סימניות

עלייתה של אירופה

שמות חלופיים: עלייתה של אירופה

Rise של אירופה

& nbsp; ,

בין משחקי האסטרטגיה המקוונות יש מקום מיוחד. חדש משחק Rise של אירופה גרם מייד עניין רב של השחקנים בשל העובדה שהמפיקים של המשחק ידוע היטב בקרב אוהדים מקוונים משחקים משחקי טרוויאן אולפן ו[ 15 ] COMP anies עולם בידור מושלם, כבר פרסם כמה אסטרטגיות משחק האהובות.

ROE משחק , שבו היא אסטרטגיה קלאסית ויש את כל היתרונות של המשחקים האלה. ראשית, הם מפתחים את היכולת לחשוב. שנית, יש להם ל, כוללים לשלוט היטב את הדמות שלך על ידי פיתוח יעילות הלחימה שלו. אז, המשחקים האלה הם לא רק יורים, אשר מסייעים להקל על תוקפנות ולהביע רגשות, ובין השאר, לפתח את היכולת לדון במיומנות ולקבל החלטות שצריכים לא רק משחק, אבל בחיים אמיתיים. לכן, ב[ 3] Rise של אירופה לשחק , , שתהיה מעניין לא רק, אלא גם שימושי.

& nbsp; ,

אם אתה אוהב לקרוא וlaquo; שלושה מוסקטרים ​​& raquo; ואתה אוהב את טיימס להתחזות כדורים וקרבות, יש לך הזדמנות מצוינת לטבול את עצמך בעולם של יצרים רציניים. הדמות שלך תשמש לבית המשפט ולהשתתף בכל התככים וקרבות. מ[ 3] לשחק Rise של אירופה , [ 4] מה שאתה צריך לבחור אחת משלוש חמולות רבות השפעה שאליו אתה רוצה להצטרף. מאז הפעולה במשחק מפותחת בתקופת הרנסנס, האווירה של המשחק היא עקבית לחלוטין עם הזמן. יש מאבק מתוח על עליונות בחצר, זוכה גם להעפיל לכס המלוכה. עימות בין משפחות חזקות לבוא כמו שושלת טיודור, Fuggers ומדיצ'י. אתם תרגישו כמו מיומנויות לחימה אציל תורשתי שיש וליישם אותם לתועלתם של בני משפחה. מצוינות במשחק נותנת לך כוח בלתי מוגבל של בית המשפט, כך Rise של [ 4] אירופה לשחק שיהיה משועמם & ndash; ההימור גבוה מאוד.

& nbsp;

RiseofEuropeрегистрация זהו הליך סטנדרטי. ציין את כתובת שם משתמש, סיסמא ודואר אלקטרוני, אתה יכול מייד להתחיל לשחק. יש לציין, עם זאת, כי הליך הרישום אינו כרוך בתשלום, כמו גם את המשחק עצמו.

למי שתמיד רצה להוביל שבט שלו, או לקבל אמא רווחה בקרבות המשפחה ומסעות, & nbsp; המשחק הזה יהיה אוצר בלום של אפשרויות. הדמות שלך הופכת למנהיג, שעבורם הם לא רק אנשים, ושלך, גם אם זה משפחה. ורק זה תלוי בך, אם Rise של אירופה [4 ] באינטרנט השבט באצילות האצילי שלך כדי לקבל את הכף ולהוביל את הממלכה.

עם זאת, לא רק בקרבות תוכלו להשתתף, לשחק אסטרטגיה מבוססת דפדפן. קרב, כמובן, גם להיות, ובמקומות המפורסמים ביותר באירופה של ימי הביניים. אבל בנוסף תוכל לבנות עיר משלך ולאחר מכן לנהל את הכלכלה של המדינה, ובו בזמן ו
רצוי במשחק Rise [4 ] של אירופה . בעת תכנון פעולות צבאיות, תוכלו לפתח הטקטיקות של קרב, להתקשר בהסכמים עם בעלי ברית פוטנציאליים, ובאופן כללי מתנהגים כמו מפקד אמיתי. כך שבמשחק הזה יש הרבה הזדמנויות שונות שניתנים לך במציאות, לא תמיד.

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more