סימניות

צללים

שמות חלופיים: צללים

Shadowland המשחק הוא משחק מבוסס דפדפן מקוון חינם שמשלב פנטזיה, סיפורים אמיתיים ואסטרטגיה חברתית. שחקנים Shadowland באינטרנט יכול לבנות אימפריה, ליישב ולכבוש את השטח, לבנות משק, קציר ולבצע משימות.

משחק צל ארץ nline מספר את סיפורו של כוח אפל שנצורים האנושות כולה . איך לשרוד אדם בסיעה זו? זוהי האחריות שלך כדי להחזיר את הכוח אפל היבשת המפונקת ולשחזר את האימפריה שלה בעזרת הצבא של בני ברית וחברים שלך. אתה צריך ללכת לתקופות אחרות ולחפש גיבורים אגדיים כדי לסייע לך בכיבוש שלך Shadowland O nline .

לפני המשחק Shadowland , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; Shadowland רישום לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; הרשמה וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; תן שם לדמות שלך;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; הרשם וraquo;.

פנטזיה Shadowland לשחק סיפור אמיתי: המשחק מוגדר בעולם פוסט-אפוקליפטי שנקרא יבשת אלוהים, שבו אנשים נאבקים על הישרדות נגד הכוחות האפלים וצבאותיהם מ עולם אחר. המצב בעולם הפנטסיה המלא של צללים אפלים, שבו קוסמים רעים וקדושים הם בקנה אחד עם השני, הופך מסוכן יותר.

אתה Shadowland לשחק ולהיכנס לממלכה של הורים, שנוצרו במאה שערים - & nbsp; פורטל שיכול לממש את המסע בחלל-זמן בגילים שונים. תוכל לכבוש את השטח של מזרח והיסטוריה המערבית Shadowland משחק, דואגים לגיבורים אגדיים ולמצוא את האוצר האבוד להרחיב עוד יותר את היכולות של הצבא, האימפריה שלך, ובמשך מאה שנתי השער אחורי חזרה הביתה.

גיבורים אגדי - גיבורים ידועים של המלך ליאונידס של 300 הספרטנים בתרמופילאי, ג'ינגיס חאן, המלך ארתור ואישים מפורסמים אחרים.

כל הברית Shadowland יש משחק סמלי התאמה אישיים, עתודות קולקטיביות של משאבים, טכנולוגית שדרוג, ניהול כוח אדם, ואפילו מערכת שכר / שכר.

כאשר אתם מגיעים לרמה 10 ב[ 2] Shadowland באינטרנט, יבשת אלוהים מתגלה אליך, בריתות נוצרות, ואתה מתחיל לעסוק ביצירה של צבא משלו עם קבוצות גדולות בראשותך.

גלה את העולם דרך הגירה Shadowland באינטרנט. אם אנחנו עוברים מאזור קטן בשטח גדול שלך מנצח תוכל למצוא מערכת אקולוגית חדשה, מלאה בטירות, איגודי אויבים.

גם Shadowland באינטרנט מאפשר לך ליצור שבטים. בקרב, שהם רואים כנצחון הכבוד הגדול ביותר בחייהם. רצונם בנשק כוח וכבד לאפשר להם להיות אמיצים ופזיזים במשחק לחימה צל ארץ nline . הם אפילו יכולים לשלב את הקסם האפל בפרקטיקה שלהם, אבל זה יהיה לנהוג באיפוק, מוסר ואחריות.

משחק צל ארץ nline גם להראות לך שכירי חרב. החיים שלהם תמיד היו נוודים, ולכן הם עצמאיים וניידים בים.

& nbsp;

היהלומים במשחק Shadowland באינטרנט & ndash; הוא משאב שניתן להשתמש כדי להסיר את זמן הקירור לקנות פקודות נוספות לבניין, כמו גם לקבל ציוד נדיר במשלחת. הם המשאב היחיד פרס Shadowland באינטרנט . יהלומים Shadowland המשחק הוא שונה ממתנות מזומנים, כי אתה יכול רק לקבל את היהלומים, לשלם עבורם בכסף אמיתי, לזכות בתחרות או משימות, לנצח מקדש בזירה או למכור מוצרים במכירה פומבית.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more