סימניות

Panzar

שמות חלופיים: Panzar

משחק Panzar - משחק מקוון ממכר MMORPG עם מערכת קרב מצוינת ורכיב משחק התפקידים. הופיע בבזכות פעולה המקורית הזה לניטע רשת חברת Panzar סטודיו. המפתחים עשו כל מה שאפשר להציג למשתמשי פרויקט שבו שניהם כיבדו את מיטב המסורת של המשחקים של האינטרנט, ויש מקום לפריטים חדשים לחלוטין מרגשים את תשומת הלב של אלה שמתחילים לשחק Panzar. אם אתה אוהב הרפתקאות מסחררות, היכולת לבצע מעללים בזירות, מסע דרך מגוון רחב של מקומות מסוכנים - Panzar מקוון לטעם שלך!

כדי להפוך לתושב של העולם היפה להפליא שאתה צריך רישום Panzar. כדי לעשות זאת, עליך למלא כמה שדות של טופס מיוחד. לספק מידע כגון כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שלך. לאחר מכן, לשכתב את הקוד מהתמונה והסוג בקוד פרומו קו הרצוי. לאחר מכן לחץ על "סיום". זכור כי הרשמה למשחק Panzar עצמו הוא הוכחה לכך שאתה מקבל את תנאי השימוש. על ידי יצירת חשבון, אתה יכול בקלות להוריד את הלקוח. כמובן, בתנאי שהמחשב עומד בתצורה מינימאלית זה:

; -

מערכת הפעלת Windows XP / Vista / שבע

- מעבד אינטר Core 2Duo , 2. GHz

4 כרטיס Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

-

- 2GB זיכרון RAM;

מקום פנוי בכונן הקשיח בנפח 4GB -

.

דריכה על האדמה פנטסטית, עליך לבחור גזע ומעמד התואמים את האישיות שלך הטוב ביותר. ישנם ארבעה גזעים ושמונה מהכיתות המקבילה. זה האורקים berserkers וטנקים לאנשים - אבירים והאינקוויזיטורים, לגמדים - ציוד ומהנדסים, וגמדים - המגים ומכשפים. לכל דמות במשחק יכולות הייחודיות משלהם. בשדה הקרב, שכל אחד משחק תפקיד. עם זאת, ישנם מאפיינים בסיסיים, אשר ניחן בכל הדמויות במידה זו או אחרת. בריאות, מיומנות, מהירות התקפה, מאנה, אנרגיה, יחידה זו כוח ואחרים. בין צירים, אתה יהיה עסוק שאיבת כישוריהם ולשפר את האפקטיביות של שריון וכלי נשק.

עם כל כבוד לפריטים שניתן להשתמש בם במשחק, את התפקיד הראשי, כמובן, משחק בנשק. הוא מחולק לקרוב ורחוק. יתר על כן, לכל כיתה את היכולת להשתמש בכלי נשק מסוימים. שריון הוא ללא ספק גם אחד המרכיבים העיקריים שצריכה לטפל בזמן ההכנות לקרב. לשם כך, בקר בחנות הנפח או בחנות. משחק עוד Panzar מספק הזדמנות ליהנות ממגוון שיקויים, קמעות, מילות הקסם ואפילו קישוטים.

המשחק מוגדר במקומות מרווחים. חקלאים הלילה שטניים שלג ביי, שלב מעורפל, לוכדי מטאוריטים אלכימאי מצודה אורק Shed, מבצר קניבלי מחצבת גמדי מצביאים ארנה אורקים מקדש ומצור על ביצת פורט - אלה הם המקומות שצריכים ללכת לכל מי שלקח את המחזה משחק Panzar. בדרך לשם יהיו הרבה חידות מעניינות שעליו תצטרך לרסק את ראשו, כמו גם את משימות מסע הזכורות ביותר לך להתמודד עם כוח רק נועז ואסרטיבית.

כדי ליישם בהצלחה את תוכניותיה, עדיף לגייס את תמיכתם של חברים. Panzar לשחק הרבה יותר מעניין, להיות קהילת חלקיקים אמיצה. ראשית, זה יהיה קל יותר לזכות באויבים, ושנית, בזמנך הפנוי אתה יכול לקבל פטפוט נפשי כיף.

עבור דרך הרמה לאחר הרמה, לגלות היבטים חדשים של עולם משחק המדהים. , גדול יותר הופך להיות ברמה גבוהה יותר את הכוח שלך, ואת התהילה של מעלליו גדלה במהירות קול. בנוסף, רגע נעים בעת הכיבוש של כל הרמה הבאה הוא מתנה בצורה של כשרונות חדשים שביקור במזבח, אתה יכול לפתח ולהפוך למיומנות שעד כה לא נגישה. אל תפסיקו באמצע הדרך! המאמצים שלך לא יעברו לשווא! שמחת נצחון על אויבים רבי עוצמה - הפרס הטוב ביותר עבור כל לוחם! להרגיש את הטעם של נצחון הוא זה באמצעות Panzar באינטרנט! בואו מזל מעדיף אותך עם החיוך שלה

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more