סימניות

חיים אחרי המלחמה

שמות חלופיים: חיים אחרי המלחמה, חיים אחרי המלחמה

חיים אחרי המלחמה משחק & ndash; פעולה אסטרטגיה מ , , האלמנט MMO , ו[ 2] RTS. האירועים להתפתח בעתיד אפל שבו האנושות לאחר מלחמה גרעינית נאלצו להתפצל לסיעות שונות. אתה צריך להילחם על מולדתם כחלק מאלה שאליהם הוא לא אדיש. איך דברים קרו בפועל? מישהו שעבר מוטציה ועדיין נשאר על כדור הארץ שלו. אחרים טסו לחלל ומצאו שם מקלט. חוזר אחרי 200 שנים, אנשים עזבו את החללית וlaquo; מחר & raquo; והתפעל ממטמורפוזה שהתרחשה במהלך היעדרותם. הנציג של הגזע החדש Nak & ndash; זה אדם שעבר מוטציה גנטית. ואולי אנשים עם אותו המראה ויוכלו למצוא שפה משותפת איתם, אבל אז נכנסו לתמונה עדיין אומה שלישית & ndash; Shamak. יצירה חסר מצפון אלה לשוטט בכל מקום ומבקש לשעבד את שאר תושבי ההר-העולם. עימות בכמובן שיש כל אמצעים העומדים לרשות. יש את כל זה הוא על רקע החורבות. כן, כדור הארץ לעולם לא תהיה כמו בעבר, ובכל זאת גורלה הוא בידיים שלך!

רישום במשחק L . . W , . לוקח שחקנים לעתיד ואיך זה ישפיע עליך יהיה תלוי במאמציהם של אלה שחלים. ודא שדרישות המערכת לא לאכזב. המחשב שלך חייב לעמוד בקריטריונים הבאים:

  • מערכת הפעלה Windows XP / Vista / 7
  • מעבד Core 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • וידאו Core 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • HDD 3 GB
  • 1 GB זיכרון

L . . W , . רישום הוא אישור מטבע, שבמהלכו אתה צריך להיכנס:

    1. כניסה
    2. סיסמא

לאחר מכן, בצע את האשף כדי להתקין את המשחק, עליך להוריד ולהתקין את הלקוח.

המשחק L . . W , . באינטרנט & ndash; זה הוא הרצון לשרוד בעולם לאחר אסון. אבל המשימה שלך היא לא רק כדי להציל את עצמו, אבל כדי להצליח. אתה מחכה אינסופיים קרבות למשאבים, פשיטות אפוס, משימות מרגשות ובו-זמנית מסוכנות, ומשימות קבוצה שונות מורכבות. קח פיקוד על החיילים, לבנות ציוד, לעזור הסיעה שלך לצבור כוח בעולם החדש. למד כיצד לשלב את כישורי הלחימה שלהם, כך שהם היו תערובת קטלנית אמיתית. בחר באיזו דרך אתה רוצה ללכת. L . . W , . אתה יכול לשחק את התפקיד של לוחם, רוח רפאים או psionics. לפתח את הדמות שלך, לשדה הקרב, הוא היה מנצחים!

בואו נסתכל מקרוב על השיעורים שנציגיו להיפגש & nbsp; בכל חלק. לפיכך, לוחם & ndash; המגן של חבריו, מוכן לעמוד בטיפת הדם האחרונה. שריון כבד להוקיר אותו ברגעים קריטיים, ואויבי שליטה ברובה האוטומטי וחרב בשתי ידיים לעשות לרעוד מפחד. רוחות רפאים אכזריים, חשאיים, עם כשרונות ייחודיים. בקרב, הם מפחדים מעימות גלוי, אלא בגלל הנשק העיקרי שלה & ndash; טריקים ותמרונים & ndash ערמומיים; מסוגלים לגרום לניזק רב לאויב. Psionics & ndash; ערך נדיר, אבל גדול להרכב של כל צבא. זה obdarovannye נבחר נציגים, יכול להשפיע על כוח מחשבה. הארסנל שלהם מלא בקללות יעילות, גם בשדה הקרב הם יכולים להרוס את להבות אויבים מושבעות, כפור או מכות חשמל שנגרמו על ידי כוח הרצון.

לשחק L . . W , . אתה לא רק נלחם עם בינה מלאכותית או להשמיד מטרות חסרות ראש. כאן אתה יכול להתחרות נגד שחקנים אחרים. להפגין את הטקטיקה שלהם, משום שהעלילה L . . W , . o nline יש לזה.

שב במהירות בטנק או המסוק שלך ולהתחיל לשחק את המשחק L . . W , . לנהל את שני הקרקע וכוחות מוטסים. מה היית לוקח, תמיד יש הזדמנות להראות את הכשרון שלהם למלא!

L . . W , . המשחק מציע להצטרף לגילדה ולהילחם לצד זה עם אנשים בעלי דעות דומות. תאמין לי, שמרגיש שמאחורי תמיכתה, תוכל להוכיח שבאמת הוא האדון של כדור הארץ. להתכונן למבחן קשה, אנא התאזר בסבלנות ולהתקדם לעתיד טוב! בואו המזל עובר לך על ידי!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more