סימניות

נפש האומה האולטימטיבית

שמות חלופיים: שמש

& nbsp;

נשמה של , אולטימטיבי אומה & ndash; מרובה פנטסטי משחק התפקידים עם עלילה דינמית. יזם פרויקט דרום קוריאני של בידור הווירטואלי Webzen. תכונות כבר כבשו מיליוני משתמשים. מערכת משחק הייחודית, גרפיקה מדהימה, קרבות מדהימים מגיעים פרסים, את ההזדמנות כדי לשפר דברים, מוסיקה יפה הווארד שור & ndash; כל זה לא משאיר אותך אדיש. פעולה זו מרתקת, אשר התגלגלות האירועים בימי הביניים, מאפשרים לך להשתמש ביכולות הטובות ביותר שלהם ליישם את הטקטיקה המתוכננת כדי להביס שחקנים אחרים ולהרוס את המפלצות הרעות, לפתח ולכבוש שטחים חדשים. אל תעצרו באמצע דרך, כל הקשיים נפתרו, והכי חשוב & ndash; להאמין למזלו!

כדי להתקין את הלקוח ולהתחיל לשחק את המשחק S האו"ם באינטרנט תצטרך מחשב עם הפרמטרים הבאים:

- ג Windows 2000 XP VISTA ;

- מעבד Pentium 4 1. 8 GHz , או גבוה יותר,

- וידאו Geforce TI ו4200 Radeon 9200,

- מנהל DirectX 9. 0C;

- השטח פנוי בדיסק הקשיח 3Gb;

- RAM 512 MB .

להורדה, אתה יכול לעבור משם אחרי & nbsp; יועבר האו"ם רישום באינטרנט S. ברגע שאתה נותן את כתובת דואר אלקטרוני, אתה תישלח דואר אלקטרוני כדי להפעיל את החשבון שלך. הצטרפות במשחק & nbsp; , S האו"ם באינטרנט & ndash; תהליך מהיר ופשוט, המאפשר לך להיות הכובש לגיטימי של העולם שבו אירוע מרגש זעם.

כדי להתחיל S האו"ם משחק מקוון צריך ליצור דמות משלך. כדי לעשות זאת, אתה צריך להחליט על חברותו של גזע, לציין את השם הרצוי, ולבחור את המראה, כלומר התספורת, תווי פנים, צמיחה. כיתות זמינות הציעו S האו"ם באינטרנט, המתאפיין בכמה מאפיינים ויכולות משותפים. ישנם חמישה סוגים של:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Barseki (כמו פיתיון ומוכן כל הכח העצום שלו להוציא כסף על ייצור, קשה, קשה, התרגל להסתכל רק לעתיד);

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; והקריות (טובות כמו ברחוק וקרובים קרבות, מהיר, מהיר תפיסה, יש להם כישורי לחימה טובים ויכול, במידת צורך, לזמן את העוזרים קסומים);

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; אבירי דרקונים (הודות לכח העצום פתאום יכול להרוס קבוצות שלמות של אויבים, קשוחים ונאמנים לחוקים שנקבעו הכבוד);

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; המעבדה קוסמת (קסם בוגרים בעלי ידע עמוק של לחשים שיכולים לשמש לטוב, כמו גם נזק. לדוגמא, היכולת לרפא את החברים ולגרום לניזק משמעותי לאויבים);

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; צל (נחשב לרוצחים הנוראים ביותר, אמן הצליחו עם פגיון ושוט, מאוד גאה וחסר רחמים יודעים קללות וכישופים).

לבחור בכיתה האהובה עליך, יש לך להתרגל ל[ 13] S האו"ם אונליין ולהבין את האלמנטים הבסיסיים של משחק. בואו ניקח אותם לפי סדר.

טלפורט & ndash; עובר ממקום אחד למקום אחר באמצעות טלפורטציה רגועה. לכן, אתה יכול לחקור דרכים חדשות, אבל הוא זמין רק עם רמה מסוימת של הישג. כמו כן, יש לי קצת לעשות רושם. לכל המהלך שאתה צריך לשלם eymov סכום מסוים. לגבי ההתפתחות של חלל, לכל כרטיס שיעורו ניצול כספים. הגדלת אחוז זה יכול להיות בדרכים שונות. לדוגמא, איסוף פריטים מיוחדים, מציאת גזעים יקרים, הרג את הקפטן ומפלצות.

רמות מוגברות של פריטים & ndash; להגדיל בפרמטרים הבסיסיים כגון חוזק, הגנה, וכן הלאה. n. יש לך את ההזדמנות כדי לשפר את הנשק והשריון שלך, וזה יעלה את סיכויי הזכייה שלך הקרב. כדי לשמור את כל הדברים הנכונים, אתה יכול לבקש את עזרתו של האב, שהוא מסוגל ליצור את מה שאתה מבקש. S משחק האו"ם באינטרנט מספק לשימוש במגוון רחב של נושאים. זה וכנפיים, ושיקויים, ופנינים, ומיוחדים, ופריטי יוקרה. ראוי להזכיר כי כמה נושאים להשאיל את עצמם לגיבוש. בפנותו אל הספציפי & nbsp; NPC, אתה יכול לקבל נופך גביש , & nbsp; הגנת קריסטל & nbsp; או & nbsp; שבר גביש.

קובייה & ndash; זה משהו מיוחד בין נושאים אחרים. נסה להשיג אותו על ידי ביצוע החיפוש ההכרחי. לאחר השימוש בו יהיה מסוגל לנתח וליצור מגוון רחב של דברים שימושיים.

הרכישה של שטח & ndash; קרב בבית המקדש של הדם, המתקיימים בימי ראשון. בערוץ הראשון בכל שרת הם שער של בית המקדש. כדי להשתתף אתה צריך להיות בגילדה שהגיש בקשה לזמן.

המערכת של אלמנטים & ndash; חמישה אלמנטים, שאסתר היא מקור אנרגיה Brokilona. לשחק S האו"ם באינטרנט נתן לעובדה שאש, מים, רוח, אדמה וחושך & nbsp; מחוברות ביניהם לבין עצמם מסתורי.

מאבק באזור & ndash; שדות קרב, שחקנים יכולים ליצור בעצמם. באזורים אלה, תוכל לבצע את המשימה ולשפר את הדמות. זה נחמד שכאשר אתה יוצר אזור לPvP או PvE קרבותיך באופן אישי לציין הגדרות ואפשרויות. לבחור לך אם תארגן מצוד מפלצות ולהרוויח קצת כסף, אתה תילחם עם שחקנים אחרים או ליהנות מביצוע משימות אימון.

אוהדים יקרים של ריגושים, S האו"ם במשחק מקוון מבטיח לך גידול של אדרנלין! אתה לא יהיה מאוכזב, למהר כדי לראות מקרוב את זה! מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more