סימניות

ריידר נובה

שמות חלופיים: ריידר נובה

ריידר נובה באינטרנט & ndash; מרובה משחק התפקידים הוא מודל פנטסטי דפדפן בחינם. אירועים של MMORPG הם פיתחו בזמן אמת. דמיין את עצמך כאבדת בפיילוט הגלקסיות האינסופי שבורח מennemy פשיטת תקווה להימלט ולמצוא אי פעם כוכב הבית שלו. מה נעים צריכים לחזור לחיבוק של אמא-פני כדור הארץ, ואת התחושה שאתה סוף סוף מצא ביתה. אבל כל עוד אתה לאזן במשקל החללית שלך, ולפני הרבה הרפתקאות מסוכנות שדרכו ללכת. בכל מקום שאתה מחזיק כמובן, זה לא עובד לעבור פגישות עם פירטים ומפלצות מחרידות. עם זאת, חמוש עד השיניים, לעשות כל מה שאפשר כדי לשפר את הספינה שלך ועם התמיכה של אנשים כמוך נדודים, אתה מקבל את כל הסיכויים להגיע ליעד ללא פגע. ובואו יינתנו אותו ערך לא יעלה על הדעת, אבל אז אתה מעריך הייחודי מאושר כפליים להיות בבית!

כדי שתוכל לשחק ריידר נובה המשחק יהיה עליך תצורה ממוצעת מחשב וחיבור לאינטרנט. היוצרים ניסו לעשות את הפרויקט שלו נגיש למשתמשים, כך מוגזמים ביסוד דרישות מערכת. כל מה שאתה צריך להיות ביקום & ndash וירטואלי; רישום ריידר זה נובה. בנוסף, התהליך הוא פשוט למדי. הצטרפות במשחק ריידר נובה דורש מילוי שדות כגון שם משתמש, כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא, ובחירת שרת. אתה צריך להיות מודע לכך שיצירת חשבון, ובכך מאשרת את קבלת הסכם המשתמש.

אז איך לשחק ריידר נובה, צריך ספינה, שתבצע את הבחירה שלך אפילו בהתחלה. אז, הוצע לך את הסוגים הבאים של יחידות שטח: תמיכה מאוזן (הכוכב), R aider טנק (הגנה) (הפסד), (ריפוי), טריידר (סחר). כל אוניית תכונות התואמות את היעד הספציפי שלו. תחשוב מה שאתה יהיה מרוצה לעסוק ב, ובחר את האפשרות הרצויה.

משחק מקוון ריידר נובה מספק וריאציות שונות של פעולות הפעלה. אתה ולהצטרף קרב עז, ולהתגונן מפני מפלצות מציקים, וליישם הסכמי סחר, ולאסוף משאבים יקרי ערך, ולהשתתף במבצעים מיוחדים, ומשתדל לא לפספס אירועים חשובים. האירועים כוללים פעילויות שונות. לדוגמא, יום כל קדושים, חג המולד וכן הלאה. n. משתמשי פייסבוק זמינים לתרום לפעילות תחת השם & laquo; raquo ניו סטאר ריידר &;. משימות כמה מוכנות לריידר נובה המשחק! משימה הקרובה שיתופית לא soschitat בלתי אפשרי. המפתח להצלחה & ndash; שיתוף פעולה עם שחקנים אחרים. לאחר המאמצים המשותפים דורשים לא רק את המשימה הקרובה, אבל עימות עם בוסים כל-יכול. משחק הקבוצתי הוא אופטימלי בעולם בלתי צפוי זה.

משתמשים יכולים לנצל את ההזדמנות כדי לקנות כוכבים בבנק בתוך קבוצה. עם רכישה זו תהיה לך מספר הבונוסים, אשר מפשט את עצמו משימות קשות.

במשחק יש שפע של הזדמנויות לעשות כסף. מראה הוא אחת דוגמאות הרווחיות ביותר. לפעמים יש פיצולים ביקום ובזמן פורטלים חודר חד כיווני כל מיני מפלצות, ותולעים. והרצח של תולעת רגע שאתה מקבל חמישה כוכבים. הרפתקאות מסוכנות אך רווחי!

עכשיו שאתה מתחייב ריידר נובה לשחק, אתה חייב לפקח על מצבו של הרכב כל הזמן. אחרי הכל, שיפור סיכויי הזכייה גידול. לכל חללית מעבד. זה גם משפר את תמיכת רעם נזק המוצר. יש גם אינדיקטורים uvorotlivosti (בהתאם להוראות בפגז שלך יעבור), דיוק (היריות שלך שמקבלות את הצבע), וסיכוי קריטי (סיכוי ליצור קשר עם השביתה הקריטית). שביתות קריטיות בתורו מצביעות על כך שהאויב יקבל כפליים נזק מאשר מיריות רגילות.

כדי ששחקני תמריץ, יש מערכת שלמה של שורות ודירוגים. ורק אתה תלוי בעצמך, מה מקומו יתפוס. היוצרים דאגו לנוחות שלך. הוא חשבו מיני כרטיסים ואת המפה הגלובלית של העולם גם החוצה והבינו. מעבר מאחד לשני הוא לא בעיה.

שחקנים יקרים, אם אתה מושך זמן רב בשטח הפתוח, והרצון שאין לעמוד בפני להוביל אורח חיים פעילים אינו מאפשר לשבת בשקט & ndash; המשחק הזה הוא בטוח לטעם שלך! נסה את זה בעצמך! מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more