סימניות

ילש יטסטנפה קרפה

שמות חלופיים: ילש יטסטנפה קראפה

שלי פנטסטי הפארק & ndash; משחק דפדפן בחינם המדמה פרק שעשועים. תארו לעצמכם פינת חריקה בהירה, נאה, מלאה בשחוק ושמחה, שבו אנשים באים כדי לברוח מבעיות יומיומיות. כולם אי פעם ביקרו במקום כזה, וסביר להניח שיותר מפעם אחת. אתה אולי חשב שהמשחק פנטסטי הפארק שלי מציע ביקור וירטואלי הפרק ונסיעה בנדנדות. לא, אם אתה רוצה לנסות בעצמם או נדנדה & ndash ש; בְּבַקָשָׁה. אבל חברים של תוכניות משחק יוצאות דופן זו למרחיקה לכת ושאפתנית. אחרי הכל, אתה בא לכאן לא כמבקר, אלא כמנהל! אתה צריך ליצור פרק השעשועים שלך ואיזה כיף זה יהיה, עד כמה הם יהיו ומה שהקהל זה יכול למשוך & ndash; זה תלוי רק בעצמך. יותר מאמצים יעשו, את היצירה שלך לאטרקטיבית יותר לאנשים. אבל כדי למשוך ילדים, מבוגרים ואפילו זקנים & ndash; זו המטרה העיקרית שלך. איזה תענוג להיות עליך, גם אם יפה, ומלא ברעיונות מבריקים, הפרויקט לא יהיה פופולרי, והשטח של החפצים שלך יהיה שומם וקודר?

הצטרף במשחק פנטסטי הפארק & ndash שלי; זה את הדלת לעולם של הומור טוב וכיף. על ידי מילוי כמה שדות, אתה מקבל את עמדתו של המינהל, ולהתחיל את העבודה הראשונה שלהם. הרישום פנטסטי הפארק שלי טעונים את הפרטים הבאים: שם, סיסמא, שרת דואר אלקטרוני. כמו כן אתה נדרש לקרוא את הכללים ומסכימים לתנאים ולמדיניות פרטיות. עכשיו אתה יכול ליהנות מהמשחק בדפדפן, גם אם המחשב שלך אינו עומד בפרמטרים של המערכת הגבוהה.

אחרי שהתחיל לשחק את המשחק באינטרנט פנטסטי הפארק שלי, תמצא את עצמך באזור נטוש של הפרק. אז הנה יש לי להרחיב את פעילותם. שני הראשונים בשורה משיכה & ndash; והמקום הזה הוא לא כל כך עצוב. הרחבת אחד מהם & ndash; ועכשיו המבקרים הראשונים בעניין מסתכלים מסביב לנס חדש שאתה. לאחר מכן, תחת כל השליטה הקרובה שלך הולך כמו שעון. חלוקת הפרק לאזורים נושאיות. התקנת אטרקציות שונות החל גמר בקנה מידה גדולה וקטנה. ירי יעד אוהל, מד כח, מגרש משחקים, תיאטרון בובות & ndash; כל זה הוא רק ההתחלה. במשך הזמן תרצה וoldtimer, והחדר של מראות מעוותות וקוסם, ומעבורת החלל, ורכבת ההרים, ואת הזוועות של הכביש ומסלול המירוץ. למה לא גן עדן? והבעלים של כל זה & ndash; אתה.

נסה לכבד את הריבונות של הטריטוריה שלך. לדוגמא, זה נותן לך מסלול חול 200 יחידות. באופן טבעי, יש להשתמש בו לטובת, כלומר את הזכות להטיל מסלול למבקרים לאטרקציות. אל תשכחו להתקין יותר קיוסקים, הם בהחלט יהיו ביקוש. זכור, מה שאתה עושה, זה לא כרגע לטובת, ועבור האנשים. ההצלחה שלך vymerivaetsya בדיוק כמה אנשים עשויות להיות מעוניינות. וכמו שאנחנו יודעים עכשיו, ואנשים כל כך מפונקים על ידי מנעמי חיים, כל כך לשרת אותם כל מרהיב!

משחק פרק השעשועים שלי לא מפותח, כך שהמאמצים שהושקעו בחזרה אליך פי מאה. אחרי הכל, מבקרים לא רק ללכת לשם בהמוניהם, ולשלם עבור הכיף-הפרק Dolar, מי אתה בכיס. רווח גורם לך ביטחון עצמי והוא תמריץ טוב כדי לשפר את צאצאיהם.

כדי שתוכל לשחק שלי פנטסטי פרק , אתה קודם צריך להאכיל. איך בלעדיו לבנות ולפתח אטרקציות? משאבים מחולקים לארבעה סוגים עיקריים:

- חומרי בנייה (אבן, מתכת, צבע);

- חלקי חילוף (מכונות, מנועים, אלקטרוניקה);

- הרעיון (רעיונות יצירתיים, תוכניות, מחקר);

- הטבע (חומרים טבעיים, צמחים).

ברגע שמשחק פרק שעשועים דורש חומרי גלם, ולכן יש דרכים של הייצור שלה. איך אנחנו יכולים לקבל זכות? כן, שונה מאוד, לאסוף חומרי גלם שהותירו מבקרים, מנסה לנחש את הקלפים הנכונים מהוראות מאיצים, שיכול להסתיר את הקבוצות של חומרי גלם, ולבצע משימות כדי להתקדם דרך הרמות בתמורה למתנות, להרים חומרים במהלך ניקוי מכשולים & nbsp; בצורה של אבנים ושורשים, לשחק גלגל המזל. בנוסף, יש ההזדמנות לרכוש מטבע פרמיה (יהלומים), שהחליף לחומרי גלם.

פנטסטי הפארק התחילו לשחק עכשיו ומבינים שאלמנטים המעניינים אלה של משחק כאן הוא מלאים. אתה לעולם לא יהיה משועמם! דאגות לגבי הגורם של אטרקציות בידור הגדלת לרתק כך שהזמן עובר מהר. חברת Upjers עשה הכל בשביל ההנאה שלך! אז למהר כדי להעריך את & nbsp; מאמצים של יוצרים!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more