סימניות

רוג'ר & Out

שמות חלופיים: רוג'ר & Out

& nbsp; & Nbsp; משחק רוג'ר וamp; מתוך הוא מדע בדיוני כוללים משחקים מבוססי דפדפן, זה מאפשר לשחקנים [2 ] לגדול שכירי חרב ולהפוך אותם בגיבור לבצע משימות, קרב עם שחקנים אחרים [ 2], לאסוף חילוץ ו[ 2] נקודות ניסיון, ש[ 1] לאפשר הדמויות שלך רכישה או להגדיל תכונות.
לשחק את המשחק רוג'ר וamp; מתוך יהיה מאוד מעניין, כי שחקנים יהיה נפגש דמויות מוכרות & nbsp; ויהיה מסוגל להילחם נגדם בגלקסיה, מלא מפלצות. כאשר אתה רוג'ר וamp; מתוך לשחק, תוכל לפתוח הזדמנויות כדי לפתוח מספר תחומים ליצור או להצטרף לגילדה , לנצח יותר קרבות. כ[ 1] שילוב של
אסטרטגיות ו[ 2] RPG המשחק, רוג'ר וamp; , [ 1] מתוך יש באינטרנט פקדי אינטואיטיבי , אנימציה המדהימה ו[ 2] [1 להגדיר קומיקס ] סגנונות גרפיקה. באותו הזמן שחקני חקירה יכולים גם ליהנות הכיף הסיפור ו[ 2] רב לא צפוי פגישות.
רוג'ר ומגבר לפני ההצגה; מתוך , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות מערכת כזו כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; רישום רוג'ר וamp; מתוך לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; לשחק עכשיו ל[ 2] חופשי וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר את המין של הדמות, גזע, המראה, ולאחר מכן לחץ על & laquo; להציל וraquo ;;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; תן שם לדמות שלך;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, לחזור עליו;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; הרשמה וraquo;.

רוג'ר וamp; מתוך באינטרנט - היא הרפתקה של שכיר חרב צעירה שנלחם בכוחות האופל בגלקסיה רחוק, רחוקה, או הכוחות של העולם, לבד או עם שכירי חרב אחרות - בגילדה הסירה שלהם!
ההתנגדות היא חסרת תועלת, כי המשחק הוא בחינם & nbsp; רוג'ר וamp; מתוך אינה חוסך אחד! למעשה, בכל MMORPG והדמויות שלה עם אוזניים ירוקות, קסדה כחולה-עור, שחורה - זה קלישה בז'אנר של מדע בדיוני. רוג'ר וamp; מתוך לשחק - הוא להשתתף בסגה מרגשת שבו יש דמויות מוכרות, כגון גאוני מארש זהב או droids.
צורה מצחיקה ולעתים קרובות סרקסטית של המשחק & nbsp; רוג'ר וamp; מתוך באינטרנט מסתיר מושג מורכב. השחקן יוצר ומפתחת בעולם גיבור הגלקסיה. שחקנים רוג'ר וamp; מתוך באינטרנט לקחת משימות שונות, דו-קרב עם שחקנים אחרים, לאסוף נקודות שלל וניסיון רבות ערך המאפשרות הגיבורים שלהם כדי ליישר ולשפר את המאפיינים של כזה כהיגיון, למשל.
& nbsp; משחק רוג'ר וamp; מתוך מזמין שחקנים לגלות אגודות ולחקור את הגלקסיה יחד. משתמשים יכולים ליצור צוות של גילדה של ספינתו - ככל שהרמה של האגודה, השטח פנוי יותר לצוות על הספינה רוג'ר וamp; מתוך באינטרנט . הטריק הוא שאתה צריך לצייד כל פריט עם אופי אידיאלי. לדוגמא, המהנדס הראשי חייב להיות היגיון גבוה. בכל פעם שעליית רמות גילדה, ניתן להרחיב את הספינה, שגם פותחת את משימות נוספות שאתה יכול לעשות יחד עם צוות שלו - עם עוד יותר בונוסים לכל חברי האגודה.

& nbsp; יחידה רוג'ר ומגבר ציוד רב עוצמה; מתוך באינטרנט מורכבים ממספר מרכיבים המשפיעים על המאפיינים של הציוד. שמות פריט מצביעים על הסוג של ציוד שחקן - ובlaquo; אנרכיסט חזייה מרופט וraquo; ו& laquo; חוסר האנרגיה וraquo; ל" UberGun "האדיר. פקדי אינטואיטיבי, גרפיקה בסגנון צבעונית, קומיקס לספק משחק קל רוג'ר וamp; מתוך . סגנון גרפי אלגנטי רוג'ר וamp; מתוך באינטרנט בצורה מושלמת משקף את האווירה של כל אזור, בשילוב עם מוסיקה ואנימציה מודרנית.
לשחק רוג'ר וamp; מתוך מקוון ולזהות ציוד כדי לשפר את המאפיינים של האופי, בצע את הטקטיקות של האויב או בוס כדי לנצח!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more