סימניות

Nightbanes

שמות חלופיים: Nightbanes

לשמוח אוהדים של משחקי לוח, כי Nightbanes המשחק - זה פרי יוזמתם אחרת של מפתחים גרמנים, מייד לאחר רישום העברתך לעולם המדהים ומרגש של משחקי קלפים בשולחן עבודה. עיצוב יפה, יש משחק גדול, כמו גם כל משחק לוח, זה לא יכול, אבל לגרום לך השראה להערצה ולא לזמן רב. בNightbanes מקוון כבר אסף הרבה שחקנים מכל קצות תבל, ואתה ממהר להתגייס לצבא של גיימרים קזינו!

נקודת המשחק המרכזית, כמובן, לנצח! תצטרך לאסוף את כרטיסים ביד. הפגיש יותר מ -300 כרטיסים, אתה יכול לבנות סיפון. אז הנה ייכנס לאיבה פעילה עם שחקנים אחרים, בשבילך, כמובן, קרבות צריכים להסתיים רק נצחון!

כדי להתחיל את המשחק, כמו גם במשחקים מקוונים רבים אחרים, רישום Nightbanes הוא חובה. בנקודה זו במשחק הזה, יש רק שתי שפות זמינות ממשק עיצוב: גרמנית ואנגלית, כל תוכניות על מנת להתאים את המשחק לרוסי, לאחרים, לדוגמא, למשתמשים שאינם ידועים עדיין. לכן, לבחור את השפה שבה אתה לפחות במידה מסוימת להבין ולסמוך על האינטואיציה שלך. בעיקרון, השליטה במשחק היא פשוטה ואינטואיטיבי להבין אותו הוא די פשוט.

1. להרשמה לחץ על הכפתור במסך חום מרכז «Konto erstellen».

2. לפני שאתה פותח את טופס ההרשמה בשדה העליון, שנקרא "Kontoname», יצטרך להקליט התחברות המשחק שלך.

3. בשורה הבאה, אשר נקראה «דוא"ל-Adresse» יצטרך לרשום את הכתובת של כתובת הדואר האלקטרוני הנוכחית שלך.

4. בשורת «Passwort», כפי שאתם יכולים לנחש, תצטרכו להזין את הסיסמה המיוחדת כדי להיכנס למשחק. חשוב מכל, אם הוא אמין ככל האפשר, כך שאתה יכול לשחק בבטחה את משחק Nightbanes, ללא חשש שהתוקפים יהיו מסוגלים לפרוץ לחשבון שלך.

5. כדי לבדוק את המערכת ניתן תהיה להאריכו, תצטרך לסמן את הביטוי «Geschaftsbedingungen gelesen ...», ובכך מאשר את ההסכם שלה עם תנאי השירות.

6. אם ברצונך לקבל תכתובת מהממשל של המערכת, אתה יכול לשים את ציפור מול «Erhalte Informationen», אם הוא לא רוצה לקבל את הידיעון שלנו, השאר את התיבה הריקה.

7. השלמת ואימות כל לחץ על הכפתור האדום «Konto erstellen».

במהלך המשחק, יהיה עליך להשלים משימות ומשימות המוצעות. בNightbanes יכול לשחק שלוש קטגוריות עיקריות של כרטיסים:

1. שיש להם ביד.

2. אשר יכול לשפר את הכרטיס.

3. נחוץ כדי לשפר את הסיפון.

המשחק הזה הוא בטוח לפנות לכל האוהדים של משחקי לוח. עכשיו לשחק במשחק שלא היית צריך לחכות לחברים לאסוף האהוב עליך, אתה רק צריך להיכנס לאתר - כאן אתם מחכים מאות חובבי אחרים בדיוק כמוך! מה שחשוב לשחק Nightbanes בחינם, אז למה לא לנצל את ההזדמנות?

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more