת היחידות שלהם ולשלוח אותם. הוא נשאר רק חדשות צפויות. כמו כן, העובדים הנאמנים שלך ייהנו מהעובדה שהפחית שלהם לשדוד השכן ולהביא טרף, למצוא משאבים עשירים תא. אגב, את המשאבים להגדיל באופן משמעותי את הסיכוי להתפתחות טובה. הם אינם מרכיב הכרחי, אבל ברגע שאתה נתקל, לא להזניח את ההזדמנות כדי לבצע את הייצור בתא נתון פורה. משאבים נאפשר לך לבנות סוגים חזקים יותר של חיילים, & nbsp; וכמובן, שיפור מתקנים. לאחר שבנה עיר, אתה לא צריך לעצור שם. להיפך, יותר הערים תהיה תחת הסמכות שלך, טובות יותר. לשחק הגורל של אומה הוא נושא ששווה לזכור שכל פעולה לוקחת קצת זמן. לדוגמא, לתנועה של חיילים מתא אחד למשנהו נדרש במשך 1-2 דקות, והקמת הבניין לוקחת כמה שעות. מערכת זו מאפשרת לך לספק כמה בעיות. אז למצוא שהכיוון של העיר להזיז הכוחות שלך, יהיה לך זמן להתכונן לקרב, או לנקוט בצעדים כדי להגיע להסכם אי-ההתקפה.

ראוי להזכיר כי היכולת לבצע הבנייה של נס של אור וlaquo; מגלי & raquo; צורך vyborot. תשאל למה אתה צריך את זה ויש להם מספיק דאגות? ובכן, אם אתה לא צריך בונוס בצורה של ממש, ואז לשבת בשקט!

בגין הגורל של האומה לשחק עכשיו ליהנות באופן מלא את כל התכונות של מוצר באיכות: הדינמיקה של התפתחות, גרפיקה מעולה, מכניקת קול, ממשק אינטואיטיבי, את היכולת להשתמש בטקטיקות, להקל במובן זה שאין צורך להקדיש הרבה זמן.

בואו משחק מביא לכם את ההנאה הצרופה!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more