סימניות

Remanum

שמות חלופיים: Remanum

הוא משחק Remanum משחק מרובה מסחר החופשי בו אתה מנסה את עצמך כסוחר מנסה לצבור עושר ומוניטין ב -20 ערים של האימפריה הרומית סביב הים התיכון. לשחק את המשחק בלי סוף Remanum יכול, כי סבב משחק נמשך 6 חודשים, ואם אתה הבעלים של & nbsp; המוניטין הגדול ביותר באימפריה, תקבל את התואר של קיסר. אבל הכותרת תצטרך להילחם! כדי לעשות זאת בחוכמה לנהל החוות, מפעלים שלהם וסדנאות, מוצרים שנמכרו, להרוויח, וכמובן, להשתמש בעושר לטובת האזרחים והעיר & nbsp; בRemanum מקוון.

לפני משחק Remanum, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת המינימליות כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB.

רישום Remanum לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; הירשם כאן וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ציין את שם החשבון;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; הרשמה & raquo;.

Remanum לשחק די מעניין, כי יש לך הרבה שערים! ראשית, להפוך לאזרח מכובד בעיר שלך. כדי לעשות זאת, להרחיב את הטריטוריה שלהם כדי לייצר מוצרים ולמכור אותם באופן מסחרי רווחי בRemanum מקוון. משחק Remanum מאפשר לך לסחור עם אלפי שחקנים מכל הערים של האימפריה. אל תשכחו להתמקח, כי אתה, כדי לקבל מוניטין טוב.

משחק בהשראת המערכת הכלכלית Remanum הייחודית: כל רכישה או מכירה של, כל מחסור במלאי מוצג על מערכת המסחר הגלובלית, מה שמוביל לשינויים בביקוש בשוק.

אחת המטרות של & nbsp; מקוון Remanum הוא הצמיחה של הנכס שלך. אתה יכול לבנות מגוון של צמחים המייצרים חומרים בסיסיים או לעבד אותם למוצרים יקרים יותר. משחק Remanum מאפשר לך למכור את המוצרים שלהם דרך השוק לתושבים מקומיים.

במשחק Remanum כרוך הבנייה של מערכת ייצור חזקה מאוד: כל בניין הוא באופן אוטומטי מייצר מוצרים, חומרי גלם ואם מספיק מקום במחסן. המשימה שלך בRemanum מקוון תיצור שרשרת ייצור יעילה כגון, כך שכל ענף עבד בצורה יעילה למדי. הפריטים היקרים ביותר שנעשו על ידי כמה ענפי עבודה משותפות.

אתה יכול לשחק Remanum ולהרחיב את הייצור שלהם. עם התפתחות תקינה, הייצור שלך יספק יותר מוצרים. לעושר והמוניטין יכול לגדול Remanum שלך באינטרנט, אתה צריך להשקיע באופן קבוע במבנים שאינם לייצור כזה, השוק, המחסן והנמל.

המשחק Remanum אין לי עושר שלט. כדי לעזור לך לטפס לשלב הגבוה ביותר בדירוג של מוניטין, יהיה צורך לתרום כסף וסחורות, ולהקדיש את עצמם לרווחתם של העיר. באופן קבוע להשתתף בהצבעה או להציע מועמד להיבחר סנטור בRemanum מקוון. יש פוליטיקאים מוניטין רב ולהחליט כיצד לפתח את העיר. סנטור עם המוניטין הגבוה ביותר יהיה משחק הקיסר Remanum מאוחר בסיבוב.

תשמרו על היכולת שלך לעבוד והסולידריות של אזרחים במשחק Remanum! יש הרבה בניינים שונים בציבור Remanum, שיחולו על כל האזרחים והשחקנים בעיר.

כל סיבוב במשחק Remanum משחק לוקח 6 חודשים. השחקן עם המוניטין הטוב ביותר בסוף הסיבוב מנצח את המשחק והופך Remanum הקיסר. העיר עם המוניטין הטוב ביותר והשחקן עם הכי הרבה הרכוש (על ידי אוכלוסייה) תוענק בנפרד. להתחיל לבנות Remanum מערכת הייצור שלך באינטרנט עכשיו!

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more